Wysłany dnia
Udostępnij to

Najlepsze blogi Porady dla początkujących

Czy jesteś sfrustrowany aktualnej pracy zmęczenia?

Czy chcesz rozpocząć własny biznes, ale nie wiem, co robić?

Czy chcesz zarabiać pieniądze z domu?

Chcesz rozpocząć działalność, ale nie mają pieniędzy, aby inwestować.

Chcesz pracować w zależności od czasu?

Czy chcesz być swoim własnym szefem?

Czy jesteś fizycznie niepełnosprawnych, ale chce zarobić dobre pieniądze pracując w domu?

Rozwiązanie powyższych pytań jest tylko blogów. Blogowanie jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie kariery przedsiębiorczości internetowego.

Blogowanie jest najlepszy pomysł na biznes dla ludzi, którzy chcą rzucić ich pełnym wymiarze czasu pracy i rozpocząć własną działalność gospodarczą w domu.

W tej sekcji Najlepsze rady blogów i wskazówki dla początkujących, Mam zamiar pokryć najlepsze porady blogu i sztuczki dla początkujących, które pomogą Ci stać się profesjonalnym blogerem.

Blogi są najlepsze urządzenia komunikacyjne, zasobów edukacyjnych, które komunikują się ludzie, połączyć przyjaciół i rozprzestrzeniać pomysły. W świecie Najszybsze blogi generacji informacje są najlepszym źródłem dochodu.

Dlatego wiele osób zaczyna blogowanie działalności i zakończyć swoją pracę.

Wcześniej 90 Technologia internetowa nie była tak rozwinięta. późniejsze stron internetowych, blogi powstała. Następnie wyszukiwarki zostały stworzone, aby pomóc ludziom znaleźć informacje, których potrzebujesz.

Książki były tylko zasoby informacji. Ludzie wykorzystywane do odwiedzenia biblioteki i przejść przez wiele książek, aby uzyskać określone informacje na dany temat.

Aby rozwiązać ten problem elektronicznych urządzeń, takich jak komputery, smartfony są tworzone, a dane podawane przez niego w internecie w celu wygenerowania informacji.

Więc powstaje pytanie, dlaczego będziesz zarabiać na blogach? Odpowiedź jest prosta. Wymieniać raz do serwisu. Usługa ta pomaga ludziom, aby uzyskać odpowiednie informacje.

Blogi działają jak aktywa jak depozytu bankowego lub złota, a otrzymasz od niej odsetki. Podobnie jak w marketingu, który pomaga ludziom, aby zapewnić im produkty według własnego wyboru, blogger pomaga ludziom dać odpowiednią informację do właściwych ludzi jako twórcy informacyjnego.

Zaoszczędzisz swój czas, aby dać doskonałe precyzyjne informacje co potrzeba. W ten sposób można zmniejszyć swój czas i masz pieniądze.

Tak więc koncepcja jest prosta tzn czas to pieniądz. Jak wyszukiwarek robią ogromne pieniądze?

Bo oni skompresować okres użytkowników, dając im doskonały, natychmiastowy dostęp do informacji, co trzeba. A wy pomagacie wyszukiwarek poprzez podawanie informacji.

Ale wyszukiwarki są opiekuńczy i nie biorą wszystkie pieniądze. Użytkownicy umysł zawsze jest głodny informacji.

Pochodzą one z wyszukiwarki, aby zadać pytanie lub znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Załóżmy, że chcesz napisać książkę i chcesz go opublikować.

Następnie trzeba najpierw znaleźć konkretny temat i zrobić wiele badań na jej temat i napisać na ten temat. Następnie trzeba przejść do wydawcy i poprosić ich, aby je opublikować.

Ale to nie jest takie proste. Nie mogą one zaakceptować twoją książkę czy też zatwierdzić, będzie można przejść przez etapy, takie jak drukowanie, rozdzielczy, marketing, który wymaga wiele wysiłku.

