Udostępnij to

Dowiedz golfowe Advance Digital Marketing:

Wzrost i przyszłość marketingu cyfrowego:

Internet zmienił świat i następne stulecie będzie era internetu. Każda firma będzie online.

Z buta do edukacji wszystkim dzisiaj jest online. Robić biznesu w Internecie trzeba znać marketingu cyfrowego. Bez marketingu cyfrowego, jak można sobie wyobrazić działalność online?

Według niedawnego sondażu, marketing cyfrowy jest najwyższy rozwijający się przemysł. Przed 10 lat po przejściu na studentów wykorzystywane do wykonywania pracy. Ale teraz scenariusz zmieniło.

Jest to wiek przedsiębiorczość. Każdy chce zrobić własną firmę. Można zrobić swoją działalność w dowolnym zakątku świata poprzez utworzenie urzędu z laptopem po prostu stworzenie strony internetowej i robi marketing.

Ze względu na wzrost w branży telefonii komórkowej, ludzie wolą szukać informacji o telefonie, który przetnie użytkownikowi stacjonarnego w następnej dekadzie. Branża e-commerce jest w początku teraz. przemysłowa E-commerce potrzebują silnego cyfrowego marketingu społecznego i treści. stworzy miliony miejsc pracy.

Pm Narendra Modi uruchomiła cyfrowy Indie, Które stworzą wokół 20 milion miejsc pracy. Ludzie z każdym stopniem naukowym jak BCOM, BSC, B.A, B.tech, MBA Można mieć wiele możliwości w tej dziedzinie.

Istnieje fałszywe wrażenie, że ludzie tylko z zapleczem technicznym może zrobić to zadanie. Ludzie z dowolnego strumienia mają szeroki zakres w tej dziedzinie. Tylko trzeba mieć dobrą znajomość angielskiego i dźwięk wiedzy technicznej.

Digital Marketing zapewnia tysiące ścieżki do zarabiania pieniędzy. Możesz stać się blogger, seo ekspertem, Social Media marketingu, copy writer, specjalista SEM, marketingowiec, E-commerce Enterprise.

Poprzez marketingu cyfrowego wielu młodych specjalistów i przedsiębiorców przyjęły się w bardzo krótkim czasie. Wiele platform e-commerce, takie jak Alibaba, być, Amazonka, Flipkart, eBay, mieszkaniowy, magicbriks dokonały znak w krótkim okresie przez platformę cyfrową.

Minęły te czasy, kiedy ludzie byli zależni od marketingu wychodzącego. Outbound marketing jak reklamy telewizyjne, reklamy radiowe, bulk SMS, cold calling wszystkie są zakłócenia teraz dni. Klienci są inteligentne dzisiaj. Pierwszy, badają produkty w internecie, a następnie uzyskiwać informację go kupić.

Podczas oglądania ulubionego programu i ogłoszenie pochodzi po prostu zmienić kanał. Tutaj marketingowców tylko krzyczeć to mój produkt, moje usługi, Kup to, kup że… oooph! tak zły! W przypadku kontaktu z nikogo do informacji o ich usług przeszkadzać dzwoniąc ponownie i ponownie. Ten scenariusz był ok, aż do 2010-12.

Ale scenariusz jest nie zmieni. Jeśli chcesz, aby utrzymać się na rynku trzeba zastosować nową technologię marketingu tj Inbound Marketing. Tutaj nie trzeba iść do każdego klienta lub krzyczeć, aby kupić ten.

Klienci będą automatycznie przyciągane do swoich produktów i usług, jak jak jak magnes przyciąga. Metoda ta jest zorientowane na klienta i na podstawie budowy zaufania, udostępnianie informacji. Chcę tutaj wspomnieć, że Inbound Marketing, web marketing, marketing online i marketingu internetowego wszystkie są takie same.

Według raportu badania, marketing internetowy stworzy miliony miejsc pracy na całym świecie w następnej dekadzie. Każdy chce robić biznes oprócz swojej pracy. Następnie każda firma potrzebuje strony internetowej w celu ustalenia jako autorytet na rynku.

Aby być internet marketer wymagają dźwięku umiejętności technicznych i analitycznych. Jak utworzyć witrynę, jak zoptymalizować go w wyszukiwarce, Marketing mediów społecznościowych, Marketing Video Wystarczy, że potrzebujemy pomocy specjalistów.

Z powyższego wykresu, można zobaczyć podwyżka Digital Marketing przeciwko tradycyjnym marketingu. Jest to wykres z Google Trends.

Dlaczego warto robić Digital Marketing zamiast tradycyjnego marketingu?

