Udostępnij to

Jak założyć bloga: Blogowanie Przewodnik dla początkujących:

If you are searching or have searched a lot of information regarding blogging and still not getting a good conclusion what is blogging then this guide is gonna help you. This is not a complete guide but you can click the links inside the content to navigate to complete detail on blogging.

The blog is derived from web+log. When any data is fed into internet it becomes information. You may say it as an online diary or journal which gives you information.

You can say Blogging as a method of teaching where you share your experience to the world as a teacher. The career in blogging is accelerating for last 4 years due to many advancements in internet technology and mobile.

Companies have to setup a good blogging platform to sell their products. Uruchomienie bloga jest bardzo łatwe i szybkie w instalacji. Istnieje wiele darmo oprogramowanie, gdzie można karmić swoje dane i kliknij przycisk Prześlij, aby dzielić się swoją wiedzą z Cały świat. Jeśli masz dylemat-

Nie wiem, programowanie

Mój angielski jest słaby.

Są miliony witryn blogów

Robię dzień pracy

Nie jestem pisarzem….. bla.. bla.. bla

Nuff. .. Ten dylemat jest jak nowo narodzony. Po określeniu, aby rozpocząć swoją podróż blogów można rozpocząć łatwo.

Tysiące mile zaczyna się od pojedynczy krok.

Jeśli nie wiesz, programowanie czy nie dobry w języku angielskim, to nie może stać się przeszkoda na swojej drodze, aby rozpocząć blogowanie. Blogowanie nie wymaga żadnych umiejętności programowania.

tak, Angielski jest wiedza niezbędny. Tam są wiele oprogramowanie, gdzie można rozpocząć blogowanie i to naprawić swoje błędy gramatyczne.

Jeśli powiesz, że są miliony blogów w internecie tak, że jest poprawne. Ale są też miliony centrów, sklepy i przechowuje również. Każdy robi interesy i każdy dostaje pieniądze.

Jeśli nie można utworzyć kopii wyjątkowy pomysł inni pomysł nowy pomysł zostanie automatycznie wygenerowany. Po prostu trzeba zdobyć wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Jak założyć bloga: Blogowanie Przewodnik dla początkujących

Wyjścia jest trudne .. zgadzam się! Nie można oczekiwać od niej w następnym 1-2 roku. Nie można wziąć urlop i być może trzeba będzie praca 8-12 godzin dziennie przez cały tydzień.

Miałem ten sam problem nowy koleś który miał słabą znajomość angielskiego, słaba umiejętność www i zwyczaj przyklejania się do telewizja zestaw gry wideo. Stopniowo jednak pogodzić się nawyku czytania przynajmniej 5-6 godzin dziennie, a siedzący z przodu z komputer google informacje. Zaczynając wszystko jest trudne.

Dlaczego warto być blogger?

Zanim wyjaśnię dokładnie o blogowania Zamierzam omówić powód blogowania.

  • Blogowanie może sprawić, że słynny na całym świecie i łatwo dać ci imię, sława, pieniądze, i status celebryty.
  • Jest to najszybszy sposób komunikowania się i rozpowszechniania informacji z całego świata.
  • To sprawia, że ​​dobry autor i konsultant.
  • To może dać Ci pasywny dochód, który można wygenerować podczas snu i mogą zarobić delektując wakacjami także.
  • To sprawia, że ​​wielkie czytelnika.

…..łał ! tak wiele korzyści ! Ale poczekaj…. Faktem jest prawdziwa 3 poza 4 blogerzy nie, a niektóre nawet zamknąć w 2 do 3 miesiące. Czemu?

Chcą od razu zarabiać. Jeśli chcesz natychmiastowy pieniądze, Blogowanie nie jest dla ciebie. Pierwszy, trzymać pieniądze z jednej strony i uzupełnić swój umysł, aby pomóc ludziom, bez uzyskiwania w nic powrotnej.

Wtedy pieniądze pójdą ci. Jeśli chcesz natychmiastowy pieniądze iść i wziąć dzień pracy.

Platformy do konfiguracji bloga:

Istnieje wiele darmowych platform, gdzie można rozpocząć blog. Niektóre z nich są blogger.com lub blogspot.com, wordpress.com. Ale wady tych miejsc są, ich funkcje są krótki limit.

Twoja domena może wyglądać lubić abc.blogger.com, xyz.wordpress.com. Mogą usunąć swój blog w przyszłości. Jeśli są poważne, aby blogowanie pełny etat kariera potem będę sugerować startowy z self-hosted blog.

Dla self-gospodarzem, trzeba zapłacić pieniądze. Wybierz domeny i hosting plan. Wybierz domenę według swojego wyboru i podjąć plan hostingowy.

