Wysłany dnia
Udostępnij to

Jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić pełny dochód czasu

Czy na pewno chcesz rozpocząć swoją karierę w blogowania? Można się zastanawiać, jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić pełny dochód czasu, a nie uzyskanie wyraźnego kierunku lub zakres, Wzrost w tej dziedzinie. Wydaje się proste, aby rozpocząć blogowanie i zarabiać pieniądze, ale przed przejściem przeczytać poniższe maile dostałem:

"Hej AB pracuję na moim blogu na jeden rok, ale nie jestem w stanie zarabiać pieniądze i rozwijać się ruch. Ja regularnie opublikowania nowych postów, robi SEO, ale nadal walczę do pełnego czasu dochodu. Możesz mi pomóc"

"Cześć dzięki za niesamowite postu, Ja pracuje na moim blogu na koniec 2 lat, ale nie dostaję jak najwięcej ruchu, jak powinienem.

Każdy ma marzenia, aby rozpocząć działalność online lub bloga i stać się finansowo wolne. Ale 90% blogerów urlopu blogowania w pierwszym 3 miesiące. Ale nie być przerażające, Mam zamiar zrobić to dla ciebie łatwe. Jeśli pracujesz z właściwego planowania i szczegółowe procedury wtedy na pewno się uda. Przeczytaj uważnie posta: "Jak rozpocząć karierę w blogowania zarabiać pełne- Przychody razem ".

 • Można natknąć różnych blogach w internecie i okazało się, że:
 • Blog regularnie co najmniej 3 do 4 razy w tygodniu.
 • Powinieneś być ekspert techniczny, aby rozpocząć karierę w blogowania.
 • Trzeba być ekspertem SEO i aktywna na platformach społecznościowych.
 • Trzeba było dokonać połączenia z innymi blogerami, Sieci marketingowe itp.
 • Trzeba zwiększyć wielu czytelników i zwolenników.
 • Musisz napisać więcej niż 2000 Słowa pozycjonowanie bloga na szczycie SERP.

Pojęcia te są stare teraz. Prawdziwy mit to nie trzeba być ekspertem od technicznych lub blogu regularnie jak 3- 4 razy w tygodniu. W tym wieku, jakość nad ilość wygrywa. Musisz utworzyć jeden blog w tygodniu, ale powinien on zajmować się jakością, która może dać wartość dla czytelników i angażować je w taki sposób, że wrócą z powrotem na swojej stronie.

I kolejny mit, nie trzeba być ekspertem technicznym lub potrzebujesz inżynierii lub zarządzania stopnia, aby rozpocząć swoją karierę w blogowania. Blogowanie jest przemysł, który jest stale i szybko rośnie. Nadal, to jest w fazie wyjściowej. Więc nie trzeba być ekspertem SEO i Social Media Ekspert. Ale trzeba nauczyć się kilku rzeczy technicznych stopniowo.

Czytaj więcej:

Blogging Tips dla początkujących.

SEO wskazówki i triki.

Rewolucja social media.

Jadąc do następnego punktu długiej treści mające więcej niż 2000 słowa. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego czytelnicy przychodzą do wyszukiwarki zamiast toczenia stronice książek tłuszczu?
Odpowiedź jest prosta: Aby uzyskać szybsze rezultaty i podsumowanie ich pytania lub zapytań.

Jeśli czytelnik jest poszukiwanie efektów "Dopplera" "w Google i jest on coraz długi styl książka artykuł na stronie, to dlaczego miałby tracić czasu w internecie? Lepiej mógł odkryli, że w swojej książce fizyki. Prawdą jest, że blogi mają więcej niż 2000 Słowa oceniającym szybciej na wierzchu, ale nie w każdym przypadku jest. Czasami czytelnicy tracą te długie blogi. W Internecie użytkownicy przeglądają bardzo szybko, jak chcą uchwycić wszystko szybciej, przechodząc do różnych miejsc w krótkim okresie czasu.

W tym przypadku, długie blogi są czytane od góry, i ignorowane w kierunku dna. Blogi między 1000-1500 Słowa są lepsze i może dać jasny sens tego, co czytelnicy chcą. Weźmy przykład Seth Godin, większość swoich blogach są między 500 do 700 słowa.

Innym mitem jest, nie trzeba dużo czytelników, Wiele połączeń społecznych lub sieci partnerskie. Trzeba mniej połączeń, ale prawe związku. Trzeba blog mniej i będzie mniej w mediach społecznościowych. Jeśli blogi mogą przekonać czytelników, a następnie 100 czytelnicy mogą stać 1 milionów jeden dzień.

Jesteś napotykając wiele blogów podczas surfowania w internecie, opisując, jak oni robią miliony $ z ich blogi i stajesz rozterce: jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić pełny dochód czasu z nim, którego tematem do wyboru, jak oni robią dużo pieniędzy od swoich blogach itp.

