Wysłany dnia
Udostępnij to

Najnowsze Digital Marketing pytań do wywiadu dla poszukujących pracy:

Mam przygotował artykuł na temat Pytania wywiad marketingu cyfrowego dla osób poszukujących pracy na SEO, SEM, social media marketing aspirantów. Głównie wywiad jest podzielony na trzy główne części: HR okrągłe i okrągłe techniczne.

Dostaniesz pewne wspólne pytania w rundzie HR jak o swoim profilu, doświadczenie zawodowe, poprzedni profil firmy, Edukacja tle, kwalifikacje itp. Wspomniałem wszystkie szczegóły jeden po drugim, jak w obliczu różnych wywiadów.

Pytania wywiad Digital Marketing

Większość firm międzynarodowych ogół zatrudnić specjalistów Google AdWords. Więc trzeba być poświadczone AdWords profesjonalnym przed uczestniczy żadnego wywiadu.

Niektóre są wywiady miały miejsce w rundzie telefonicznej, gdy firma znajduje się poza miastem, czy daleko od niego.

okrągłe HR:

cześć, Aseem jego miło cię poznać, Usiądź, proszę. Powiedz mi coś o sobie:

N.B: Daj ciepły gest uśmiechu i jeśli ankieter porusza ręką zrób handshake inaczej nie rób z siebie pierwszy.

Jestem AseemBharadwaj z Hyderabad. Pracuję jako Digital Marketing Executive w Quantum Wartość usług IT, Hyderabad na koniec 3 roku. Mam dobrą rękę w doświadczeniu w zarządzaniu różnych mediów społecznych, AdWords, e-mail marketingu i SEO kampanie. Moje hobby to czytanie książek i pisanie blogów. Way2inspiration.com jest moja własna strona internetowa.

Jaki jest powód do zmiany pracy?

Mam już gotowy 5 roku w Quantum, teraz szuka nowych możliwości i środowiska.

Jakie są Twoje cele długoterminowe Krótkie?

Uczenie i rozwijanie umiejętności zawodowych.

Pytania wywiad Digital Marketing

Jakie są Twoje długoterminowe cele?

Aby osiągnąć sukces w dziedzinie marketingu cyfrowego i ustanowienia mnie jako znanego konsultanta.

Czy krótko opowiedzieć o swoim wykształceniu?

ya, Mam ukończone przez ukończeniu studiów w wyróżnieniem fizyki. Z wyróżnieniem Uniwersytet Sambalpur oraz MBA w marketingu cyfrowego z Uniwersytetu Północnej Wschodniej.

Oprócz tego, Mam ukończone różne krótkoterminowe certyfikaty w projektowanie stron internetowych, testowanie oprogramowania, Marketing mediów społecznościowych, wzrost hacking, inbound marketing.

Ja Google AdWords i Analytics certyfikowane i dostał certyfikat marketingu przychodzącego z HubSpot Akademii.

Pytania wywiad Digital Marketing

Dlaczego wybrałeś Digital Marketing w karierze?

Tak właściwie, I był zainteresowany w tej dziedzinie w czasie moich studiów. Zacząłem pisanie blogów i treści dla różnych stron internetowych i używane, aby uzyskać pracę Freelancing. Mogę sobie wyobrazić, że byłoby to najszybciej rozwijający się sektor w tym wieku każda firma będzie będzie on-line. Który stworzył we mnie zainteresowanie.

Jaki jest Twój Doświadczenie zawodowe?

Do tej pory pracowałem na więcej niż 100 projekty SEO i SEM. Pomogłem mała, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa, aby rozwijać swoją obecność w internecie, ekspozycji marki i zysk. Ja pracowałem na różnych domen w oparciu o edukacji, ubezpieczenie, zdrowie, detalicznej zarówno dla klientów krajowych i międzynarodowych. Teraz jestem obsługi różnych projektów dla USA, Uk, Australia, klienci Singapur.

Jakie są osiągnięcia dokonane?

Jeszcze daleko mi pomogły ponad 100 małych i średnich przedsiębiorstw, aby rozwijać swoją ekspozycję marki w Internecie. Jestem związany jej międzynarodowych marek rośnie ich sprzedaż. Dałem ponad 60% ROI.

Jakie są role i obowiązki masz?

Jestem w zespole 12 członkowie. Teraz jesteśmy obsługi różnych projektów opartych na domenach jak edukacja, produkcja, sprzedaż, ubezpieczenia zarówno dla klientów krajowych i zagranicznych, takich jak USA, Uk, Kanada, Singapur. Moja rola jako cyfrowy szef marketingu jest do obsługi i zarządzania różnego SEO, SEM, kampanie social media, planowania i ustalania celów tygodniowo. Spotykam klientów i dyskutować o szczegółach projektów.

