Udostępnij to

Treść Pisanie Porady dla początkujących:

"O 'rety! Treść piśmie ... zzz zzz….."Jego zajmuje dużo czasu. Lepiej bym wynająć freelancer, aby uzyskać pisemną ".

- Jest to jeden z moich klientów oświadczenie na piśmie treści. Możesz być profesjonalnym projektantem lub internet marketer, ale jeśli chodzi o pisanie treści, można podnieść białą flagę.

I prawdą jest, że pisanie wielkimi zawartość zająć dużo czasu. Aby utworzyć 2000- 3000 Jakość słowa treść, pisarze spędzają kilka godzin na krześle.

I dlatego zdecydowałem się umieścić wszystkie swoje doświadczenie, aby przygotować tę treść postu wskazówki dla początkujących pisania, która daje wskazówki, aby napisać dobre treści.

bez treści, Internet byłby bezwartościowy. Istnieją miliardy treści ułożone w sieci World Wide Web, ale niewielu z nich może przyciągnąć odwiedzających i zdobyć podziw.

Czytać:

Blogging Tips and Tricks.

Inbound Marketing Strategy.

Treści mogą być w różnych formach, takich jak, tekst, audio, wideo, infografiki, etc obrazu, ale jego zawartość, która bawić, rozwiązywania problemów i edukować ludzi rośnie popularność. Weźmy przykład piosenek filmowych, kino, filmy taneczne, które rosną popularność szybciej niż inne rodzaje treści.

Dobrej jakości treść opiera się na skutecznych technik copywriting. Jeśli autor jest nowicjuszem stan pogarsza się.


On nie wie, jak zacząć, co napisać i większość swojego czasu poświęca się na badania naukowe jedynie. Chwila nieuwagi i brak motywacji doprowadzić do zwlekania tworzenia wielkich przeszkód na piśmie.

Innym poważnym problemem jest, Pisarze piszą przypadkowo, bez właściwego planowania i badań. To zwiększa okres tworzenia treści.


Mimo że zacząć pisać, nie można wyobrazić sobie punkt końcowy rezultat. Jeśli zaczniesz pisać bez wątpienia pomysły będą przenikać do głowy i więcej piszesz tym więcej dostaniesz prędkość.

Dlatego moja pierwsza wskazówka jest wierzyć i zacząć pisać:

Co wiesz kiedykolwiek, co czytasz , pisać. Bez wahania, bez myślenia zapisu wyniku końcowego, pisać i pisać. Uwierz, że jesteś pisarzem i pewnego dnia świat będzie podziwiać swoją pracę. Jeszcze nie jest za późno, aby rozpocząć. Zacznij pisać i zobaczyć, co się dzieje. Stajesz się euforii do pisania. Po rozpoczęciu pisania system wiara staje się silniejsza z dnia na dzień.

Weź kartkę i długopis, zanotować:

'Jestem pisarzem'

'Jestem pisarzem'

.......

.........

Wrażenie to wzmacnia swój system wierzeń i twój umysł zaczyna wierzyć, że "ya naprawdę jestem pisarzem". Ten system wierzeń zmusza do pisania przyzwyczaja. Nie można spędzić jeden dzień bez pisania.


Nie rób tego dla pieniędzy. Po prostu uwielbiam pisanie.

-Jeiff Goins.


Kiedy zacząć pisać konsekwentnie, staje się Twoją pasją. Jeśli spojrzeć wstecz na karierę udanych artystów, przedsiębiorcy, autorski, są udane, dlatego, że następuje pasję w przeszłości. Nigdy nie myślał o pieniądze na początku, zamiast pomagać ludziom.

Pieniądze nigdy nie była wielka motywacja dla mnie, z wyjątkiem sposób, aby utrzymać wynik. Prawdziwe emocje gra gra. - Donald Trump.

Z marketingowego punktu przychodzących z użyciem materiałów, można przyciągnąć perspektywy, angażują je i przekształcić je w odprowadzeniach. Ponieważ treść rozwiązuje problemy użytkowników i sprawia, że ​​podejmowanie decyzji, zwiększa współczynnik konwersji.

