Wysłany dnia
Udostępnij to

Jak znaleźć wielkich pomysłów na biznes, aby rozpocząć start-up z powodzeniem

Przed rozpoczęciem działalności gospodarczej pierwszy pomysł przychodzi do głowy. Można w to wierzyć lub nie najlepsi przedsiębiorcy są dobre rozwiązanie problemów. Założyli oni swoje przedsiębiorstwa na światowym lub spółek z powodu problemów, jakie mają do czynienia po raz. Zrobili swoje zdanie, aby nie pozwolić innym obliczu takiej samej sytuacji.

Po pracy z wieloma firmami startowych Przygotowałem ten artykuł zatytułowany "Jak znaleźć wielkich pomysłów na biznes, aby rozpocząć start-up z powodzeniem", które z pewnością pomogą rozwijać swój start-up z powodzeniem.

Problem, Czas i pieniądze są ze sobą powiązane. Jeśli można rozwiązać problemy wtedy czas i pieniądze zarówno mogą być zapisywane lub jeśli zaoszczędzić czas potem trzeba rozwiązać problemy.

wynalazki naukowe są również oparte na metodzie rozwiązywania problemów. Thomas Edison wynalazł żarówkę, bo ludzie w obliczu problemu oświetlenia. Graham Bell wynalazł telefon, ponieważ ludzie w obliczu problemu łączenia z innymi. Weźmy przykład mechanik, jaka jest jego praca? On oszczędza czas i pieniądze poprzez naprawę samochodu. Weźmy przykład hydraulik, On naprawia system wody i oszczędza czas.

Rozwiązywanie problemów, aby uczynić życie lepszym:

Jeśli lubisz rozwiązywania problemów, to daje nowe możliwości dla nowych produktów, usługi. I pamiętaj zacząć od małych. Nie skakać do nieba bezpośrednio. Nawet niewielka kawiarnia może być wielką przyszłość marki. Wiele przykładów można przytoczyć teorię na temat rozwiązywania problemów. Technologia oparta jest na koncepcji oszczędności użytkownikom czas na życie wygodne.

Pamiętasz dawnych czasach stojąc w kolejce, aby zarezerwować bilet filmu? Można zamówić jedzenie online, zamówić odzież lub zarezerwować taksówkę w Internecie ze względu na technologię, co oszczędza dużo czasu. Ludzie tracić czas w gorączkowym HTML, CSS kodowania do tworzenia stron internetowych, aby zapisać swój czas WordPress został wymyślony. Teraz można opublikować swoją stronę w ciągu godziny bez znajomości programowania lub kodowania.

Maszyny rolnicze, Narzędzia konstrukcyjne zostały opracowane w celu rozwiązywania problemów i zapisać tylko raz. Lekarz lub konsultanta oszczędza czas w wymianie służby i czasu spędził nauczyć się doświadczenie. Dlatego płacisz pieniądze w zamian czasu, że inwestuje w Ciebie. Ludzie wokół ciebie są coraz problemów w różnych sektorach. Spójrz do Hierarchia Maslowa potrzeb.

Ludzie mają problemy w przyjaźni, rodzina, pewność siebie, jedzenie, zdrowie. Gdy potrzeby nie są spełnione, pojawiają się problemy. Social Media jest wykonany na problemie przyjaźni i łączności.

Startups’ mają tylko cele, aby ludzie nie zmierzyć się z problemami, oni usiłowali.

Wyjdź z 0 do 1

Podczas kopiowania cudzego pomysłu, wykonując tę ​​samą zasadę, to nazywa się postępującą od 1 n. Jeśli ktoś jest sprzedaż książek przez otwarcie księgarni i kopiujesz zasadę, Następnie idziesz z 1 n. Możesz sprzedawać książki przez portal e-commerce lub Android aplikacji on-line, który będzie przejście od 0 do 1.

Czytaj najnowsze aktualizacje tutaj.

Jeśli chcesz odnieść sukces, a następnie zrobić coś nowego i unikalnego. Wyjdź z 0 do 1 który jest również nazywany jako pionowy przebieg. Jeśli wykonujesz kilka zmian poprzez kopiowanie cudzych pomysłów, nazywany jest jako przejście z 1 n lub poziomej postępu. W ten sposób, szanse powodzenia są mniejsze, a jeśli można osiągnąć to, że nie mogą występować na długo.

W świecie biznesu, wszystko szybko się zmienia. Następnego Bill Gates nie może stworzyć system operacyjny. Następnego Zuckerberg nie stworzy sieć społeczną, a następna strona Larry nie będzie wyszukiwarkę. Jeśli kopiujesz innych produktów to nie jest nic learning. Stały się one skuteczne, ponieważ zrobili postęp od 0 do 1. Polityka ta zostanie przyjęta przez najlepszych marek, aby rozwijać swoje imperium. Robią historię swojego produktu i rozpoczęcie obrotu przed wejściem na rynek.


Zostań monopol i uniknąć konkurencji:

Żyjecie w społeczeństwie, gdzie nie ma pełnej konkurencji. Nasz system edukacji uczy dzieci do konkurowania z dzieciństwo. Ponieważ rodzice zwinięty strach w ich umysłach, że ich dzieci mogą zawieść. Więc dzieci stają się dorośli, konkurować o pracę, konkurować partnerów życiowych, konkurować z sąsiadami.

Prawdziwy Faktem jest konkurencja przynosi tylko straty. W świecie biznesu i edukacji konkurencja jest jak trucizna. Konkurencja jest przeciwieństwem kapitalizmu. Jednym z nich jest związana z generowaniem zysku, podczas gdy druga jest związana z wyczerpaniem zysk. Im bardziej konkurencja na rynku biznesowym, mniejsza będzie osiągać zyski.

USA linie lotnicze sprawiają, że zyski w miliardach. Ale w roku 2012 może dokonać tylko 37 centów za pasażera. Jeśli porównamy to z Google, ona zrobiła zysk $50 mld w tym roku, a firma lotnicza wykonana $160 miliard. Ale Google zrobił 21% Zysk, który był 100% więcej niż w firmach lotniczych.

Stało się to dlatego, że linie lotnicze były ze sobą konkurować i malejące ceny biletów. Ale Google wykorzystywane dominują na rynku jako monopol. Teraz Google sprawia, 3 razy większy zysk niż wszystkie przedsiębiorstwa lotnicze z USA. Google może to zrobić, ponieważ jest to monopol. Jeśli powiem Ci wyszukać coś Twoja pierwsza opcja będzie bez wątpienia Google. Jeśli chcesz duży sukces następnie utworzyć monopol ze swoim produktem lub usługą i inni nie mają lepszą opcją niż ty.


rozpocząć z niszy rynkowej i zdominować

Amazon to portal e-commerce, gdzie można uzyskać od A do Z wszystkie rodzaje rzeczy. Ale kiedy to rozpoczęto, Zaczęło się od sprzedaży książek z małym rynkiem niszowym czytelników. Przed Amazonka, książki zostały ograniczone tylko do Księgarnie i ludzie nie mogli znaleźć książek według własnego wyboru. Wydawcy również czyni ogromne straty. Następnie Amazon rozpoczął księgarnia internetowa dokonując 0 do 1 postęp. Ludzie zaczęli kupować książki online w zależności od ich wyborów i Amazon wykonane ogromne zyski. Po zdobyciu sukcesu z książki biznesie zróżnicowany swoje produkty związane z płyt CD, DVD itp. Stopniowo zdominowały wszystkie rynki.

Gdy Peter Thiel rozpoczęła Paypal, nie sądził, że ludzie na całym świecie zaczną płacić w Internecie. Skupił się na małej niszy rynkowej użytkowników eBay, gdzie ludzie użyte do zapłaty za kontrole. Więc Peter dał rozwiązanie online jako PayPal, gdzie zaczęli przenosić pieniądze łatwo i szybko. Uratowała ich czasu, ile transakcji czek został razem biorąc. Następnie paypal rozpoczął dominuje na rynku, pokazując ludziom najlepszą bramę płatności online. Stało się firma miliardów dolarów.

Aby dokonać uruchomienie firma sukces, Zaczynamy od niszy rynkowej i rozwiązywać problemy związane z małą grupą ludzi, gdzie jest mniej lub w ogóle nie ma konkurencji. Cater najlepsze usługi i stopniowo dominować na rynku powiązanym poprzez rozszerzenie.

Lepiej być małe ryby w małym stawie i staje się wielkim niż małe ryby w wielkim stawie, gdzie duże ryby będą skończysz.

Wielu uważa, że ​​aby rozpocząć udany biznes muszą potężny silny pomysł. Będą nagle pomysł jednego dnia i rozpocząć uruchamianie. Będą wykonywać ideę ich ciężkiej pracy i pewnego dnia stać się milionerem albo miliarderem.

Podobnie jak Facebooku idei Mark Zuckerberg lub udostępniania wideo idei 3 Pracownicy PayPal. Ale cholernie prawdziwym faktem jest, wszystko to są tylko mity. Gdy Youtube został rozpoczęty, że to nie serwis randkowy stroną udostępniania wideo. przed Facebook, Mark Zuckerberg stworzył hot or not gra. To nie był jego pierwszy pomysł. 90% z pierwszych pomysłów nie daje sukces.