Pytania wywiad Digital Marketing

Jakie są powody, dla których można wynająć?

Mogę pomóc firmie zwiększyć ekspozycję marki oraz obecność w internecie. Mogę zrobić treści marketingowych do potencjalnych klientów poprzez przyciągnięcie odwiedzających do firmowym blogu i przekształcenie ich w klientów. Mogę zarządzać kampanii AdWords w tym reklamy w wyszukiwarkach i reklamy PPC. mogę zwiększyć sprzedaż i zysk na 60%.

Jaki jest Twój obecny CTC?

4.5 lakhs rocznie.

Ile można się spodziewać podwyżki?

30% wycieczka.

Jaki jest Twój okres wypowiedzenia?

Moja oficjalna Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni.

Gdzie jest Twoja firma znajduje się?

Znajduje się on w Gachibowli, hitech miasta, Hyderabad.

Kim jest twój ołów i kierownik zespołu HR?

Mój ołów Team Smita Patel i kierownik HR PoorviPattnaik.

Pytania wywiad Digital Marketing

Powiedz mi coś o swoim profilu firmy i jakiego rodzaju usług nie przewiduje?

Wartość Quantum usług IT jest 7 lat USA off shore firma. Teraz ma 180 pracowników i świadczy usługi tworzenia aplikacji, Chmura obliczeniowa, analityk Biznesowy, Testowanie i Digital Marketing.

Czy chcesz wiedzieć coś z mojej strony?

Ya jeśli nie przeszkadza mogą wiem wiedzieć o profilu firmy.

N.B: Nie pytaj niczego, dopóki ankieter poprosi.

Okrągły techniczna dla Digital Marketing Wywiad:

Stronie internetowej: abc.com/sm, page rank: 15 jaka jest twoja propozycja, aby poprawić page rank?

Aby zwiększyć page rank pierwsze zrobię analizę konkurencji. Zrobię pełną analizę na stronie optymalizacji strony następnie sprawdzić stronę przez konkurentów. Wtedy skuteczne zmiany uczynię. Będę pracować na zwiększenie ruchu, a także stworzenie dobrej jakości farb na miejscu.

Pytania wywiad Digital Marketing

Definiowanie CPM, CPC, CTR, CPC.

CPM stoi za koszt tysiąca wyświetleń, który jest wykorzystywany w reklamach wyświetlanych lub PPC. Jest to kwota, jaką reklamodawca musi zapłacić za tysiąc wyświetleń reklamy.

CPV oznacza koszt na widok, który jest wykorzystywany w reklamach wideo. Jest to kwota, jaką reklamodawca musi zapłacić za wyświetlenie filmu.

CPC oznacza koszt za kliknięcie, która to kwota, jaką reklamodawca płaci za kliknięcie reklamy.

Co masz na myśli przez konwersję?

Nawrócenie oznacza, gdy użytkownik wypełnia formularz podając swoje imię, Dane e-mail lub kupuje produkt.

między seo, że, SMM, E-mail marketing, które lubisz robić i myśleć bardziej skuteczna?

W obecnej sytuacji, I dać pierwszeństwo wszystkim jako każda firma potrzebuje zysk. Jeśli tylko zależy od SEO to nie można dostać prowadzi w krótkim okresie czasu. Następnie udać się do PPC lub Facebook marketingu, które dają natychmiastowy efekt.

Jak to zrobić badania słów kluczowych?

Wybieram długiego ogona słów kluczowych średniej lub niskiej konkurencji. Bo jeśli wziąć długi ogon słów kluczowych, a następnie będzie to łatwiejsze do rangi krótki ogon słów kluczowych. Używam planowania słów kluczowych Google, Alexa narzędzie propozycji słów kluczowych, i Yoast SEO sugerują sprawdzenie konkurencji słowa kluczowego. Oprócz tego, Wybieram słowa kluczowe Quora, Rozpalać książki.

Pytania wywiad Digital Marketing

Jak poprawić wynik jakości reklamy?

Wynik Jakości reklamy zależy od trafności słów kluczowych i reklam, a także jakość strony docelowej. Więc wybiorę odpowiednie słowa kluczowe do strony docelowej i utworzyć reklamy odpowiednio.

Jak korzystać z mediów społecznych dla marketingu?

I korzystać z mediów społecznych w celu kierowania ruchu i ekspozycji marek. Mam prowadzi zamieszczając posty jakości i obrazów. Używam różnych grup, komentując na słupach i opłacone marketing na Facebooku, Linkedin. Używam Facebook marketingu w celu zwiększenia posta, zwiększyć strona odwołuje, strona internetowa itp.

Social media, które używasz najczęściej?

Używam zarówno Facebook i Linked w większości. Jak Facebook jest B2C i B2B kanały Linkedin jest więc nadać priorytet zarówno.

W jaki sposób można znaleźć na blogu komentując stron?

Blog komentowania należy zrobić dla odpowiednich blogach. Bo jeśli masz wsteczny od nieistotnego pocztą lub niskiej jakości miejscu, to istnieje szansa trafienia przez pingwina aktualizacji. Używam kwerendy: związane z: z zastrzeżeniem, aby znaleźć odpowiednie blogi dla przemysłu.

Jakich narzędzi używacie?

I korzystać z różnych narzędzi, takich jak Google Analytics, metryki pocałunek, Alexa badania słów kluczowych, HubSpot równiarka, squirrly audyt www, podobny internetowej, majestatyczny, Link asystent, backlinko, szalony jaj, SEMrush itp.

Jakie są negatywne słowa kluczowe?

W kluczowego narzędzia badawczego, jeśli nie musimy frazę wtedy możemy przypisać go jako wykluczające słowo kluczowe.

Jakie są różne narzędzia do zarządzania social media użyć?

Używam bufor, HootSuite, kiełkować społeczną narzędzie do zarządzania kontami różnych mediów społecznych. Ale HootSuite Używam najbardziej.

Pytania wywiad Digital Marketing

Jak utworzyć reklamę na Facebooku?

Planowanie, pomysł, konceptualizacja, projekt, redagowanie, wykonanie: to proces o tworzeniu reklam.

Reklama powinna przyciągnąć konwertować i radość. Wykonywany jest w części mechanicznej, które każdy może zrobić, wykonując kilka kroków. Jeśli urządzenie nie może przyciągnąć i potencjalnych klientów, to co jest warte spędzeniu tysięcy puszkach?

Planowanie i pokolenie pomysł jest ważnym aspektem reklamy. Im więcej czasu spędzasz w planowaniu tym bardziej daje powrót. Ogłoszenie powinno być tworzone według tematów trendów przy użyciu kalendarz marketingowy prawidłowo. Musisz zrobić badania dokładnie o rynku, którzy są naszą grupą docelową, który kolor połączenie powinno być wykonane, jakie są problemy i jak u można podać rozwiązanie. Ogłoszenie powinno być śmieszne.

Musimy zrobić odpowiednie badania rynku przed utworzeniem reklamy na podstawie aktualnych trendów marketingowych. W sprzedaży i marketingu konkurencja jest wysoka, jak każdy jest wyposażony w nowy pomysł codziennego. Musimy zrobić testy A / B po wykonaniu reklamy.

Trzeba zaprojektować reklamy w taki sposób, że może wrażenia użytkowników’ psychologia, czyniąc je zabawy i emocji.

Pytania wywiad Digital Marketing

W jaki sposób można zwiększyć Facebook obserwuje i strony pokroju?

Istnieją różne metody, aby zwiększyć zwolenników Facebooka i strony pokroju.

Komentując posty, W grupach łączących, dzielenie inni pisać, lubieniu posty, oferując bezpłatne seminaria, książki, płatnych reklam itd. Udostępnianie mikro blogów, obrazy na tematy trendów również działa dobrze. Jeśli pisać regularnie cenne informacje to na pewno zwolennicy zwiększyć z dnia na dzień. Ale nie można zaniedbywać płatne kampanie.

Jak używać Twitter dla rozwoju biznesu?

Twitter jest jednym z największych kanałów social media. Moc Twitter istnieje w # tagi. I jazdy ogromny ruch na mojej stronie z wykorzystaniem trendów # tagi.

Jak używać Pinterest i Instagram?

Pinterest i Instagram są kanały wymiany zdjęć. Używam go do mody, jedzenie, sprzedaż, Apparels marki.

W których domeny, jesteś ekspertyzy?

Podróż i turystyka, Edukacja, zdrowie, detalicznego e-commerce, produkcja, ubezpieczenie, Informatyka.

Pytania wywiad Digital Marketing

Które CTR Google preferuje: 4/10 lub 6/10?

Google uważa najwyższy CTR i dobrego wykonywania reklamę. Więc 0.6 jest więcej niż 0.4. Google preferuje 0.6

Jakie informacje trzeba z klientami przed uruchomieniem kampanii reklamowej?

Szczegółowe informacje na temat produktów i usług, całkowity budżet, limit czasu.

Wreszcie rozmowa kończy uzgadniania.

Nie przegap:

SEO pytania wywiadzie dla Odświeżacze.

Przerosnąć od strony strategii SEO.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Indrajit

   Ten artykuł bardzo mi pomogło w przygotowaniu wywiad.

  • Indrajit

   Pomocny blog dla poszukujących pracy

  • Sam piaszczysta

   Jest to bardzo użyteczne jeden dla adaptacyjnych, dzięki za dzielenie