Udostępnij to

ZA wspaniały motywacyjny mowy dla uzyskania sukcesu w swoim życiu

Jaki jest prawdziwy sukces?

Jak prowadzić udane życie?

Dlaczego tylko kilka osób, są skuteczne i nie są najbardziej?

Jaka jest tajemnica sukcesu formuła?

Te pytania są unoszące się w umysłach milionów. Każdy chce, aby odnieść sukces, zyskać imię i sławę. 😀 Nikt nie lubi failure.Some ludzie myślą, jeśli się wielki konta w banku, piękna żona, luksusowy samochód i dom, staną się one sukcesem. Widziałem wielu ludzi, którzy mają duży konta w banku ale złamanych relacji. Czy to naprawdę sukces?

Prawdziwy sukces przychodzi, gdy można osiągnąć sukces w ochronie zdrowia, bogactwo, Relacja i spiritualiti. Są one uważane za 4 filary sukces, szczęśliwe i zdrowe życie.

Dziś mam zamiar podzielić wielki motywacyjny mowy dla uzyskania sukcesu w swoim życiu. Jesteś gotowy? Następnie, spróbuj ją dokładnie przeczytać i wdrożyć go w swoim życiu. Możesz przeczytać więcej na temat motywacyjny sukces cytuje tutaj.

Znajdź swoją siłę:

ZA 15 letniego chłopca z New Delhi stracił ojca. Kiedy dotarł 25 Jego matka zmarła. Jego siostra pozostała chora na depresję i wstrząsy. Ale chłopiec nie przyznają desperację. On ciężko pracował na utrzymanie rodziny i usunąć cały smutek.

Jego ciężka praca i determinacja uczynił go królem Bollywood. On jest niczym innym niż Shahrukh Khan. On mówi: „Jedynym lekarstwem usunąć smutek było utrzymanie się na pracy”.

Jeśli przejdziesz przez biografiach wielkich aktorów, takich jak Tom Cruise lub Król Popu Michael Jackson okaże się, że udało im się osiągnąć dobrobyt, Godność przezwyciężając wiele wyzwań, zmagania w życiu.

Ja przytaczając jego przykładem, ponieważ większość ludzi ulegają depresji w tego typu sytuacji i nic nie rób. Mógł zrobić, że, ale tego nie zrobił. On rozpalił swoją siłę i sukces ucałował jego stopy.

Każdy ma żal w ich życiu. Zagadki życiu każdego, ale większość ludzi nie może znaleźć sposób na pokonanie ich żal. Spędzają swój resztę życia w lęku, depresja, strach i skasować nadchodzącego szczęścia. I istnieje wiele ludzi, którzy uczą się sztuki przekształcania smutek w szczęście i uczynić ich życie dostatnie.

sukces Cytat: Sukces nie jest kluczem do szczęścia, Szczęście to klucz do sukcesu. Jeśli kochasz to co robisz, będzie sukces.”


Czytać:

Motywacyjne mowy dla studentów.

Radzenia sobie ze stresem.

Znaczenie diety wegetariańskiej.

Żadnego usprawiedliwienia prosimy:

Gdy niektórzy uczniowie nie zdobyli dobrych numerów w swoich egzaminów Kowalski wymówek takich jak "Nie mogłem również studia z powodu choroby", "Miałem taką sytuację w domu" bla bla bla. Był sobie chłopiec, który dostał miejsce w Z który jest marzeniem milionów studentów na całym świecie.

Ale on nie dostał odprawy z powodu ubóstwa. jednak, brał dopuszczenia w trakcie odległość i opracowali oprogramowanie, które zostało wysoko cenione przez Microsoft. Dostał propozycję pracy w firmie Microsoft z 2.5 milionów euro rocznie, a opakowania 2% akcji firmy Microsoft. Mógł się wiele wymówek, ale tego nie zrobił. Naukę kontynuował walkę i dostał sukces.

Wielu z nas ma wiele wymówek, jak "Nie mam dobrą pracę, jak moja uczelnia nie była dobra", "Moja sytuacja finansowa nie jest dobra, ponieważ moi rodzice są biedni" . Wykonujemy wymówki, aby zaakceptować porażkę i zatrzymać zmaga. Więc od dzisiaj wziąć ślub, aby zatrzymać wymówek.

