Wysłany dnia
Udostępnij to

Jak poprawić swoją płynność mówienia w języku angielskim

Język angielski jest najczęściej używanym językiem na całym świecie. Nie jestem nauczycielem języka angielskiego, ale piszę ten post "Jak poprawić płynność mówienia w języku angielskim‘ jak wielu moich przyjaciół i czytelników o napisać post na nim.

Nauczyliśmy się słuchać przed rozmową. Poznaliśmy naszego języka ojczystego przez słuchanie od naszych rodziców, Jak papuga nauczyć się naszego języka przez słuchanie i naśladowanie.

Mam znajomego, który chiński nie umieją czytać i pisać chiński ale mówi poprawnie. Jest większość ludzi, którzy nie wiedzą czytanie, pisanie, ale mogą mówić będą.

Jeśli przebywają w obcym kraju, to można nauczyć się języka lokalnego, poprzez słuchanie i mówienie. Dźwięk powtarzane w uszach się przesycone w mózgu i jest wprowadzana do pamięci z powodu iteracji.

Podobnie jak podczas słuchania utworu, jest powtarzany w umyśle automatycznie, bez swojej woli. Ta formuła trzeba umieścić poprawić zna angielski.

Czytaj Kompletny poradnik "jak poprawić swoją płynność mówienia w języku angielskim’ bez pomijania żadnego kroku.

Mam wymienione poniżej wierzchołków. Jeśli nie masz otaczającą słuchać to trzeba to zrobić.

Wskazówki do słuchania:

1. Słuchaj filmów English / Angielski dubbing filmy z napisami. Lepiej oglądać na laptopie lub smartfonie tak, że jeśli pominąć utwór ponownie przejrzeć ją.

2. Słuchaj wiadomości: dokonać rutynę słuchania nowości raz lub dwa razy w ciągu jednego dnia. W ten sposób, można poprawić swoją znajomość angielskiego, jak również bieżące sprawy.

Posłuchaj utworów:

w zwyczaju słuchać angielskich piosenek i korzystających bity. Jeśli nie rozumiesz pobrać piosenki i czytać podczas słuchania.

Weź korzyść więcej: Podczas 1998 Mistrzostwami Świata nowa piosenka Ricky Martin została uruchomiona. Stało się znane na całym świecie.

Nawet ludzie z nie-anglojęzycznych krajów śpiewał. Jak to zrobili? Słuchając wielokrotnie większą liczbę razy. Hiszpańskie ludzie zwykli śpiewać, ponieważ często był wyświetlany w telewizji. Więc posłuchaj dźwięku angielskiego, wideo razy.

Trudne do zrozumienia:

Wiele osób twierdzi, że oglądanie filmów angielskich, ale nie mogę zrozumieć. Początkowo, nie mogą zrozumieć,. Wiele osób pokazują biała flaga na początku uznając je za niemożliwe. Stopniowo jednak można zrozumieć.

Później będzie łatwiej. Ponieważ początkowo, Twój umysł jest niechętnie przyjmują nowego języka. Słuchaj uważnie i starać się zrozumieć emocje.

Bądź ciekawe wyborów:

Zróbcie wszystko, cokolwiek jesteś zainteresowany. Trzeba cieszyć się, że prace. Jeśli jesteś zainteresowany oglądania filmów akcji, romantyczna lub wiadomości, sport następnie oglądać je.

Jeśli jesteś zainteresowany słuchania audiobooków następnie słuchać. Przyzwyczajaj. Jeśli nie dostać się zainteresowaniem, to nie można nauczyć.

Wielozadaniowość:

podczas słuchania można wykonywać również inne zadania. Przechowywać kolekcję ulubionych filmów, piosenki audiobooki na smartfonie lub iPad i słuchać jej podczas gotowania, jogging, napędowy. W ten sposób, można stworzyć środowisko języka angielskiego, jak również wykonać swoją pracę.

Porady Reading:

Czytać gazetę:

wyrobisz sobie nawyk czytania gazety codziennej angielskiego w godzinach porannych. Jeśli nie masz czasu, aby wysłuchać wiadomości to lepiej czytać gazetę.