[ct_Wysokość spacer =”30“]


Treść Idea Generation:

Istnieją różne rodzaje danych odnoszących się do różnych przedmiotów w oparciu o oprogramowanie, biznes, Edukacja, piłka nożna, jedzenie. Ale szczególnie segmentu im, że na dwie kategorie:: Techniczne i nietechnicznych.

Grupa techniczna obejmuje komputer, internet, oprogramowanie, sprzęt komputerowy, IT, a także treści naukowych. Grupa nontechnical zawiera się na zarządzaniu, zdrowie, związek, podróżować, seks, duchowość etc.

Pisarze są podzielone w zależności od tych dwóch kategoriach. Weź studium przypadku pisarzy nietechnicznych, Robin Sharma jest jednym z najbardziej znanych pisarzy w zarządzanie kompetencjami życia.

Jeśli mogę poprosić go, aby pisać na '10 najlepszych narzędzi SEO " , on powie "dlaczego żartujesz?' Zamiast, gdybym przypisać tę pracę harsh Agarwal, będzie łatwo zakończyć pracę.

Zawartość opakowania może być inna, ale umysły pisarzy są takie same. Można je wizualizować, jakie są zamiar przedstawić w świecie, który może pomóc czytelnikom i ułatwić ich życie i szczęśliwsza.

Dla pisarza technicznym, musi on być na bieżąco z przebieralni regularnego technologii. Weźmy przykład smartfon, który ewoluuje z dnia na dzień. A pisarze techniczne mają być na bieżąco wykonując czasopism technicznych oraz najnowszy zmieniających się technologii.

Jeśli jesteś blogerem i poważnym pisarzem o gadżetach, to co piszesz dzisiaj mogą być nieaktualne po 1 lub 2 roku. Ale w przypadku nietechnicznych pisarzy przypadek jest inny.

Jeśli piszesz na duchowość, joga, Medytacja to będzie istnieć wiecznie. Nie jest to nie zmieni. Jest to jeden z głównych korzyści dla nietechnicznych pisarzy.

Gruntownie, zawodowych pisarzy treści internetowych pisać zarówno technicznych i nietechnicznych zawartość. Ale jeśli myślisz poważnie o dokonaniu rozprzestrzenianie treści jak pożar i zarabiać na życie od niego, Następnie trzymać się jednej kategorii. Może to być zdrowia, pieniądze, związek, astrologia, żywności itp. Jak zacząć pisać na jednej niszy, Następnie można budować autorytet. W ten sposób można uzyskać panowanie nad swoim temacie.

Kolejna grupa fikcyjnych autorów opowiadań, którzy piszą treści filmów, historie dzieci, powieści science fiction. jot. K Rowling jest jednym z moich ulubionych. Każda część jej Harry Potter Seria przekroczył ponad 50 milion sprzedaży.


Ich zawartość jest wielka, aby wygenerować ciekawość wśród czytelników i zdobyć dużo czytelników. Do wytwarzania pomysł, można korzystać z Internetu i uzyskać wiele pomysłów. Ale tylko przeglądanie nie będzie działać.


Pisarz nigdy nie ma wakacji. Życie składa się z pisarzem albo pisemnie lub myśli o piśmie. -Eugène Ionesco


Dobrym badania są konieczne. Zamiast przechodzenia z jednej strony do drugiej czytać dokładnie i zapisz fragment. Im więcej czasu spędzasz na badaniach, tym więcej czasu można zaoszczędzić do pisania.

Fora internetowe są bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia. Można zobaczyć, co użytkownicy dyskutują o swoich problemach. Quora i Reddit Jesteś moim najlepszym wyborem. Tutaj wpisz temat i zobaczyć nr. dyskusji.

Można uzyskać zawartość w różnych formach, takich jak blogi, infografiki, kino, filmy, podcasty, pokazy slajdów. Można wyodrębnić pomysły z tego typu treści napisać.