Prawdziwy Faktem jest, jako początkujący będzie mylić, jak czytasz blogi pisane przez doświadczonych osób, które mają więcej niż 5- 10 lat z dużym doświadczeniem w branży blogów. I myślisz, aby rozpocząć blogu i od razu zarabiać.

Do natychmiastowej pieniędzy, Blogowanie nie jest dla ciebie. Po pierwsze zdobyć wiedzę, specjalistycznej wiedzy w dziedzinie. Następnie staramy się pomagać ludziom, dzieląc się swoją wiedzą, i zobaczyć, co się dzieje. Sukces będzie cię pocałować.

Otrzymujesz wiele informacji za darmo z internetu. Czy kiedykolwiek myślał wysiłek blogerów, twórcy treści, i ekspertów technicznych "za nim? Tworzenie dobrej jakości bloga zajmuje dużo badań i cierpliwości, ponieważ nie można produkować duplikaty.

Nie mówię, że to niemożliwe, aby stanąć silny i pełnego czasu dochodu z blogów. Ale to wymaga silnej determinacji, poświęcenia i cierpliwości. Jako początkujący będziesz musiał stawić czoła wielu trudności, jak uczą się jeździć na rowerze, musisz wchodzić kilka razy potem wstać i pojechać ponownie.

Większość ludzi opuszcza swoje miejsca pracy dziennie i rozpocznij blogowanie w karierze. Prawdą jest, że blogowanie przemysłu rośnie z dnia na dzień, ale jeśli chcesz dostać pieniądze od razu, to nie jest kariera dla Ciebie. Lepiej zrobić dzień pracy, a wraz z tym zacznij blogowanie.

Musisz pracować 10-12 godzin dziennie jako początkujący, jak uczą się i pracują jednocześnie. Ale kiedy dorośniesz gości HRS pracy będzie się zmniejszyć, jak to zrobić obsadę i niech praca wykonywana przez innych.

Konfiguracja swoją stronę:

Jeśli są poważne, aby blogowanie jako pełny kariery czasie następnie utworzyć swoją stronę pierwszą. Istnieje wiele stron internetowych 2.0 Strony podobne Blogspot, wordpress.com, Wix, wstęg itp. gdzie można stworzyć stronę internetową za darmo. Jako początkujący, można spróbować je do nauki, ale lepiej przenieść się do self-hosted stronie.

Znowu trzeba zdecydować się na jakiej platformie masz zamiar skonfigurować swoją stronę? Czy jest to Html, Platforma oparta kodowanie CSS, Platforma php lub platforma CMS. Nie martw się, ja będę jasne, jeden po drugim. Na każdej platformie opartej kodowania takich jak Java, .Netto, HTML lub CSS trzeba pomocy internetowej dewelopera lub jeśli jesteś programistą można łatwo zrobić.

Ale jeśli nie masz żadnej wiedzy technicznej to nie martw się o tym. Content Management System przyniósł rozwiązanie dla Ciebie. WordPress jest najlepszą platformą CMS, gdzie można łatwo skonfigurować swoją stronę i blogi. Jest bardzo łatwy w obsłudze poręczne i może być obsługiwany przez wielu użytkowników.

Wiele dużych marek, takich jak muzyka Sony, Bata posiada konfiguracji ich strony na WordPress. Teraz chodzi o to, który plan domeny i hosting jest odpowiednia dla początkujących? Odpowiedź jest podejmowanie plan startowy lub planu gospodarki. Ja polecam Ci wziąć domenę i hosting plan z Idź Tato który jest tańszy i niezawodny niż innych dostawców, takich jak własny hosting bluehost, Hostgator Albo Namecheap.

Podstawowa różnica między rozrusznikiem i planu gospodarki lista przechowywania i e-mail. Ale dlaczego ja polecam Ci za GoDaddy? Ponieważ jako początkujący może napotkać wiele problemów w zarządzaniu witryny, a także konta i GoDaddy słynie z obsługą klienta. Zapewniają 24* 7 obsługa klienta.
Po odwiedzający zwiększyć, można przełączyć się do sprzedawcy planu lub planu VPS. Lepszy start z planem gospodarki, gdzie można dostać darmowe domeny, więcej wykazów przestrzeń i e-mail.

Po 1 roku lub 2 roku, można przełączyć hosting plan Bluehost Or HostGator. Po zakupie domeny i hostingu otrzymasz mail, a Twoje konto zostanie aktywowane po kilku godzinach. Następnie zaloguj się do konta i zarządzać hosting wprowadzając do Cpanel. Następnie zainstalować WordPress w cpanel i utworzyć swoje konto.

Tworzenie treści:

Następny, przyjść do tworzenia treści. Jest to jedno z najtrudniejszych zadań, które mają zamiar twarzy. Jeśli nie są w praktyce piśmie następnie zacząć tworzyć blogi wideo. Blogowanie to nie tylko pisanie tekst informacyjny, może ona być w postaci filmu, podcasting również. Można wynająć pisarzem treści napisać treść.