Robią to z powodzeniem poprzez stopniowe zastępowanie i modyfikując ideę zgodnie z wymaganiami użytkowników. Uruchomienie Nie chodzi tu o pracy na genialny pomysł i staje się natychmiastowy sukces. Uruchomienie jest eksperymentem w oparciu o badania do obsługi skrajnej niepewności, gdzie trzeba przetestować i dowiedzieć się w sposób ciągły, aby uzyskać pożądane rezultaty. Jest taki eksperyment, w którym nie wiem co wyjście dostaniesz.

Sekret Startups’ Powodzenie

Szalone jaja współzałożyciel Neil Patel, który jest najbardziej sukcesy przedsiębiorcy online USA, podniósł fundusz milion $ do pracy na genialny pomysł. To była bardzo ceniona przez inwestorów i jego zespół rozpoczął pracę nad nim. Ideą było stworzenie takiego produktu, które mogą rozwiązać problem ruchu social media dla firm. zainwestowali $ 1 mln, a rok w tworzeniu produktu. Oni rozpoczęła produkt, ale ku ich wielkiemu zaskoczeniu, żadna firma nie wykazała zainteresowania kupić ich produkt. Firmy nie trzeba kupić produkt, jak byli gotowi pracować w swoim starym stylu. Neil Patel i jego zespół zmarnowany rok i $ 1 mln wytwarzania produktu, co nie było potrzeby każdej firmy.

Powiedziałem tę historię, jak to jest przyczyną niepowodzenia większości startupów. Ludzie pracują na pomyśle, aby przekształcić go w rzeczywistości z wykorzystaniem wszystkich narzędzi technicznych, czas, pieniędzy i energii, aby stworzyć produkt, który ma potrzeby nikogo. Nie ulega wątpliwości, że podoba Ci się produkt, ale nie wiem, czy to może pomóc ludziom i rozwiązywać ich problemy. Większość nowych firm upada w ciągu roku, ponieważ nie podejmować właściwe produkty, których ludzie potrzebują.

Aby dokonać udanych start-up, trzeba wielką wizję

Więc pytanie brzmi, czy można zbudować produkt, czy nie, ale czy należy go zbudować, czy nie. Większość startupów niepowodzeniem, ponieważ działają one na konwencjonalnych zarządzania. Oznacza to badania rynku, robi wielkie strategie, dostarczanie świetny produkt. To brzmi dobrze, ale nie na starcie.
Startups nie można zakładać swój produkt na rynku, dopóki nie jest w rzeczywistości wykorzystywane przez użytkowników. To jest powód niepowodzenia.

Metoda Lean Startup

Ale dobrą wiadomością jest to, te błędy można uniknąć stosując metodologię lean startową. Korzystając z tej metody można dokonać startup sukces poprzez oszczędność czasu i pieniędzy. Opiera się ona na zasadzie budowy, zmierzyć i nauczyć.

Zgodnie z tą metodą trzeba złożyć minimalny realny produkt i uruchomić ten produkt jako okres próbny. Następnie zmierzyć "odpowiedź i dowiedzieć się, czy twój pomysł jest skuteczne, czy trzeba dokonać pewnych zmian dla lepszej odpowiedzi klientów" klientów. Następnie należy zbudować kolejny produkt i powtórzyć ten cykl, aż do uzyskania pożądanej odpowiedzi z rynku.

Należy złożyć minimalny realny produkt (MVP) który powinien mieć 2 lub 3 Główne punkty, które myślisz, przyciągnąć klientów przy użyciu minimalnej pieniędzy, aby go. Powinien on być dla celów badania i pomiaru, czy jest skuteczny i czuły czy. Zrób to z najtańszym i najszybszym sposobem.

Upewnij się, że MVP nie jest produkt końcowy. To ma na celu badanie na pokrycie punkty krytyczne i komentarze. Pomoże Ci poznać rozwoju produktu i sprzedaży. W ten sposób, dostaniesz dwa sposoby pivot i wytrwałości. Jeśli otrzymujesz pozytywne opinie i dobrą odpowiedź to należy nad nim pracować i modyfikować go poprzez lepsze. Jeśli uzyskanie ujemnego sprzężenia zwrotnego, a następnie odchyl ją wykonując swój pomysł w inny sposób, poprzez ukierunkowanie różnych odbiorców lub wykonywania różnych produktów.