Istnieje wiele firm, gdzie można zakupić domenę i hosting. Top na rynku są GoDaddy, bluehost, hostgator, Namecheap, Dreamhost. GoDaddy jest największym nazwę domeny w chwili sprzedaży HostGator jest wiodącym dostawcą hostingu.

Po zakupie domeny i hostingu można zainstalować WordPress po zalogowaniu się cpanel. można łatwo uruchomić stronę internetową z miesięcznie $5.

Korzyścią jest WordPress że nie trzeba wiedzieć, jak kodowanie HTML, CSS, JavaScript. Po prostu trzeba wiedzieć zarządzanie treści. Jest wyposażony w dobrych cech wtyczek i motywów, które będą wygodne dla blogerów.

Odczyt i zapis Badań:

Jeśli chcesz zostać dobrym blogerem być nienasycony czytelnik. Znajdź swój niszowy temat, który chcesz uczyć ludzi lub wybrać temat, w którym masz dobre doświadczenie.

Przeczytałem wiele książek, czasopisma, książki pdf, blogi tylko czytać i czytać. Ale tylko odczyt nie działa. Sprawdź swój umysł ostry, aby zapamiętać i dostać się na pamięć.

Jeśli myślisz o kopiowanie innych zawartości będziesz z gry przed wejściem. Napisz własną twórczą treść.

Można to zrobić krótkoterminowy Oczywiście na piśmie treści, aby uzyskać podstawową umiejętność pisania i zawartości kuratorstwie. Następnie zanotuj na zwykłym papierze lub Microsoft Word.

Trudno będzie pierwszy jak istnieje wiele wyzwań i nieporozumień można uzyskać po przeczytaniu wiele stanowisk. Powolutku dzień po dniu.

pisać 200-300 słowa pierwszy dni potem zwiększać słowa dzień po dniu. W ciągu 2 -3 miesięcy staniesz się ekspert, bez wątpienia.

Największą zaletą jest MS Word można sprawdzić błąd pisowni i gramatyki tutaj. Ale wszystkie błędy nie mogą być sprawdzane.

Więc korzystać z niektórych narzędzi internetowych, takich jak Grammarly aby bezbłędnie. można zintegrować Grammarly w swoim słowie przeglądarki Chrome lub MS także.

Postępuj zgodnie z ekspertami:

Jest to jeden z głównych części przed rozpoczynając karierę blogowania. Istnieje szereg ekspertów branżowych w tej dziedzinie. Trzeba je śledzić i brać ich wskazówki i porady.

Przeczytaj blogi Darren Rowse lub Neil Patel szybkiego główką. Albo można śledzić Yaro stark, Stefan. Oni podzielili się doświadczeniami z ich podróży w swoich blogach. Miliony ludzi naśladują je, aby uzyskać porady i wskazówki.

Następujący eksperci oszczędza dużo czasu, ponieważ dzielą się swoim doświadczeniem. Można uzyskać ich wskazówki i porady do

Budowanie strategii, aby ruch:

Widzowie nie znajdzie swojego bloga chyba zrobić ciężkiej pracy, aby dostać się do ruchu. Pierwszą rzeczą, jak omówiłem, dać cenne informacje.

Myśl jak właściciel sklepu, który chce, aby klienci, którzy powinni odwiedzić ponownie i ponownie do swojego sklepu. Ale dlaczego klienci będą ponownie?

Jeśli produkty są dobre, Jeśli zachowanie Właściciel sklepu jest dobry, jeśli jest on przyjazny użytkownikowi, Jeśli inni polecam, Jeśli sklep to oko chwytliwe z ładnie urządzone ..... tak wiele czynników może istnieć.

Strategia nie powinna trafiać tylko nowych klientów, ale także pozyskiwanie klientów powracających. W przypadku tych produktów w sklepie dobry wtedy klienci polecić inne osoby, aby kupić że produkt z tego sklepu i klienci stają się promotorami.

Podobnie jak to się dzieje w świecie blogowania. Zastanów się jak sklepikarza, który chce służyć najlepsze produkty dla klientów. może on sprzedać swój produkt lub innym jest to nie jest sprawą.

To właśnie głównym czynnikiem trzeba analizować. Badania, co ludzie chcą w swoim niszowym temacie. Analizować konkurentów i pisać wspaniałych blogów nikt stworzonych kiedykolwiek.

Następnie można zrobić SEO, płatne marketing, Marketing mediów społecznościowych aby użytkownicy.

Podsumowanie:

Promocja bloga jest ważne, aby dotrzeć do swoich czytelników. bez blogu promocja, nikt nie przyjdzie do swojego bloga.

Promoting and writing good blog both are two sides of the coin. Always try to write the blogs which can give a good value to readers and make them come to your blog again and again.

As it is the Blogging Guide For Beginners, I have given a brief overview on blogging. You can learn more in the following post.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną