Wysłany dnia
Udostępnij to

Co rodzice powinni przeczytać: Doskonałym poradnictwo zawodowe dla dzieci

Znajomi przed przystąpieniem do tego artykułu chcę powiedzieć, że kariera dźwięku zależy od doskonałego planowania. Jeśli ktoś ma interes w muzyce to powinien zdecydować się na muzyce, jeśli ktoś lubi tańczyć, Potem powinni nauczyć tańczyć. Kariera zależy od tego, czy jesteś zainteresowany prowadzeniem najlepszą wydajność. Nikt nie powinien być zmuszany do wyboru ścieżki mu się nie podoba. To jest moja opinia.

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

Ten artykuł na temat idealne poradnictwo zawodowe dla dzieci pomoże wielu rodziców, aby dać konkretne wytyczne, aby świetlanej przyszłości swoich dzieci. Wielu rodziców spróbować zmusić ich uczniów, aby zrobić to, co zrobić, że nie jest zainteresowany i wybrać złą drogę i nie może skupić się prawidłowo, Powstały w urobku kariery. Więc poprosić wszystkich rodziców proszę, nie rób tego.

Zatrzymaj porównując swoje dzieci z innymi:

Główną wadą naszych rodziców, oni zawsze umieścić tradycję w stosunku do swoich dzieci. Oni zawsze porównują swoje dzieci z ich krewnych lub przyjaciół ''. Niektórzy także porównać swoje dzieci z innymi, jak jego syn zarabia dużo pieniędzy, jego syn zdobywa dobre oceny w egzaminach, jego syn ma pracę MNC etc. Nie rób tego rodzaju złośliwym porównania. Twoje dzieci są unikalne dla Ciebie. Nie ma wątpliwości, rodzice zawsze chcą samopoczucie swoich dzieci i zobaczyć je na najwyższej pozycji. Ale konkurencja jest duża w każdej dziedzinie. Ten typ porównaniu by ich zniechęcić.

Będziesz Uwielbiam czytać:

Top na stronie tajemnic SEO.

Jak pozycjonowanie strony internetowej na szczycie.

początkujących’ poprowadzi Advance SEO.

Off strony strategii SEO.

Najlepszy motywacyjny mowy.

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

Jeśli syn X jest zapewnienie 95% to dlaczego nie należy. Małe dzieci są jak mokrej glebie i nieśmiała tak niegrzeczny do nich? Jest to czas na zabawę, cieszyć się i poznawać nowych przyjaciół, ale takiej konkurencji w tym wieku? Jego działanie wykracza ważne w późniejszym etapie. Jestem Jeśli dziecko nie chce się uczyć, że może być powodem tego. To może być mała pojemność pamięci, brak koncentracji, czy cokolwiek innego. Ale oni nie chcą, aby znaleźć przyczynę i obwiniać ich szalone dzieciaki.

Zachęć dzieci, co kochają robić:

Jeśli dziecko nie korzysta z jego badań to dlaczego włożył 1 lub 2 godziny przed książek. Jest to poważny błąd w naszym systemie edukacji również. Ale system zachodni jest dość nieco inaczej. Jeśli ich dziecko chce się grać na gitarze rodzice zachęcają je. Jeśli chce się być piłkarz rodzice zachęcają swoje talenty i pozwolić im robić. Nie jestem całkowicie wspiera ich system, istnieje również wiele wad istnieją. Ale ja teraz koncentruje się na edukacji i kariery. Pozwalają one swoje dziecko, co on / ona lubi.

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

siedzisz 2 - 3 godzin, aby obejrzeć film lub mecz lub zagrać. Bo lubisz ten film lub grę. Nasza struktura kursu powinny być zaprojektowane w taki sposób, że student powinien korzystać ze swoich lekcji zamiast nudy. Nauczyłeś teorie w szkole, ale nie jak przeprowadzić i zarabiać pieniądze. Tradycja powinna zmienić. Kto zmieni? My tak możemy zmienić.

W krajach takich jak Indie Inżynierii lub medycznych są priorytetem studentów. W północnej i zachodniej części Indii gospodarka jest uważana za dobrą opcją kariery. W wschodnich Indiach, studenci wolą medyczna i inżynieria. Ale w krajach zachodnich, Prawo jest pierwszym wyborem uczniów, a następnie polityce. Następnie komunikacji masowej i ostatni jest inżynieria lub medycznej.

Czy tytuł zawodowy niezbędne dla kariery?