Można oglądać filmy z YouTube na dany temat i zapisz istotę lub słuchać podcastu i tworzyć niesamowite kawałek treści. Nie kopiuj tego, co mówią. Wystarczy posłuchać i zrobić lepszy na ich temat przez własnego stylu.


Bo naśladują one na uzyskanie pomysł nie tylko do kopiowania. Uczestniczyć programy warsztatowe, seminaria, seminaria, aby zwiększyć swoją wiedzę.

Nie można uzyskać wszystkie pomysły z internetu. Wyjdź na zewnątrz i rozejrzeć się, co dzieje się na zewnątrz.

 • Jakie są ludzie, trudnych problemów?
 • Jakiego rodzaju rozwiązania można zrobić?
 • Zanim napiszesz uważają siebie jako czytelnika punktu widzenia.
 • Jaki rodzaj informacji nie chcą?
 • Jakie rodzaje problemów ludzi twarz?

Oprócz nich gazety, czasopisma, Kanały telewizyjne są świetnymi źródłami zawartości generowania pomysłów. Tysiące myśli wejść do ludzkiego mózgu w ciągu dnia. Zawsze miej przy sobie długopis i papier z wami, Ilekroć wszelkie strajki pomysł do głowy to zapisać.

Z powyższego wykresu można stwierdzić, że zarówno treść pisania i marketing odbywają wędrówkę.

Mam pomysł, podczas spaceru lub joggingu w godzinach porannych. Rano czasu twój umysł jest świeże i nowe pomysły są generowane ten czas. Więc obudzić wcześnie wokół 4-5 a.m i zobaczyć, jak życie się zmieni. Do słynnych pisarzy, takich jak Michael Hyatt lub Seth Godin zacząć pisać we wczesnych godzinach porannych, a następnie robią resztę swojej pracy.

Pisanie wymaga spokojny i spokojny umysł. Dlatego wybór odpowiedniego miejsca, cechujący się mniejszymi szumami, brak rozproszenia. Jako początkujący powinieneś rozpocząć pisanie piórem i papierem, następnie napisać przy użyciu maszyny do pisania. Następnie przejdź do laptopa lub komputera.

Ale jeśli nie wiem typu pisanie, Może to być problemem początkowo. Dowiedz maszynopisanie instalując jakiś program jak pisanie mistrza. Podczas opracowywania częstotliwość, kochasz robić to ponownie. Ale większość pisarzy rozpoczęciu pisania na maszynach do pisania.


Pisanie Plan:

Planowanie jest ważne dla każdego rodzaju pracy. Jeśli masz zamiar wziąć urlop, a następnie zacząć planować co najmniej miesiąc przed surfowania w internecie, gdzie się zatrzymać, Jak na pokład, które lot do podjęcia etc.

Weźmy przykład konfiguracji biznesu, co wymaga dużo planowania. W pracy inżynierskiej, rozwój oprogramowania, budownictwie lub dokonania film, Planowanie jest podmiotem, który daje sukces.

Jeśli widzisz, dobry film i powiedzieć wow! Jak zrobili! Jest to wynikiem ich dobre planowanie i wysiłku.


Niektóre filmy trwać dłużej niż 2 lat, aby. W tym czasie to sprawia, że ​​zainteresowanie wśród widzów, a kiedy zostanie zwolniony ogromny blok odwiedzających stada do pokazu w pierwszym dniu zwolnienia i staje się wielkim hitem.

To nie jest czas przynosi sukcesu jest to, że daje planowanie sukcesu. To nie może być w każdym przypadku, ale w większości przypadków udaje.

Niektóre filmy nie nie z powodu ich dobrego planowania i wysiłku, ale dla złego treści lub historię filmu. Jeśli historia nudzi widza są sfrustrowani i nie promują wśród swoich znajomych lub dać dobre opinie.


Nie piszesz bo chcesz coś powiedzieć. Piszesz, bo chcesz coś powiedzieć. -fa. Scott Fitzegrald.