Zawsze pracować na jednym temacie i starają się zrobić wiele badań na ten temat. Następnie otrzymasz wyraźny zróżnicowaną pomysł na ten temat. Zawsze napisać treść filarach jak jak na artykuły, case studies, dzięki czemu będzie podać wartość dla czytelników. Pamiętaj, że Twój blog będzie popularny za treść tylko. Czytać czasopisma, czasopisma online, słynne blogi, oglądanie filmów na Youtube związane z tematem.

Jeśli masz zamiar uruchomić swój blog na zdrowie to będzie podzielone na różne tematy, takie jak cukrzyca, profilaktyczną opiekę zdrowotną, nowotwór, odchudzanie, Zdrowie mężczyzn, Ochrona skóry, wypadanie włosów itp. Następnie trzeba badań na podtematów.
Dlatego zawsze starannie wybrać temat chcesz pracę przez długi czas. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym lub doświadczonym, Ja radzę przestrzegać wytycznych dotyczących jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić dochód w pełnym wymiarze czasu.

Praca na jednej niszy lub tematu sprawia, że ​​autorytet w swojej dziedzinie. Czytelnicy będą ci ufać, a po otrzymaniu obserwuje łatwiej będzie rozpocząć pracę na inne tematy. Twój umysł jest dom sklepu wielkiego biblioteki, która generuje pomysły i treści. Następnie można umieścić go na pióro i papier lub klawiatury komputera. Jeśli uważasz, głęboko o wszelkich sprawach to będziesz miał coraz więcej pomysłów.

Tylko Siedząc już w przedniej części komputera i korzystania z internetu nie będą generować pomysły. Wyjdź na zewnątrz domu lub w biurze zobaczyć świat, obserwować, co dzieje się na zewnątrz, jakie problemy ludzie stoją. Pomyśl, jak Twoje blogi mogą uczyć ludzi, jak można go rozwiązać swoje problemy. Jeśli blogi dają wartość dla czytelników, zaangażować ich w krótkim czasie otrzymasz więcej zwolenników, a swoją popularność wzrośnie na całym świecie.

Za I przeciw:

 • Zawsze napisać przekonujące nagłówek i tytuł, ponieważ otwiera drzwi do swojego bloga.
 • Umieść swoje emocje i zabawy, opowiadając historie.
 • Engage czytelników poprzez powiązanie innych stanowisk, obrazy, filmy i infografiki.
 • Nie blog dyskryminacji rasowej, spory religijne, Sprawy polityczne.

Weźmy przykład Wikileaks założyciel Julian Assange, który został błędnie obciążony za gwałt i napaść na tle seksualnym.

 • Nie stosować na swoim blogu krytykuje wysokie profile jak aktorzy, sportowcy, politycy.
 • Sprawdź swoje blogi z powodów edukacyjnych, Celem inspirujące lub rozrywka.
 • Postaraj się szerzyć coraz większą wiedzę i swoje doświadczenie poprzez swoje blogi.
 • Nie pisz bloga pośpiesznie, trochę czasu, aby myśleć.
 • Budowanie relacji z innymi blogerami.

Wniosek:

Uruchomienie bloga jest naprawdę bardzo łatwe, ale zarządzanie ją i tworząc nowe blogi regularnie jest naprawdę trudnym zadaniem. Pierwszy, należy skoncentrować się na tworzeniu dobrej jakości blogi i zwiększenie odwiedzających następnie wykorzystać różne metody zarabiania jak z reklamy, Program AdSense, Marketing afiliacyjny, sprzedaży e-booków, sprzedaży własnych produktów, doradztwo i szkolenia etc..

Rozmawiałem szczegóły na temat "Jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić pełny dochód czasu". Proszę upuść swoje komentarze i dzielić się z przyjaciółmi bloga.

Kliknij poniżej, aby wiedzieć na temat naszych usług i szkolenia:

Digital Marketing i SEO Usługi.

Najlepszy kurs marketingu cyfrowego.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Najlepsze blogi Porady dla początkujących | Dowiedz Blogów()

  • Pingback: Jak rozpocząć karierę w blogowaniu zarobić pełny dochód czasu | way2inspiration()

  • Mitchel Verducci

   Cześć! This is my first visit to your blog! Jesteśmy grupą wolontariuszy i rozpoczęcie nowej inicjatywy w społeczności, w tej samej niszy. Twój post daje nam informacje edukacyjne do pracy nad. You have done a nice job!

  • Pingback: My Homepage()

  • Anand John

   Hi sir thanks for sharing this informative post ,I really want to start my own blog in fashion.Can you provide me some suggestion from where I have to start?

   • Nice to hear this. you have to learn the digital marketing. Our hire us to get your work done. You can enroll the program for online classes on way2inspiration.

  • Pingback: krok po kroku formuły ustalania cel dla udanego życia()