Wiele z nich osiąga karierę bez dyplomu. Weźmy przykład Microsoft założyciela Bill Gates lub Facebook założyciel Mark Zuckerberg lub Reliance założycielem Dhirubhai Ambani, którzy nie ukończyli naukę. Ale oni zbudowali takich firm zatrudniających wielu wysoko wykwalifikowanych absolwentów. to nie jest tak łatwe, jak myślimy i nie jest to niemożliwe także. Jeśli chcesz wynająć lub zatrudniony obie potrzebują głębokiej wiedzy i nauki. Musisz zdobyć doświadczenie w danej dziedzinie wiedzy funkcjonalnej w innych dziedzinach również.

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

Może być łatwiej znaleźć pracę niż rozpocząć podróż przedsiębiorca po zakończeniu edukacji na poziomie podstawowym lub zawodowym. rzucić one swoje badania, aby skupić się na jednym podmiocie. Oni zbudowali swoją pasję do ich źródła dochodu. Mieli wbudowana moc, Zdolność do podejmowania ryzyka, i umiejętności przedsiębiorczych, a ich ciężka praca doprowadziła ich do sukcesu. Jeśli masz pewność siebie, aby zrobić coś nowego i unikalnego wtedy trzeba zrobić swój umysł i skupić się na danej dziedzinie, które chcesz. Jeśli oni mogą, dlaczego nie można?

Na przykład, przy zakupie nowego smartphone lub nowy rower umysł unosi się nad nim przez kilka dni. Za każdym razem gdy o tym myśleć. Przed udaniem się na wakacje planują przed 1 miesiąc. Zawsze zastanowić, szukaj w internecie, jak iść, gdzie się zatrzymać, co jest klimat miejsca, etc. Tak, aby rozpocząć swoją podróż trzeba znaleźć swój własny los. Trzeba podjąć ryzyko. Trzeba by upaść kilka razy. Ale nie powinno się rzucić. Jeżeli awaria przychodzi potem trzeba spróbować jeszcze raz i jeszcze raz. Potem znowu nauczyć się odpędzić niepowodzenia i przekształcić swój brak sukcesu.

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

Ale wielu uczniów przed dylematem przy wyborze właściwej ścieżki. tak, I pamiętaj, jak kogut Mam również przeszedł przez tę sytuację. Następnie należy udać się i skonsultować się z najlepszym doradcą. Jeśli twój kuzyn lub krewny prowadzi studia wyższe w dziedzinie nauk medycznych, następnie przejść i skonsultować go. Jeśli ktoś przygotowuje się do konkurencyjnego jak Banking, Kolej żelazna, służby cywilnej uzyskać wskazówki od niego. Podobnie jak gdzie przygotować, jak przygotować, które książki do naśladowania, które są najlepsze instytuty itp. Uzyskać kompleksowe i bogate pomysł na ten temat. Poradnik kariery niszowych popycha Cię do wymarzonej pracy. Więc nie bądź niejednoznaczne.

Punkty do rozważenia przed wyborem swoją wymarzoną pracę:

za. Czy Twój daje satysfakcję, czy nie.

tak, satysfakcja z pracy najważniejsze. Wiele rzucić pracę dzień, ponieważ nie są spełnione lub w inny sposób do kliknięcia wyższego wynagrodzenia w oparciu. Istnieje wielu inżynierów, którzy nie otrzymają swoją pracę inżynierską, istnieje wiele prawników, którzy nie otrzymają swoje zadania ze sfery prawa.

b. Odpowiednia wizja przyszłości swojej karierze.

Jeśli twoja praca ma świetlaną przyszłość zakresu nie można pozostawić na długi czas. Więc ostrożnie badać.

do. Uzasadnione czy nie. Wszelkie prace oszustwa, oszustwa nie istnieje od dawna. Więc należy zrobić legalnej pracy.

re. Szacunku, czy też nie

Poradnictwo zawodowe dla dzieci

Niezawodne i długotrwałe kariera zależy od zainteresowania, poświęcenie, i ostrość. Każdy rodzaj pracy oszustwa bani.

Mamy codziennie natknąć gazecie, że wielu urzędników rządowych i korporacyjnych gigantów są skazane przeszczepu i oszustwa. Mają przystojny dochód, ale nie waha się wziąć łapówkę i to utrudnia ich wartości. Tak więc każdy powinien być pozbawiony tego rodzaju złej karmy. Bo trzeba być uczciwym w zakresie karmicznego. Nieuczciwość prowadzi do złego charakteru.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

    • Pingback: Co rodzice powinni przeczytać: Doskonałym poradnictwo zawodowe dla dzieci | way2inspiration()