Trzeba poświęcić dużo czasu i pieniędzy. Następnie po tym, co jest ludzie gwarancyjne będą czytać książki?

Jeśli dużo pieniędzy wydać na brandingu i marketingu może dotrzeć do ludzi na całym świecie. Jednak nie jest to możliwe, przez wszystkich.

Niektórzy autorzy spędzają 20 lat, aby napisać książkę i to jest etyczne. Bo oni umieścić swoje prawdziwe doświadczenie czasu w nim.

Ale blogi są całkowicie odmienne od książek. Dają one idealny pomysł dla użytkowników. Ograniczają się one do konkretnych słów zamiast długich fragmentów książek.

I publikowania bloga jest łatwe i wolne. Trzeba stworzyć stronę internetową lub rozpocząć wolne od blogger.com, tumblr.com, wix.com.

Jeśli nie wiesz, HTML, CSS nie kodowania czym problem, CMS do zarządzania treścią lub System zmienił sposób. Wystarczy trochę wiedzy technicznej i łatwo skonfigurować bloga na CMS i zgłosić swoją witrynę do wyszukiwarki i zrobić SEO.

Różne rodzaje blogów:

Tam są 4 różne rodzaje blogów :

blogi Wiadomości, blogi Authority, blogi Forum, blogi wideo.

Wiadomości blogi blogi są również czasopisma, które opierają się na dużym ruchu. Jest źródłem dochodów jest tylko reklama.

Dla jednej osoby jest to zupełnie niemożliwe, aby skonfigurować blog, ponieważ opiera się na dużej ilości treści i dużym natężeniem ruchu. Trzeba zbudować zespół, aby uruchomić blog.

Te blogi są bardzo popularne, jak yahoo, MSN, Rediff. Tutaj trzeba zaktualizować i pisać świeżych treści w oparciu o nowościach, moda, Sport, trendy wątek.

blogi Authority może być do opanowania przez jedną osobę. Ale najpierw trzeba wziąć z pomocy ekspertów lub zlecić jakąś pracę.

Tu nie trzeba codziennie aktualizuje dużą ilość treści. Możesz napisać pojedynczy jakości treści w tygodniu i publikują, aby uzyskać pełny dochód czasu.

W tego typu blogu pokazać doświadczenie na polu lub w jakimkolwiek temacie. Możesz napisać Różny tematów oprócz swojej podstawowej dziedzinie, ale nisza działa lepiej.

Forum blogi są jak Pytanie Odpowiedź blogi. Tutaj można rozwiązać problemy ludzi, odpowiadając na ich pytania. Najlepszymi przykładami są Quora, mouthshut.

blogi wideo: Kolejna generacja jest o blogowaniu wideo. Istnieją różne platformy, takie jak youtube, vimeo, winorośli, gdzie można stworzyć swój kanał. blogi wideo są najlepszym źródłem dochodu, ponieważ wymagają mniej wiedzy technicznej i czas.

Nisza lub tematem bloga:

Teraz nasuwa się następne pytanie, które należy opublikować temat? Przed przejściem spojrzeć wokół tych poniższych pytań?

 • Jakiego tematu inspiruje?
 • Której przedmiotem fascynuje Cię najbardziej i myślę większość czasu?
 • Co kochasz robić bez uzyskania grosz?
 • Co sprawia, że ​​jesteś pasjonatem?
 • Której przedmiotem można nauczyć ludzi?
 • Jakie doświadczenie swojego życia chcesz podzielić?
 • Który problem ludzi można rozwiązać?
 • W jakiej dziedzinie Czy masz doświadczenie?

Czy jesteś pasjonatem czytania i odkrywania czegoś nowego?

Weź kartkę i długopis spisać wszystkie odpowiedzi i szeroko opisać temat bez brania pomocą Internetu. Przejrzyj swoje hobby, kwalifikacje zostały zdobyte i zapisz.