W ten sposób, można poprawić swój aktualny stan wiedzy również spraw. Jeśli nie otrzymujesz Gazeta następnie przeczytać online, będzie to również pomóc.

Czytać komiksy:

Jeśli są słabe w języku angielskim najlepszą metodą jest t czytać komiksy książki. Stąd, można dostać proste zdanie z obrazami, aby zrozumieć. Można zrozumieć zdanie przez zdjęcia.

Czytaj napisy:

podczas oglądania filmów po angielsku przeczytać uważnie napisy. W ten sposób, można słuchać i czytać jednocześnie.


Wyobrażać sobie:

Dodać zwyczaj wizualizacji tematu. Podczas czytania powieści, Aktualności, lub historia próbować Wyobrażają sobie wątek. Obrazy będą unosić się w twoich oczach.

Metoda Jack Paczka:

W przypadku tej metody, nie potrzeba dodatkowego czasu lub dodatkowych rutynowych. Za każdym razem masz szansę czytać po angielsku. Załóżmy, że kupiłeś sok lub chleb przeczytać co jest napisane na jego opakowaniu.

Gdy idziesz do rynku odczytu tablic. Czytaj ulotki różnych produktów takich jak smartphone, telewizor. Przechowywać mały dziennik z wami i zanotować zdań lub wyrazów można natknąć.

Staraj się regularnie czytać: aby czytać jako część codziennej rutyny. Tak, że można przekształcić go w nawyk i będziesz cieszyć się nim, kiedy uczysz się coraz bardziej z dnia na dzień. Lepiej przeczytać 15 minut na dobę zamiast 2 godziny raz w tygodniu.

Jeśli przeczytałeś i patrzył, jak pływać to teraz nadszedł czas, aby wejść do wody w celu wdrożenia teorii nauczyłeś się do tej pory. Czytaliście i słuchał języka angielskiego, a teraz nadszedł czas, aby wdrożyć teorię mówiąc.

Twój mózg został karmione słów i zdań, ale bez mówienia, nie można uzyskać płynność. Większość ludzi obawia się, że może to zrobić błąd podczas mówienia.

Ale czy to jest złe czy dobre mówić bez wahania. Pozbądź się nieśmiałości, Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie, jeśli śmieją niech śmiech, ale jeśli waha się mówić wtedy robisz swoją stratę.

Kroki na myślenie:

Mówić samemu do siebie:

Jest przyjacielem, z którymi spędzasz większość czasu w całym swoim życiu. On pomaga w każdym kroku. Można ćwiczyć mówienie z nim. Nie trzeba innych.

Kto to jest? Ty sam. Od rozpoczęcia do końca dnia, mówimy większość czasu sami z naszym własnym języku. Dodać zwyczaj mówić do siebie w języku angielskim. W każdym wypadku, trzeba, aby ten zwyczaj. Co można zaobserwować, co widzisz siebie mówić.

Temat do siebie:

Daj konkretny temat do siebie i mówią na nią. Każdy temat jak polityka, Wydarzenia, sława, Sport, kwestie społeczne, książka, relacja, filmy itp. Analizuj tematu i mówić sobie.

ciągłe mówienie:

Można przynieść spójność swojej płynności, jak również obecność umysłu tym sposobem. Ciągłe mówienie oznacza mówienie linię i zaczyna kolejną karę od końca słowa pierwszego zdania. Powtórzyć ten sposób tak długo, jak to tylko możliwe.

Dawny:
Tiger Woods jest wielki gracz w golfa. Golf to gra w której grał z kija. Kij jest wykorzystywany także w hokeju.

Regularna praktyka może zwiększyć swoją obecność umysłu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się od komunikacji po angielsku Rachel (Darmowy).

Mów Co robisz:

Podczas wykonywania zadania,, zadać sobie pytanie, co robisz? i odpowiedź w języku angielskim.

Podobnie jak podczas dokonywania makaronu:

Teraz jestem oświetlenie płomień i umieszczenie na nim miskę. Dodaję posiekaną cebulę i świeże pomidory z kilka zielonych chilli.

