Udostępnij to

Najlepszy Motywacyjne mowy dla studentów

Codziennie robię moją pracę z wielkim entuzjazmem. Ale czasami czuję mój poziom energii w dół i stają się sfrustrowani. 😥

Nie mogę skoncentrować się na swojej pracy i czuć demotivated. To nie działo się do ciebie czy tylko mnie, większość ludzi przechodzi przez tę sytuację.

W tym wieku, bierzemy udział w wyścigu, wyścig dla szybkich pieniędzy, szybka praca . Nie wiemy, co jest punktem końcowym. Tylko musimy konkurować innym za wszelką cenę, a tak czy inaczej.

Jest to główny motyw wszystkich. I stajemy się związany ze stresem, problemy zdrowotne z powodu nocnego ciśnienia roboczego, unfulfilled targets etc.

 

Ta frustracja przenika jeśli nie otrzymujesz sukcesów w pracy z powodu choroby lub, przemęczenie . Więc zamierzam wspomnieć Najlepszym mowy motywacyjne dla studentów wyjść z tej frustracji i utrzymać motywację. 😀

Będzie to bardzo pomocne dla Ciebie, a jeśli się regułę twoje życie ulegnie zmianie. Przeczytaj go zupełnie bez pomijania żadnej krok.

Don’t Miss:

Habits of Highly effective people.

Stay healthy happy forever.


Znajdź inspirację:

aby dostać motywacja for any work you have to find the object what gives the inspiration. Inspiracja jest podmiotem, który pochodzi z wewnętrznej jaźni, natomiast motywacji może wydostać się na zewnątrz.

Ludzie uważają motywacji i inspiracji, jak sama. Ale te dwa różne zjawiska.

Dla posiadaczy pracy i ludzi biznesu, pieniądze są główną przyczyną inspiracji. Pieniądze są głównym czynnikiem, który inspiruje ich do ciężkiej pracy z samostanowienia i wytrwałości.

Jeśli wziąć przykład z pracownikami socjalnymi, Usługa jest głównym źródłem inspiracji. Chcą, by służyć i pomagać coraz więcej osób mogą.

 

Subscribe to Watch more videos

Nie mówię o brudnych polityków. Ale są wśród nich coś dobrego. Dla graczy wygrywających jest głównym źródłem inspiracji, która pochodzi z ich ducha.

podobnie, trzeba dowiedzieć się źródło inspiracji, które mogą motywować cały dzień. Można uzyskać inspirację z biografii wielkich osobistości i udanych biznesmenów, gracze, aktorzy.

Można zrobić sobie nawyk czytania książek motywacyjnych i oglądania filmów lub inspirujących filmów. To pomogło wielu do poprawy ich życia umiejętności.

You can get Inspiracja from the quotes and biographies of great personalities like Edison, Gandhi, Lincon, Bill Gates.

Regularnie po nich będzie stworzenie środowiska motywacji wokół ciebie i czujesz coś się zmieniło, nowe myśli wejdzie w głowie.

Jeśli nie lubią czytać, a następnie oglądać filmy na podstawie ich życia. You can browse several inspirational blogs like ‘best motivational speech for students i czytać.

Poczuj podniecony:

Aby przezwyciężyć frustrację, musisz zatrzymać podekscytowana. Jeśli nie otrzymujesz emocje nie można utrzymać motywację. Do programu Excel w swojej pracy musisz zatrzymać podekscytowana, Tak trzeba znaleźć drogę, która może wywołać Ci zdobyć emocje.

Inspiracja jest pierwszym krokiem, który sprawia, że ​​środowisko motywacji, a potem przychodzi etap podniecenia. A piłkarz zdobywa celem jest on dopingowali przez ogromny tłum. podniecenie kusi go, aby zdobyć kolejnego gola.

Aby nagrać iskrę podniecenia, świętować każdy sukces można osiągnąć. Czy jest to mały lub duży jeden nie ma znaczenia. Wystarczy świętować.

Jest to źródło energii, która działa jak katalizator do napędzania do żądanego miejsca docelowego.

Jeśli można zachować iskrę oświetlony wtedy wygrasz. Większość ludzi to iskra inspiracji, ale nie mogą utrzymać go zapalić przez długi czas. To dlatego, że nie.