Zobacz piszę tylko o technologię, marketing internetowy, przedsiębiorczość i małych firm. Jak pracuję bardziej jestem coraz więcej wiedzy dzień po dniu. Trzeba wziąć tematu.

Bez wątpienia dla technologii trzeba wziąć pomocą Internetu. Trzeba zrobić wiele badań w Internecie przez surfowanie wiele stron internetowych i filmów z YouTube.

Poza tym dużo czytam czasopism, Kindle książki i poszerzyć swoją wiedzę być ciekawski się z World Wide Web.

    Po pierwsze stać się dobrym czytelnikiem następnie być dobrym pisarzem.

Dla władzy niszowych blogów temat jest niezbędna, ponieważ buduje zaufanie czytelników. Wielu blogerów pomylić na początku pisząc na kilka tematów, które nie znają, po prostu z innych blogów.

Jeśli nie kiedykolwiek jeździł na koniu, to jak można wyjaśnić jazdy konnej?

Gniazdem wszystkich handlu jest mistrzem równych.

Nawet z wyszukiwarki punktu widzenia blogi powinny być na konkretnym temacie żeby podnieść ranking swojej stronie.

Jeśli skupić się na konkretnym temacie, dostaniesz koniecznością i głęboki pomysł na ten temat i będzie szersza jak zdobyć wiedzę o nim z dnia na dzień z powodu badań i analiz.

napotkamy różne tematy po dobrym badań i analiz. Ale pierwszy wiersz w klasie zostaje przejęta przez Jedzenie, mody odzieży, podróżować, Uwielbiam spotykać, związek, zdrowie, rozrywki i technologii.

Technologia jest faworytem większości blogger ze względu na wzrost i rozwój w telefonach, internet i komputer.

Jak napisać:

Tworzenie dobrego blogu jest naprawdę poświęcenie czasu i wymaga wiele wysiłku. Z mojego doświadczenia daję wam kilka wskazówek pisania:

Pisząc zawsze myślą czytelnicy siedzą przed tobą i uczysz je na obiekcie.

Dlatego pisać w pierwszej osobie, która jest wykorzystanie "ja" i "ty" powinno być maksymalne.

Zawsze napisać zdanie Zwykły z prostych słowników. Bo jeśli używasz złożonych zdań i trudnych słów, aby pokazać swoje umiejętności w języku angielskim wtedy czytelnicy będą odchodzić.

Jak wspomniałem pisząc książkę i blog jest piekło i niebo różnica. Użytkownicy przejdź do różnych blogów, jeśli nie znaleźć odpowiedni temat lub jeśli nie rozumieją właściwie.

Zawsze należy pamiętać, że piszesz dla swoich czytelników, nie dla wyszukiwarek.

Używaj dobrych nagłówków. Jak nagłówki stworzyć pierwsze wrażenie blogów. Stylizacja blog pogrubioną, italski, podkreślać.

Ostrość na obiekcie piszesz. Nie należy pisać od razu po całkowity. Daj trochę czasu, aby zrobić badania, a następnie napisać.

Zawsze robić dobrego planowania przed napisaniem. Zarys blog z różnych subheadlines a następnie podać podsumowanie.

Napisz post z dobrych opowiadań i case studies. Nigdy nie zapisuj nudnych rzeczy.

Podsumowanie:

Blogowanie przemysłu rośnie z dnia na dzień. Według raportu firmy HubSpot którzy blogu są 70% więcej niż sukces firm, które nie blog.

Aby stać się dobrą blogger trzeba dużo cierpliwości i determinacji. Ponieważ brak jest w tej dziedzinie więcej niż sukces.

Udostępnij to Najlepsze rady blogów i wskazówki dla początkujących i niech świat się znane. Rzućcie komentarze i sugestie poniżej.

Czytaj więcej:

Rozpocznij karierę w Blogging.

Inbound Marketing Wytyczne.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)