Teraz nadszedł czas, aby rozmawiać z innymi. Rozmowa sprawia, że ​​uczyć się od innych. Za każdy dobry sportowiec, gitarzysta lub praktyka pływak jest głównym kluczem.

Więc jedynym kluczem do poprawy angielskiego :
Ćwiczyć, ćwiczyć, i praktyka.

Im więcej ćwiczysz tym więcej zyskujesz i szybciej opuścić szybciej loose.'use albo strać ".

wskazówki praktyki dla rozmowy:

Tworzenie systemu buddy:

kiedy uczestniczyć w seminariach ludzie mówią, że chcą mówić po angielsku, ale inni zniechęcają i nie chce mówić. Oni nie dostają środowiska. Więc trzeba zrobić system kumpel z przyjacielem lub grupy przyjaciół.

Omów różne tematy, takie jak sprawy bieżące, wydarzenia historyczne, Sport, przeszłe życie w języku angielskim. Spróbuj dowiedzieć się nawzajem błędy i naprawić. Świętuj dzień kawa lub wywiad dzień i omawiać poszczególne zagadnienia.

Korzystanie skype:

Jeśli nie masz przyjaciół, a następnie skok do świata internetu. Utwórz swój identyfikator w skype i przyjaciół na całym świecie. Dołącz do stron takich jak speaking24.com lub verbling.com i utworzyć grupę. W ten sposób, można zaprzyjaźnić się jak poprawić swoją płynność także.

Korzystanie z telefonu:

Jeśli nie masz połączenia z Internetem, co zrobisz? To jest tylko jedną z możliwości, który to telefon. Staraj się mówić w języku angielskim przez telefon dla ludzi.

Wyeliminuj strach:

Pierwszy, Chcę opowiedzieć wam pewną historię. Kiedyś był żabą, który wpadł w dziurę. Starał się umieścić wszystkie swoje wysiłki, aby uciec, ale wszystko na próżno.

Tym bardziej, że skakał bardziej było się do niego. Widząc to inne żaby zebrane i powiedział jej spokojnie umrzeć zamiast boli i uzyskać tragiczny koniec.

Ale to nie obchodzi i dokłada wszelkich starań, aby wyjść. Został poważnie ranny, ale nie opuścić swoje wysiłki. Pozostali zastanawiać, dlaczego próbował jak to było umrzeć.

Ale inni zdziwieniem, że uciekł. Opłaciło się wdzięczność dla nich, mówiąc, "Dzięki za znajomych zachętą dla której nie odłożył mój wysiłek i wyszedłem.

O to głuchy jeden. Doszli wiedzieć, że, podczas ich krzyki nie można słuchać innych i uważamy, że były zachęcające, aby wyjść.

Strach jest główną przeszkodą w mówieniu. To jest tylko czynnikiem, który pochodzi z wewnątrz ciebie, próbując mówić.

Niektórzy ludzie drżą ze strachu, gdy mówi się im dać ich wprowadzenie w języku angielskim. To daje stres. Unikać strach mówić. Mów nie dbając, co mówią.

Niech śmiech. Jeśli nie popełnić błędu, jak można nauczyć? Doszliśmy do tego etapu, dokonując i uzupełnianiu tylko nasze błędy.

Nikt nie jest perfekcyjny. Nawet najlepsze głośniki sprawiają, głupie błędy. Otwórz usta i zacząć mówić.

Po uruchomieniu mówienie przychodzi wewnętrzny głos, "Nie można zrobić", "Angielski jest trudnym językiem","Jesteś tępy" blab la bla.. Ten strach pochodzi od negatywnego myślenia, które można zamknąć demotivates.

Czego nauczyłem się jeszcze do tej pory wszystko poszło do śmieci. Problemem jest twój umysł. Konwersja negatywne myślenie pozytywne i zatrzymać swój umysł generuje negatywne wypowiedzi. Zacznij mówiąc, 'Tak, mogę to zrobić, nic nie jest niemożliwe '' Jeśli oni mogą zrobić, a następnie, dlaczego nie mogę?'

