Udostępnij to

Blogowanie poradnik dla początkujących: zarabiać pieniądze z blogów przez 11 sposoby

 

Pieniądze z bloga ! brzmi nieprzyjemnie. Twój blog będzie maszyna pieniędzy, jeśli się następujące metody krok po kroku. To działa jak twój stałym depozycie w banku, który daje odsetki.

Przed zarabianie na swoim blogu będę zalecamy, aby skupić się na zwiększenie ruchu, dając bezpłatne oferty i cennych informacji. Większość blogerów nie do zarabiania pieniędzy, ponieważ bezpośrednio udać się do sprzedaży. Zarabianie pieniędzy z bloga wymaga czasu i cierpliwości. Jeśli nie masz doświadczenia to większość swoich strategiach może zawieść.

Każdy człowiek ma motywację do zarabiania pieniędzy ze swojego bloga. Ale to się nie stanie natychmiast. Jeśli masz dobry fundusz następnie można zainwestować w płatnej marketingu i promocji produktów na pasku bocznym. Ale jako początkujący, Ja polecam Ci iść powoli. Dowiedz się dzień po dniu procesu, starają się promować swój blog za pomocą wolnych strategie, takie jak SEO, MY, e-mail marketingu, a następnie zwiększyć ruch.
Jeśli masz ogromne źródło zainwestować następnie można zainwestować w promocji, a otrzymasz natychmiastowe sprzedaży.

Nie przegap:

Blogowanie w karierze.

porady i wskazówki Blogów.

SEO wskazówki i triki.

Motywacyjne mowy o sukcesie.

Program partnerski Google Adsense:

Adsense Jest to największa sieć reklamy internetowej. Różne firmy płacą Adsense wyświetlać swoje reklamy na różnych stronach internetowych. Po rejestracji otrzymasz Adsense banerów i reklam wyświetlanych na swojej stronie internetowej i zarabiać na CPM i CPC. Adsense jest powolny proces zarabiania pieniędzy, chyba że masz wysoki ruch w witrynie.

Bezpośredni reklamy i programy sponsoringowe:

Możesz dać przestrzeń reklamową na swoim blogu lub stronie internetowej, tak aby inni mogą promować swoje produkty na swojej stronie. Jest to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy i będziesz zarabiać na swojej powierzchni reklamowej. Jeśli Twój blog jest oparty na różne tematy, takie jak technologia, jedzenie, moda wtedy na pewno się reklamy związane z niszowych. Ale najpierw, trzeba wyhodować dużą liczbę odwiedzających. Można zarabiać więcej, za pomocą tej metody w porównaniu do programu AdSense. Wielu blogerów wideo youtube zarabianie bezpośrednich programów sponsorskich.

Sprzedawać własne produkty:

Można tworzyć i sprzedawać własne produkty związane ze sztuką, T-shirty, Czapki, dekorowanie domu, e-książki. Można utworzyć sklep e-commerce na swojej stronie i promować swoje produkty za pomocą atrakcyjnych obrazów i zniżkę. Większość programistów tworzenie tematów WordPress, wtyczki, Oprogramowanie i sprzedaży on-line.

Darowizna:

Jest to dobry pomysł, aby zarabiać pieniądze z bloga. Blogi oparte na duchowości, NGO, joga one zastosowanie przycisku datek na swojej stronie. Wikipedia jest stroną, która całkowicie działa na darowizny. Jeśli zaczynają bloga i mają mniejszą ilość odwiedzających to działa lepiej. Można tworzyć witryny crowdfunding i przedstawiają dobre widzenie Filantropii pracy, Program na rzecz przedsiębiorczości i funduszy Odbiór czytelników.

Publikować i sprzedawać e-książki:

Możesz opublikować swój własny e-book i promować go przez swojego bloga. Możesz opublikować go na Kindle i promować go przez swojego bloga. Kiedy czytelnicy zaufać torfowisko, sprzedaży z pewnością zwiększy. Nie powiem, że zależy tylko od e-książki dla źródła dochodu. Ale można go dodać do mięsa, ziemniaków.