Może to być dwa- trzy godziny filmowy ale making może wziąć więcej niż 1 rok. Jeśli jest to film akcji sci-fi stan jest krytyczny.

Oni potrzebują dużo wysiłku w edycji, VFX, animacja, czynność. Dzień i noc oni planują, jak przygotować historię, choreografia, Montaż etc.

Ta sama koncepcja powinna być stosowana do tworzenia dobrych treści także. przed napisaniem, stworzyć dobry plan. Można wziąć książkę plan lub korzystać z telefonu kalendarz pisać miesięczny planner.

Można stosować różne aplikacje android jak kalendarz Google lub Planner Pro stworzyć plan również. Możesz także użyć Kalendarz WordPress Plugin.

Napisz jasno w którym to dniu masz zamiar zrobić, których zadaniem. Lepiej napisać w swojej książce planu. Według mojego doświadczenia pisanie daje dobre rezultaty, niż przy użyciu aplikacji lub arkusz excel.

Jak piszesz się z pióra i papieru, Twoje zwiększa determinację i ślubuję Ci napisać byle, za każdą cenę. Zarys swój post przed napisaniem poprzez segmentację całkowitą pocztowe na różnych podrozdziałach.

To oszczędza dużo czasu i można łatwo napisać szybka. Jak pan segmentu w podrozdziałach stajesz jasne o swoim końcowym cel i swój czas badania zmniejsza.

Jeśli wykonasz dobrą zawartość będzie szerzyć się lotem błyskawicy wśród czytelników. Czytelnicy staną się promotorami treści.

Zasady pisania:

Weźmy przykład artykułów w różnych gazetach. Wiadomość jest taka sama, ale ich teksty są różne z własnej niepowtarzalnej ekspresji.

Lub w przypadku podmiotów takich jak Hug Jack mężczyzna czy Brad Pitt, Wszystko zrobić akcję, romans, walki, ale ich style są różne. chwycić one wielu fanów i zwolenników ze względu na ich niepowtarzalny styl wypowiedzi.

Nie można porównywać Arnolda z Tomem Hanksem. Wszystkie z nich posiadają unikalną tożsamość. To samo dzieje się w tworzeniu treści.

Jeśli tworzysz zawartość mieć taką samą koncepcję, ale wyrażają z własnej unikalnej idei i stylu, a następnie treść wzrośnie obserwuje. Zawsze zawierać osobiste historie i studia przypadków.

Daje to ogromny wpływ na psychikę czytelników. Można wymienić przykłady i studia przypadków innych osób, które będą łatwiejsze do zrozumienia czytelnikom ideę całkowitej zawartości.

W treści technicznych studia przypadków są niezbędne.

Gdy piszesz myślą czytelnicy siedzą naprzeciwko siebie i uczysz im lekcje istotne dla swojej niszy.

Dlatego lepiej jest wyrazić w pierwszej osobie I.E Ja i ty.

Nie pisz całkowitej zawartości naraz. Daj jakąś lukę jako nowy pomysł może wejść do twojego umysłu.

Zawsze pisać prostym językiem, tak aby 8 letni chłopak może również zrozumieć,.

Zawsze staramy się przygotować materiały, które mogą zaangażować czytelników. Większość treści są odczytywane z górnej części i na końcu entuzjazm czytelników bani. Tak więc przy czym należy utrzymać.

Zacznij z wielkim nagłówkiem. Nagłówek to drzwi do treści. Czytelnicy stają ciekaw, aby przeczytać całą zawartość z nagłówkiem.

Jeśli treść nie wywołuje sensację wśród czytelników, nie przynosi emocji czy zabawy, to nie jest to dobry kawałek treści.

Podsumowanie:

Treść piśmie jest integralną częścią marketingu internetowego. Jeśli jesteś początkującym można uzyskać kunktatorstwo ale jak postępować z dnia na dzień będzie się uczyć.