Kevin Systrom i Mike Krieger stworzyła aplikację o nazwie jak Burbn, który miał elementy jak mafia wars i sesji zdjęciowej. Ta aplikacja nie był już tak wiele odpowiedzi i Kevin wiedział, że nie będzie to ogromny sukces. Po zmierzeniu i nauka, zidentyfikował wśród wszystkich cech narodu aplikacji wykorzystywanych do najbardziej zaangażowane były elementem zdjęcia. Potem wziął ryzyko z jego współzałożyciel Mike i wyeliminować wszystkie cechy Burbn wyjątkiem elementu zdjęć i zaczął go modyfikując. Ponieważ jestem przedsiębiorcą internetowym, Mam cytowane przykłady ludzi, którzy celował w dziedzinie technologii informatycznych. Ale koncepcja jest taka sama dla branż takich jak produkcja, Edukacja, sprzedaż.

Po trzpienia, stał się najpopularniejszym aplikacja, która jest znana jako Instagram. Lubię to, przed uzyskaniem pożądanych rezultatów może trzeba będzie zrobić wiele eksperymentów. Kiedy startupy nie uzyskać ich pożądanych rezultatów ich zamknąć, a niektóre użyć formuły nie rzucić się spodziewać wyników. Ale oni nie dostają żadnych pożądanych rezultatów. Gdy fundusz wyczerpuje gra jest skończona. Czasami obrotu jest niezbędne dla sukcesu startowym, które w większości uważają za zagrożenie. Upewnij się, że ilu obraca można obsługiwać przed wyczerpaniu funduszu. Klient jest królem i wszystko, co zrobić, to zapewnić im szczęście.


Tworzenie Ciecz Network:

Jeśli pytam skąd świetne pomysły na ogół pochodzą z? Potem większość z was może odpowiedzieć z laboratoriów badawczych, w których ludzie wykonują różne eksperymenty. Ale prawdą jest fakt,, większość pomysły nie są generowane podczas wykonywania badań sam w laboratorium lub w biurze. Najlepsze pomysły pochodzą z którym grupa ludzi dyskutuje na temat ze sobą jak w kawiarni.

W Wielkiej Brytanii pomysły i innowacje zaczęła się zwiększać, gdy ludzie zaczęli pić kawę w kawiarniach, zamiast chodzić do pubów. Są one wykorzystywane do dzielenia się swoimi pomysłami i przemyśleniami z ludźmi z różnych dziedzin podczas picia kawy.

Dlatego trzeba stworzyć grupę lub sieć, gdzie można dzielić się pomysłami i przemyśleniami z różnymi ludźmi. Lepiej zachować sieć zróżnicowana, dzięki czemu można rozmawiać z ludźmi z różnych dziedzin. W ten sposób, można uzyskać różne perspektywy rozwijać swój pomysł na wielki. Wielkie idee w świecie nie zostały wygenerowane w spokoju, ale rozmowy z ludźmi i dodając inne pomysły lub modyfikacji starych. Utwórz grupę, gdzie można dzielić się i omówić pomysły zamiast plotkować i dzielenie rzeczy na śmieci.

"Małe umysły omówić People, Przeciętne umysły omówić wydarzenia,

Wielkie umysły omówić pomysły.
- Eleanor Roosevelt

Dyskusji i dzielenia się z prostych pomysłów może być przekształcona w tych wielkich. tak, to prawda i przetestowane. To jest proste jak dzielenie się swoją wiedzą, gdzie wiedza rośnie. Niektórzy ludzie freak out udostępniania pomysły przewidywanie może dostać skradzione. Ale nie bój się, nawet jeśli ktoś skopiuje to, że nie może wykonywać.

Przerwa wzór:

Kiedy osoba powtarza to samo zadanie co dzień, wtedy jego mózg nie może innowacji nowych pomysłów, ponieważ ogranicza się do jakiegoś konkretnego rodzaju zadań. Ale kiedy wybucha wzór, zrobić coś nowego, jak odwiedzanie nowych miejsc, lub miesza się z nowymi ludźmi to jego mózg zaczyna funkcjonować w nowej strukturze. W ten sposób, istnieją większe szanse na generowanie nowych pomysłów.

Pomysły na ogół z czasem ewoluować tak wolno przeczuć:

Nie bądź w błędne przekonanie, że wielkie pomysły w chwilach eureka. Większość wielkich idei czasu, by wygenerować z procesem powolnym i stały. Tim Berners-Lee ale zainspirowana książką i po przepracowaniu 20 roku na pomysł stworzenia sieci World Wide Web, która jest ważnym elementem w internecie. What you are using now. Start taking action with a simple idea and as time proceeds your idea gets innovation and a new direction or at least you get a better idea which will make you successful.

Hope you like ‘How to Find the great business ideas to start a startup company successfully’. If you have any queries drop your comments below and share this knowledge.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)