 • Jest bardzo tańsze w porównaniu do tradycyjnego marketingu wychodzącego lub.
 • Wychodzące stwarza zakłócenia.
 • można łatwo kierować do dowolnego regionu, Grupa wiekowa, płeć, zawód.
 • Klienci mogą zobaczyć swoje produkty zgodnie z ich wyboru i czasu.
 • Twój może kierować klientów z dowolnej lokalizacji w zależności od wyboru.

Way2inspiration przynosi Program szkolenia Advance Digital Marketing, gdzie można nauczyć Advance Digital Marketing internetowy program. Wspomniałem Istotą kursu. można pobrać pełne szczegółów oczywiście tutaj.

Wprowadzenie do marketingu cyfrowego:

Czym jest marketing? Jak zrobić marketingu? Czym jest marketing cyfrowy? Różnica między tradycją i marketingu cyfrowego. Korzyści z marketingu cyfrowego.

Tworzenie stron WWW i projektowanie:
Każda firma potrzebuje dzisiaj stronę internetową. Od małego sklepu do międzynarodowej firmy, jak można sobie wyobrazić, aby założyć firmę bez strony internetowej? Ale jako marketingowiec cyfrowej, nie trzeba zanurzyć w głąb świata kodowania jak HTML, CSS, PHP.

Możesz łatwo stworzyć własną stronę internetową i prowadzić firmę przez uczenie systemu zarządzania treścią. Można opracować i zaprojektować swoją stronę z CMS platformy jak WordPress, Joomla, Drupal, Magento. Jako starter, trzeba wiedzieć, WordPress i reszta wszystko znajduje się w odległości ciasto.

Co jest na stronie internetowej? Różne rodzaje witryn. Koncepcja Domeny i hosting. Fundamental HTML, CSS, Javascript. Popularny CMS WordPress, Joomla, Drupal, Rozwój strony internetowej z WordPress, zarządzanie tematów, menu, tagi, postów, stron, wtyczki i widżety z projektem żywo.

optymalizacja wyszukiwarki:
Jak można oczekiwać swoją stronę bez SEO? bez SEO, Twoja strona jest jak martwe ciało. Teraz-dni SEO nie jest łatwe, jak wcześniej.

Ale jeśli dokładnie dowiedzieć się można łatwo pozycjonowanie strony do górnej stronie Google. Jego zaletą jest to, że jest wolny i pewnym łagodnym wysiłku, można dostać swoją stronę do górnej pozycji. Jako profesjonalista SEO, można również łatwo rozpocząć swoją karierę w różnych firmach.

Podstawy SEO. Jak SEO został zmieniony. Rodzaje słów kluczowych. Słowo badań i konkurencja. Analiza biznesowa i kategoryzacja. Narzędzie planowania słów kluczowych Google.

Na stronie i od strony optymalizacji. Lokalna strategia Seo. Algorytmy i aktualizacje Google i proces odzyskiwania.

PPC Marketing [Adwords + Bing]

Marketing w wyszukiwarkach lub PPC jest płatne marketing. Można nie tylko polegać na Seo dlatego trzeba PPC. Dzięki tej pomocy, można łatwo dostać dużo klientów. SEO wymaga czasu, ale PPC daje natychmiastowy wynik.


Co jest wypłacana marketing? Adwords fundamentalny. konfiguracja konta. ustawienia kampanii. tworzenie adgroup, tworzenie reklam, Typy dopasowania słów kluczowych, aukcja ogłoszenie, ranking reklamy, wynik jakości, strategia Licytacja, Formaty reklam i rozszerzenie, kampania DSA. śledzenie konwersji, Segmenty i filtry, poziomy dostępu, Moje Centrum Klienta, Narzędzie Edytor AdWords, Remarketing
reklama display, E-commerce i reklamy na zakupy, marketing mobilny, marketing wideo za pomocą AdWords

Marketing mediów społecznościowych:

Jeśli nie SMM prawidłowo przy minimalnym wysiłku można uzyskać wiele odwiedzających do swojej strony. Można dokonać facebook, youtube, twitter stronę i promować ją. Po prostu trzeba znać technikę przyciągnięcie użytkowników do swojej strony. Tam są płatne funkcje marketingowe na Facebooku, twitter również.

Wprowadzenie do social media marketing, Social Media Optimization, Facebook marketing, facebook reklama, Twitter marketing, youtube marketing, Google + marketing, linkedin marketing, Instagram marketing, Pinterest marketing, inne sieci social media i sieci współdzielenia dokument

e-mail marketingu:

Gdy dojdziesz przewody z witryny za pomocą subskrybować formy to można zrobić za pomocą e-mail marketingu Feedburner, MailChimp, AWeber jak oprogramowanie. Można wysłać poczty przez harmonogramu użyciu narzędzie do automatyzacji.

Znaczenie e-mail marketingu, Popularne e-mail marketingu oprogramowania, E-mail marketing strategia, E-mail marketing z poczty szympansa, tworzenie list, kampania, podpisać formularze, biuletyn projekt, zbiorcze wysyłanie e-maili, narzędzie do automatyzacji.