Program partnerski:

Jest ulubieńcem większości blogerów i przedsiębiorców internetowych. Nie trzeba nic robić, nie trzeba kupować i sprzedawać lub nie musi podawać żadnych obsługi klienta, aby uzyskać głowy. Po prostu trzeba promować ugruntowaną produkt. Można promować produkty Amazon, hosting plany, produkty programowe itp. istotne dla swojej niszy.

Coaching:

Jest to kolejna słynna strategia, aby zarabiać pieniądze z bloga. Jeżeli jesteś ekspertem w dziedzinie, takich jak angielski, fizyka, Elektronika, SEO, inżynierii lub zarządzania, a następnie poświęcić swój blog do niszy i rozpocząć coachingu. Można podać zajęcia na żywo, jak również kurs wideo. To jest jeden rodzaj żywych blogowania. Istnieje wiele blogerów i przedsiębiorców online jak Ramit Sethi, Robin Sharma programy coachingowe zachowanie.

Ordynacyjny:

Program doradztwo różni się od treningu. W przypadku coachingu trzeba brać regularne lekcje, ale w przypadku konsultacji nie trzeba tego robić. Można podać konsultacje związane z posiadanym doświadczeniem w danej dziedzinie, takich jak medycyna, biznes, własność nieruchomości. można ładować na podstawie godzinnego. Konsultacje online może rozwijać swoją działalność na całym świecie, nie ograniczając się do konkretnej lokalizacji geograficznej.

Freelancing:

Jeśli jesteś pisarzem treści, projektant graficzny, ekspert SEO, projektant stron internetowych lub programista następnie Freelancing jest doskonałym źródłem dochodu. Wielu ludzi zamknąć ich dzień pracy i założyć własną firmę Freelancing. Można zrobić blog związany z doświadczeniem i zrobić SEO kierować ludzi na podstawie lokalizacji. Freelancing można przeprowadzić na dwa sposoby, tj globalnie i lokalnie. Na globalnym Freelancing, trzeba zoptymalizować witrynę wykonując międzynarodowa strategie SEO.

Rzut WWW:

Czy masz już stronę internetową i chce go sprzedać? Nie ma problemu. Pierwszy, trzeba zoptymalizować swoją stronę z dobrą treścią, a raz zaczyna zarabiać , Następnie można sprzedaż. Można zarabiać na stronę z programów AdSense lub partnerskie. Im więcej ruchu tym większe będą szanse na sprzedaż. Można sprzedać go w różnych miejscach, takich jak sitepoint.com, flippa.com, digitalpoint.com.

video Blog:

Wideo Blogi i vlogi są dobrym źródłem zarabiania pieniędzy. Przez vlogi można pokazać swoje umiejętności i doświadczenie do świata. Wymagania vlogi rosną z dnia na dzień i będzie w najwyższym popytu w połowie 20. wieku. Więc jeśli chodzi o blogi, wideo, a następnie nazwa pochodzi youtube. Możesz stać się pełnym wymiarze czasu YouTuber lub video blogger zarobić dochód w pełnym wymiarze czasu.

Ostatnie słowa:

Zawsze trzymać na swoim blogu, dopóki nie stała się maszyna dochody. Ciężko pracować z samostanowienia. Nie rezygnuj, nawet jeśli nie jest zarabianie pieniędzy początkowo. Konkurencja rośnie trudny dzień po dniu, ale jeśli można utworzyć cennych informacji pewnego dnia to na pewno sukces w tego rodzaju działalności.

Nie idź za pieniędzmi pierwszy.

Tworzenie cennych informacji dla czytelników, których potrzebują.

Tworzenie zawartości jakości, w tym

wzrost odwiedzających.

Promowanie swojego bloga.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)