Ustawić cel:

Nie będę was uczyć ustawienie celem tutaj. Ale Chcę powiedzieć, że bez bramki ustawienie nie może nic zrobić. Ustawianie doskonały cel może prowadzić do osiągnięcia tego celu.

Wielu ludzi, adresowane do różnych celów jednocześnie. W ten sposób, nie można skupić się na swoich celach. Aby osiągnąć cele, które mają być skoncentrowane w energię.

Jeśli skupić się szkła powiększającego na kawałku papieru bez wibracyjny rękę, oparzenia papieru. Jeśli lekko wibrować rękę punkt centralny zostaje zakłócony, a papier nie jest spalony.

To samo dzieje się w swoich celach w czasie rzeczywistym. W przypadku naruszenia punkt ostrości nie można zdobyć w cel.

Mogłeś oglądał mecz piłki nożnej, jak tłum hałasuje podczas meczu. Ale gracze nie zmącony ich celem pozostaje na post cel.

Jeśli skupimy się całkowicie na pracy nie ma siły, które mogą Cię naruszają. Można wykonać zadanie w połowie zatłoczonym rynku.

Jeśli staramy się osiągnąć więcej niż jeden cele jednocześnie to nie może się skoncentrować i tracą ostrość. Pierwszy, target jeden cel, a po osiągnięciu go ustawić drugi.


Zamieść swój cel:

Write down your cele using pen and paper. Jest to bardzo skuteczna. Pisanie sprawia, że ​​idealne. Twój cel może być jeden, ale kroki muszą być różne.

Załóżmy, że masz cel, aby zarobić $50000 na miesiąc. Następnie zdecydować, jakie są kroki, aby zarobić taką ilość. Te kroki mogą wyglądać jak "doskonalenie umiejętności", 'trening techniczny', "Wydajność pracy" etc..

Napisz do nich na papierze. Jeśli złamiesz cel na małe kroki, to będzie łatwiej kierować. Następnie recytować kroki codziennie co najmniej 2 czasy. Trzymać stronę na pokładzie, gdzie można je zobaczyć.

Wtedy zobaczysz dzieje się magia. Będzie ona działać jak mantrę a Prawo przyciągania będzie działać. Na pewno się pomysły, aby wykonać kroki zostały napisane.

Można utworzyć kilka infografiki lub zdjęcie związane swój cel i trzymać go na ścianie. Jest to świetny wzór podany przez Napoleon Hill. Wtedy stało się stopniowo zróżnicowane.

Następnie pomyśl czytać i myśleć o tym codziennie, bez szczeliny. Wkrótce poznacie efekt autosugestii.

Złóż swój plan perfekcyjnie:

Kiedy podejmiesz decyzję, aby przejść na wakacje, co robisz? Planowanie, Tak zrobić plan przed 10-15 dni, surfowanie po Internecie zrobić badania takiego jak przejść, gdzie się zatrzymać, najlepszych miejsc turystycznych itp.

Ponieważ nie chce być jedno, później. Tak przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac dokonać dobrego planowania. Można prowadzić książkę planie jak co miesiąc planowania lub korzystać z niektórych trochę aplikacje android.

Podczas oglądania filmu można uzyskać rozrywki w 2- 3 godzin. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile czasu producentów, Dyrektorzy spędził na planowaniu tylko?

Wszelkie prace korporacyjnych szybko zaplanowano wówczas zadania są przypisane do sztabów. Wtedy praca staje się gładka jak cały członkowie pracują razem jako system do wykonania zadania.

Jeśli dokonasz dobrego planowania i przeglądu jednego etapy jednego, wówczas praca będzie łatwiejsza.


Zrób sobie przerwę od pracy:

Nie przepracowanie. Daj trochę czasu z rodziną, znajomych. Spędź tydzień roamingu kraje spoza. Będzie to z pewnością zwiększy zainteresowanie pracy.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba myśleć dlaczego trzeba pieniędzy? Jeśli nie można wydać pieniądze na rozrywkę, wakacje, luksusowe to jest strata.

mingling społeczna i praca socjalna zwiększy swoją osobowość i energię. Nie bądź jak żaba, wyjdzie z dołka i zobaczyć świat.

Nie uczynić swoje życie tak nudne, przejść do filmu z rodziną, udać się na wycieczkę z przyjaciółmi i cieszyć.