Online Reputation Management:

Potrzeba ORM, Analiza ve i ve reputacji marek, Miejsca skarg, Media społecznościowe, mouthshut, justdial opinii, Studium przypadku, Narzędzia dla ORM, Plan działania w celu usunięcia ve opinie
Inbound marketing: Co to jest Inbound Marketing? content marketing, Rodzaje treści, pomysły generowania treści, infografika tworzenie, Tworzenie strony docelowej, certyfikacja HubSpot.

analityka:

Znaczenie Analytics for Business, Popularne Analytics Oprogramowanie, Kluczowe wskaźniki wydajności w analityce, Google Analytics, Wizyty i użytkownicy, Współczynnik odrzuceń, stopa zjazd, współczynnik konwersji, Zaręczynowy, Instalacja kod Analytics w witrynie, konta Analytics strukturę, Narzędzia w analityce, Ustawienia w analityce, Raporty w czasie rzeczywistym.
raporty o odbiorcach, raporty akwizycji, raporty zachowanie, eksperymenty, śledzenie konwersji.

Google Adsense:

Jak działa Google AdSense, Najlepiej zarabiających Adsense, wytyczne Adsense, Znalezienie odpowiedniej niszy na stronie internetowej, Rodzaje kont AdSense, Formaty i rozmiary reklam, Licytowanie modele, Dodanie kodu w swojej witrynie / za pomocą wtyczki, blokowanie reklam.

content marketing:

Jak można się spodziewać witryny bez zawartości? Zawartość odgrywa kluczową rolę w marketingu przychodzącego. Goście są konwertowane tylko treści.

Celem content marketing, Atrakcyjnych treści technik pisania, Nagłówki magnetyczne techniki pisania, content technik piśmie przez ekspertów, Promowanie treści. Studium przypadku.

blogów & Marketing afiliacyjny:

Blogowanie stało się wiele milionów przemysł dziś. Wystarczy zrobić kilka ciężkiej wysiłku na początku, a reszta to zabawa. Pieniądze przychodzą podczas snu. Tylko ty nie potrzebowała temat niszowy, a następnie napisać własne treści lub zatrudnić pisarzem treści napisać treść. Można zrobić affiliate marketing do promowania innych użytkowników produkt oparty na temat niszowych.

Co to jest blog, Typy blogu, Zawartość strategia pisanie, znalezienie swojej niszy do blogowania, znaczenie blogów wideo, Top Sieci marketingowe na całym świecie, modele płatności marketingowe, Promowanie produktów zgodnie z treścią niszy.

Marketing mobilny:

Według raportu, użytkowników telefonów komórkowych będzie pokonać użytkowników desktopowych w następnej dekadzie.
Podstawy marketingu mobilnego, Mobile marketing i social media, Narzędzia do tworzenia witryny komórkowej,Narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnej, reklamy na telefon komórkowy, SMS marketing, tworzenie aplikacji mobilnych

E-commerce marketing:
Wzrost rynku e-commerce, Top e-commerce na całym świecie, seo z witryny e-commerce, Rozwój e-commerce z CMS (Drupal, Magento), Affiliate marketing dla e-commerce.
ołów generacji:
Zrozumienie prowadzić generacji dla biznesu, tworzenie stron docelowych, Testy A / B, ołów strategia pielęgnowaniu, konwersja ołowiu do klienta, zrozumienie ołowiu lejek, Studium przypadku.

Business Management i Przedsiębiorczości:

Podstawy zarządzania finansami, Generacja pomysł na biznes, Planowanie biznesu, Wartość, Ustalanie celów, pokolenie pomysł na biznes, Przedsiębiorczość i zakres jego przyszłość.

Dlaczego uczyć się Advance Digital Marketing kurs online?

Istnieje wiele stron, można zwrócić się do zdobycia podstawowej wiedzy na temat blogów, content marketing, e-mail marketingu, SEO. Ale nie można się sekwencyjnie. Jako początkujący, trzeba prawidłowe prowadzenie.

Ten kurs pomoże Ci nauczyć się online w swoim czasie, który jest preferowane przez osoby pracujące, gospodynie, Studenci, przedsiębiorcy. Można zrobić swój dzień pracy, a jednocześnie uczestniczyć w klasie.

 • Mamy wydziały posiadające 8+ rok doświadczenia mające dogłębną wiedzę w SEO, SEM, SMM, digital Marketing.
 • Real Time Case Studies z Internship Certyfikacji.
 • Przyporządkowanie zadań i na końcu każdej klasy.
 • Certyfikat Adwords i Inbound Marketing.
 • Okazja Zarabiaj podczas nauki zaczynając swój biznes online na blogu, Marketing afiliacyjny.
 • Extra Doubt Clearing Class.