Dla początkujących w piśmie treści, Ja polecam Ci rozpocząć opiekę zawartość innych osób. kuratorstwie treści może pomóc zdobyć wiedzę początkowo. W ten sposób wiesz słynnych pisarzy i przyjąć ich styl pisania.

Treść piśmie jest naprawdę sztuką zamiast nauki. Jeśli chcesz uzyskać stopień w handlu lub nauki dołączyć uniwersytet, ale do zapisu zawartości? Jeśli masz dyplom w piśmie z każdej organizacji partnerskiej, to może pomóc w rzeczywistym czasie pracy?

Pisanie jest procesem ciągłym, który można dostać opanowanie powoli. Jeśli pójdziesz wtedy szybko można stracić.

W dobie świata informacyjnego, Technologia zmienia się w mgnieniu oka. Więc nauka i pobyt aktualizowany może pomóc ustalić w tej dziedzinie.

W tym stanowisku "zawartość Pisanie Porady dla początkujących’, Wspomniałem wskazówki dla początkujących z doświadczeniem. Poleć rozwijać wiedzę.

Czytaj więcej:

Wytyczne marketingowe online.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Treść Pisanie Porady dla początkujących | way2inspiration()

  • pisania usługi

   Niesamowite! Po prostu wszystkie dobre słowa odnoszą się do tego materiału! Dziękuję z podstawy mego serca, jak i ducha, a ja z pewnością się udać raz więcej, jeśli podtrzymać dobrą pracę!

  • SEO pisania artykułu fiverr

   Tylko wybitny! Rozumiem, że faktycznie umieścić wiele wysiłku w to prawo, a także chciałem ci powiedzieć, jak się cieszę! Mam nadzieję, że można umieścić również dużo bardziej wyjątkowe rzeczy w pobliżu przyszłości i wrócę, a także przejrzeć ją!

  • Erika Kadow

   I rzeczywiście wsiadł do tego posta. I stwierdziła, że ​​jest interesująca i ładowane z unikalnych atrakcji. Lubię czytać materiał, który sprawia, że ​​myślę. ThanksThank za udostępnienie tego świetne materiały.

  • Erik Tobeck

   No hej! Znalazłem dla ciebie najłatwiejszy sposób zawartość automatyzację na swojej stronie internetowej.

   • tak masz rację. ale zachować oko na blogu i marketingu treści, jak również.

  • Pingback: Najlepszy cyfrowy marketing i szkolenia kursy w Indiach - Way2inspiration()

  • Homer Graveline

   Obecnie pracuje z dwóch stron, jeden jest zaprojektowanie & Rozwój i mam pr czterech na nim i mam mnóstwo dobrych artykułów treści.. I posiadają inny blog, gdzie używam rants, porady zdrowotne i?… Muszę połączyć wszystkie z nich lub należy zachować indywidualne?.

   • Jeśli masz wielu autorów następnie scalić całą zawartość do jednego, a jeśli jesteś sam autor przejść dla pojedynczego niszy. Jako wiele wątków może przynieść więcej ruchu dla różnych słów kluczowych. To zależy od Ciebie, jak można poradzić sobie z zadaniami.

  • jyui

   Od początku do końca każdy pomysł jest jak najlepsze propozycje, jak również obiecujące myśli dobrze w piśmie zbliża się gładsza wszystkim. w takim przypadku wyznacza najlepszą udział w zwiedzaniu zaprogramowane podejść zrobić dobrze dla wszystkich strumieni procesowych w sposób płynniejsze.

  • Content4 Brands

   Very informative post It will surely help writers across all genres. Here’s another interesting write-up that can add value to the content here. Check it out. http://www.content4brands.in/seocontentwritingtips/

   • aseem12

    Dziękuję Ci

  • publishmatic

   Great blog and informative tips
   Thanks for sharing

   • aseem12

    Dzięki

  • Vikash

   Good writing skill you have.
   I have created a blog pls check content skill and suggest to me how i improve more for readers.
   Link: http://www.goforinfo.co.in