Usunąć negatywności i myśleć pozytywnie:

Jeśli chcesz rozpocząć pracę, to negatywna myśl będzie oscylować w głowie niczym:

"Nie, nie mogę tego zrobić", "Nie można uzyskać sukces ', "Jest to trudne zadanie", "Co ludzie powiedzą, jeśli nie", blab la bla ...

trzeba się zdecydować na pobyt pozytywne. Zobacz i znaleźć korzyści swoim zadaniu masz zamiar rozpocząć zamiast szukać negatywnych punktów.

Zanotuj korzyści i skupić się na tym,. W ten sposób, łatwiej będzie obsługiwać zadanie.

Strach przed porażką może być główną przyczyną negatywnych za tym, ale jeśli wpaść w nawyk pozytywnego myślenia, to z pewnością można łatwo przezwyciężyć. Trzeba zrozumieć grę umysłu.


Codziennie rano wstać i recytować:

'Jestem najlepsza'

"Dzisiaj jest najlepszy dzień w moim życiu"

"Będę przemienić życie innych’

W ten sposób można utrzymać się dodatni.


Jedz zdrowo i zachować zdrowie:

Jedzenie ma wiele wpływu na zdrowie. Dobra jakość żywności, takich jak świeże warzywa, owoce, mięso (Jestem wegetarianinem, ale nie cierpię non-jedzenie wegetariańskie) wzbogaca się witaminami, białka, które mogą być przydatne do budowy ciała i umysłu.

Staraj się unikać nieświeże i pikantnych potraw. Poświęć trochę migdałów z ciepłym mlekiem rano. To sprawi, że cały dzień energiczny.

Większość ludzi spożywać gorące pikantne fast foodów w chciwości. A później uzyskać wynik jak zaparcia, nadwaga. Zawsze staram się zielone warzywa, Sałatka w posiłek, który poprawi trawienie i kontrolować masę ciała. Dieta wegetariańska utrzymuje swój umysł spokojny i Body Fit.

Zawsze wstawać wcześnie rano, przed dobre 6 O Clock lub między 6- 7 rano. Idź na poranny spacer lub jogging, joga, aerobik, która będzie utrzymywać cały dzień świeże i energetyczne.

Czy bezinteresowną pracę:

Codziennie staramy się robić żadnych bezinteresownej pracy, To znaczy świadczyć usługi, nie oczekując nic w zamian. Może służyć bezradny, ubogi, pozbawionych środków do życia lub pomoc osoby cierpiące na choroby.

W ten sposób, poczujesz wewnętrzną czystość i radość. Gdy wewnętrzna radość powstaje smutek zewnętrzny znika.

People try to find happiness in the materialistic world, ale zawsze pamiętać, że materialistyczny świat zniknie jeden dzień.

Naucz biednych dzieci, Dołącz do jakiejkolwiek grupy lub organizacji pozarządowej, która pomaga ludziom w katastrofie.

Tylko praca pozostanie na zawsze. Nikt nie przypomni Ci za ile masz bilans banku lub uniwersytetu stopnia zostały osiągnięte, tylko będzie przypominał o swojej dobrej pracy lub służby.

Matka Teresa nie ma już między nami, ale jej obsługa sprawiły, że jej nieśmiertelna. Thomas Edison nie jest bardziej, ale jego energia elektryczna jest świecące na całym świecie.


Podziel się swoją wiedzą:

Jeśli udostępniasz swoje pieniądze może być zmniejszona, ale jeśli podzielić się swoją wiedzą zwiększy.

Wiedza to najlepsza inwestycja, która zwraca Ci najlepszy interes- Benjamin Franklin

Im więcej się dzielić tym więcej zyskujesz. Uczyć ludzi, co wiesz, pisać artykuły, publikowanie książek. Internet jest najlepszym medium do dzielenia się i zdobywania wiedzy.

Kiedy ludzie doceniają pracę, to na pewno się inspiracją sposobem 2 Inspiracja. Mam nadzieję, że mogłeś lubiłem tego artykułu ‘Najlepszym mowy motywacyjne dla studentów'.
Udostępnij ten post wśród znajomych.

Ja ciągle pisać dla ostatniego 3 godzin, Jestem naprawdę zmęczony off (chwyta kawy). Czytaj więcej artykułów tutaj.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)