Cytat motywacyjny: „Jeśli jest to dla Ciebie ważne, znajdziesz drogę. Jeśli nie, znajdziesz wymówkę.- Frank Banku

Subskrybować

Walczyć na swój strach:

Lęk jest zjawiskiem, które cewki wewnątrz swojego umysłu. Lęk przed porażką nie sprawi, że postępowanie w kierunku swojego celu. To sprawia, że ​​czujesz się jak w depresji „Jeśli mi się nie uda, co się wydarzy?'.

Jeśli chcesz, aby Twoje marzenia w rzeczywistość to musisz nauczyć się sztuki walki strachu. Strach może udaremnić cię przed przejściem krok do przodu. Ma zdolność do wstrząsnąć cię. Odpędzić strach i odwagę, rozbudzić w tobie.

Jeśli rozwijać ukryte moc odwagi wtedy można zburzyć góra również. Można dokonać niemożliwe możliwe. Kontynuować. Czytasz to dlatego, że jesteś odważny, przeczytać resztę „A great motywacyjnej mowy dla uzyskania sukcesu w życiu”.

Nie zachować swoją pracę na jutro:

Okazja nie uderza dwa razy. Tracimy wiele możliwości w naszym życiu. Mówimy, od jutra zacznę nowe życie. Od jutra zacznę ćwiczenia. Od jutra będę studiować na poważnie. Jutro nigdy nie nadejdzie. Bądź w teraźniejszości. Jeśli nie można uruchomić teraz, to nie jutro.

Można rozpocząć małe kroki, ale już teraz. Japończycy wiedzą tego sekretu. Zaczynają swoją codzienną pracę i osiągnąć to za wszelką cenę. Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze lub harmonium następnie rozpocząć natychmiast, bez czekania na jutro. Kto wie, może jutro przyjdzie, czy nie. Jeśli zacznie się od jednego kroku następnie znajdziesz pozostałe kroki.

Make resztę swojego życia, Najlepszy ze swojego życia "

Niedosyt zdobycie wiedzy:

Ignite palące pragnienie zdobywania wiedzy. Nie musisz stać się gniazdem wszystkich branż. Ale można się dowiedzieć wiele tematów ze swojego pola roboczego.

Jeden z moich przyjaciół, który jest inżynierem oprogramowania uczy się niemieckiego, Francuski, równocześnie Chiński. On może mówić 3 Języki (nie płynnie). Wiesz, praca inżynieria oprogramowania jest to, jak żmudne! Nadal, udaje mu się uczyć.

To jego głód na naukę i zdobyć więcej wiedzy. Możesz być gracz w golfa, ale gry w piłkę nożną, Polo lub tenisa stołowego może dać radość.

Microsoft CEO Satya Nadella mówi:

"Kupuję więcej książek niż mogę dokończyć, I zapisać się na kursy online więcej niż mogę zakończyć ". Z jego wypowiedzi, można wiedzieć palące pragnienie jego nauki. W moim dzieciństwie myślałem, "Ludzie, którzy robią pracę są najszczęśliwszą osobą.

Oni prowadzą doskonałe życie, a my tylko pobyt w więzieniu, codzienne prace domowe, miesięczne testy, ma wolności ". A teraz zdaję sobie sprawę, jak wygląda życie osoby pracującej jest. Jest codziennie Test, codzienne ćwiczenia w biurze.

Dla ostatniego 7 roku, Pracuję dla 70 godzin na tydzień. Prawdą jest, że moja praca mnie fascynuje, motywuje mnie aby pomóc ludziom dzielić się wiedzą.

Pierwszy raz, kiedy zacząłem pisać bloga zajęło mi jeden dzień, aby napisać 300 słowa artykuł. Ale teraz mogę napisać 2000 Słowo artykuł w godzinę. Stało się tak dlatego, że rozwinął umiejętności stopniowo podczas pracy i wpadł w praktyce.

Entuzjazm uczenia się i zdobywania wiedzy rozpalił mnie do ciężkiej pracy. aby dostać powodzenie nigdy wypuszczać iskrę nauki.

Think big:

Jest to główny temat "Wielki motywacyjny mowy dla uzyskania sukcesu w swoim życiu". Jim Carrey był w stanie nieszczęśliwy w dzieciństwie. Używał ciężko pracować, aby utrzymać rodzinę. Jego stan był przeciwko nim, ale jego marzeniem było duże. Był ciężko walczy jako komik. Kiedyś napisał 5 lat po przestarzały czek na 1 mln USD. Kiedyś, aby utrzymać je w swoim portfelu.

motywacyjny cytat: "Co ty teraz to marzenie przeszłości i co stanie się w przyszłości jest marzeniem obecnej.