Zatrzymaj tłumaczenia:

Większość z nas stara się przełożyć na nasz język ojczysty język angielski podczas mówienia. W ten sposób, można popełnić dwa błędy, jak twój umysł będzie dostosować zwyczaju tłumaczenia i złamać płynność. Podczas tłumaczenia nastąpi opóźnienie w mowie.

Podstawienie:

Czasami podczas mówienia nie możemy uzyskać odpowiednie słowo więc zatrzyma się w tym punkcie. Tak więc zmuszony do tego słowa, jeśli nie wiem.

Mów powoli i poprawnie: Niektórzy ludzie mówią tak szybko i że w ten sposób będą one płynnie i zrobić wiele błędów gramatycznych.

Początkowo mówić powoli biorąc rozważenie błędów gramatycznych wolnego zdaniu. Potem stopniowo można zwiększać prędkość. Podczas jazdy na rowerze pierwszy bierzemy pomocy innych.

Następnie jedziemy w niewielkiej odległości. Upadamy wtedy jazdy. Pewnego dnia przychodzi nasza prędkość wykonuje utwór.

Śledź Tych miejsc do nauki angielskiego przez Internet:

Rachel English

Speaking24.com (czat po angielsku)

Rada brytyjska

Brytyjski Nauka języka angielskiego.

Jennifer English

English Lesson4U

Słówka Porady:

Dowiedz się podczas czytania: Zanotować nowe słowa można natknąć się podczas czytania i dowiedzieć się ich znaczeń. Jeśli próbujesz nauczyć 5 -10 Codziennie nowe słowniki wtedy można nauczyć 1500-3000 Nowe słowa w roku.

Powtórzenie:

Używaj słów, które zostały nabyte w nowych zdań i stosować go.

Trzymaj pod ręką słownik: Przechowywać słownik kieszonkowy zainstalowany na smartfonie. Łatwiej będzie patrzeć.

Graj w gry słowne: Graj w gry, takie jak krzyżówka, uchylać się, scrabble poprawić swoją siłę wyrazu. Zainstaluj te android gry i zabawy i nauki jednocześnie.

pisać: Wpisz swój dziennik przed emeryturę w nocy. Wdrożenie poznaną słownictwo w zdaniach. Użyj MS Word, Grammarly w celu sprawdzenia gramatyki i pisowni błędów. Napisz krótkie historie, blogi, aby uzyskać doskonałość.

Podsumowanie:

Angielski jest językiem, która jest stale zmieniających się. Wiele nowych słowa są wpisane w słowniku Oxford rocznie.

Mam nadzieję, że ten post jak poprawić swoją płynność mówienia w języku angielskim, zdecydowanie poprawić płynność mówienia. Proszę upuścić swój komentarz i podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi.

Dołącz do nas aby dowiedzieć się angielski online dołącz do nas na Skype: aseem.bharadwaj

Czytaj więcej: Najlepszy motywacyjny mowy, że zmieni swoje życie.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Jak poprawić swoją płynność mówienia w języku angielskim | way2inspiration()

  • Archie Couden

   Dziękuję za dużo czasu na pisanie tego posta.

  • Erwin Carratura

   Posiadają wysokiej jakości materiały pisane w przystępnej cenie.

  • kupon kody awansować części samochodowych

   Wspomniał pan to skutecznie!

  • fifa 17

   Cenię informacje na swojej stronie. Wielkie dzięki!.

  • darmowe kody kupon wysyłka American Eagle

   Ponieważ najwyraźniej po prostu próbują zarabiać, gdzie pieniądze mogą być wykonane. Nie muszą zrozumieć, jak radzić sobie z powodzian.

  • Albert Vanorder

   Mam nadzieję, że można zrobić bloga dicussing inteligentnego planowania dom wykorzystując dostępne najnowsze gadżety technologiczne dla domów

  • Pingback: Radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresję naturalnie()

  • Pingback: 5 habits of highly successful people you don't know - Way2inspiration()