Kiedyś, aby zobaczyć codziennie wyboru i uzyskać motywację obserwując go. Stopniowo zaczął karierę w Hollywood. Dostał szansę w filmach i jego marzenie stało się rzeczywistością. Po 5 roku dostał szansę w 'Głupi i głupszy' i dostał czek na 10 milion dolarów.

Wiele osób stosuje tę teorię, ale niewielu z nich udaje. Czemu? Bo tylko widząc po datowane czek nie będzie działać. Musisz być zaangażowana w pracę z prawej odpowiednio planowania zamienić marzenia w rzeczywistość. Co to jest Google lub Facebook dzisiaj, bo ktoś miał wielkie marzenie w przeszłości. Naprawdę każdy osiągnięciem zaczyna myśleć duża.

Cytat motywacyjny: "Pomyśl trochę małe cele i oczekiwać osiągnięcia. Pomyśl wielkie cele i wygrać wielki sukces ".

Praktyka Przebaczenie:

Wybaczenie ktoś, kto cię skrzywdził jest rzadkością praktyka wielkich osobistości. Jeśli nie można praktykować wybacza to nie można przyjąć bez przemocy. To przywołuje swoją łagodność i pokorę. Kiedy Chrystus był krzyżowany modlił Bogu i poprosił wybaczyć tych ludzi, którzy są jego głupie dzieci.

Przebaczenie przynosi jakość grzeczności w tobie. Kończy nienawiść i przemoc, zemsta w tobie. Wojna światowa lub jakakolwiek wielka wojna pomiędzy krajami stało i spowodował przemocy śmiertelne dla człowieka, ponieważ nikt nie mógł wybaczyć sobie nawzajem.

Ale wielkie osobistości, takie jak Jezus Chrystus, Gandhi, Nelson Mandela rozwinął tę jakość. Gdy Nelson Mandela został zwolniony po 30 lat więzienia pierwszą rzeczą, jaką zrobił było wybaczając tych ludzi, którzy z nim zrobiłem źle. On przebaczył im, bo wiedział, że przebaczenie jest potężną bronią, która kończy terroryzmu, przemoc i zaprowadzić pokój.

Geoff Thompson w swojej słynnej książce Wojownik pisze:

"Co wiedział Mandela, i co ja nauczyłem się od mojego życia, jest to, że przebaczenie jest siłą rzeczywistości metafizycznej, posiadająca moc tysiąca armii.

Praca dla ludzi, a nie pracować dla pieniędzy:

Daj wielką wartość dla ludzi. Ludzie stają się bogaci, ponieważ dają one więcej wartości dla większej liczby osób. Pieniądze nie sprawi, że będziesz wielki, ale twoja praca będzie. Twoja praca będzie można nieśmiertelny w sercach milionów.

Ludzie zarabiają pieniądze w zamian ich służby. Ale prawdziwy jest fakt,, Pieniądze można zarobić nie będzie istnieć wiecznie. Błogosławieństwa ludzi na swoje wielkie pielęgnować pracujesz język wybitnej osobowości.

Końcowe przemyślenia:

Mam nadzieję, że mogłeś lubiłem tego artykułu: "Wielki motywacyjny mowy dla uzyskania sukcesu w swoim życiu". Nie możesz uzyskać sukces na noc, ale jeśli zgodnie z zasadami i zrobić to w zwyczaju to na pewno staniesz się człowiekiem sukcesu w swoim życiu. Rzućcie komentarze i sugestie poniżej i dzielić się wiedzą.

Czytaj więcej:

Latest Blog

Online pomysłów biznesowych rzucić pracę.

porady i wskazówki Blogów.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Wielki motywacyjny mowy dla uzyskania sukcesu w swoim życiu | way2inspiration()

  • Pingback: Co rodzice powinni przeczytać: Doskonałym poradnictwo zawodowe dla dzieci - Way2inspiration()

  • ummed kumar

   सामाजिक बाजारीकरण

  • Derrick Kirk

   It’s true that in life we need to think big and practice forgiveness if we achieve great goal in life. A great motivational speeches about life help to keen the interest.

   • aseem12

    You are right Derrick