Udostępnij to

Indie SEO konsultant

Jesteśmy jednym z Najlepiej Główny Digital Marketing i SEO konsultant Indie a usługodawcą. Informacje zmieni następnym stuleciu. Następnie w świecie najszybciej zmieniających się technologii, jeśli chcesz utrzymać to w jaki sposób można zaniedbać w internecie.

Aby skonfigurować obiekt nieaktywny jest również wyzwaniem dzisiaj. Konkurencja jest duża. Zaliczka w szybkiej technologii internetowych daje najlepszą szansę na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.

Stało się to możliwe tylko z powodu wyszukiwarki wieśniak, bing, Google. Zasługa także lokalnych wpisie, listę serwisów społecznościowych. Ale ludzie wolą większości google.

Jako agencja marketingu cyfrowego, pomagamy firmom optymalizować na wyszukiwarce, SEO, SMM. Tworzymy strony internetowe CMS (WordPress, Drupal, Magento) i pomóc różnych firm, e-commerce, przedsiębiorstw.

Szczególnie koncentruje się na marketingu i marketingu mobilnego wideo. Jako użytkownicy mobilni są szybko rośnie. Oferujemy Państwu najlepszą konfigurację dla swojej firmy i konserwacji online i pomóc rozwijać swoją działalność poprzez dostarczanie jasnego ustawienia plan i cel.

Pomożemy Ci do rozwoju Twojej firmy w Internecie, zapewniając najlepszą doradztwa, aż Twoja firma zajmuje dobre odebrać.


Nasze Usługi:
projektowanie i tworzenie stron internetowych:
Projektujemy i tworzymy strony internetowe CMS. Oferujemy domenę i hosting. CMS to platforma, która jest przyjazny dla użytkownika. Więc kiedy już Cię, można dokonać adnotacji później.

Nasza usługa obejmuje:

  • Domena szybki i usług hostingowych na swojej stronie internetowej i pomocy obsługiwać do 1 rok.
  • Projektujemy logo, transparent, 2animacja d na stronie internetowej.
  • Planowanie i konceptualizacja strony internetowej.
  • Projektowanie stron według kategorii.
  • instalacja motywów.
  • konfiguracja Wtyczki.
  • Płatność konfiguracja bramy.
  • Backend obsługi zabezpieczeń przed hakerami.

Nasz 24 hrs obsługi klienta zapewni Ci pomoc techniczną dotyczącą swojej stronie.

SEO:

Pozycjonowanie jest królową wyszukiwarce. Ale z dnia na dzień staje się skomplikowane. Jesteśmy ekspertem w walce i odzyskiwanie algorytmów, takich jak osoby panda, pingwin, nucąc ptaka.

Pomożemy Ci kategoryzować firmę i zrobić analizę konkurencji, badania słów kluczowych.

Nasza usługa obejmuje SEO:

Analiza biznesowa i kategoryzacja: Dla każdej firmy mamy kategoryzowania według swoich produktów lub usług.

Następnie musimy dokonać słowa kluczowe w zależności od kategorii. Musimy mieć plan i przeprowadzić szczegółową analizę swoich produktów i usług, a następnie dokonać skutecznej strategii SEO. Musimy przeanalizować:


1. Twoje produkty usługi.
2. Geograficzny lokalizacja chcesz kierować.
3. Rodzaje docelowych klientów.
4. Problemy twarz w usłudze.

badania Słowa kluczowe:

Słowo badań jest następnym krokiem po kategoryzacji firmy. To badanie rynku pod kątem SEO i możemy łatwo analizować słowa kluczowe, które przejmują dużą ilość zapytań użytkowników lub niska głośność.

Używamy Narzędzie planowania słów kluczowych Google i szum narzędziem sumo zrobić badania słów kluczowych. Musimy przeanalizować niskie konkurencyjne słowa kluczowe i wysokie konkurencyjne słowa kluczowe. Następnie mamy do wyboru ostatecznych słów kluczowych.

analiza konkurencji:

Analiza konkurencji jest kluczowym czynnikiem wpływającym na pozycję strony internetowej. Bez analizy konkurencji, nie możemy konkurować z najlepszymi rankers w wyszukiwarce. Używamy narzędzi do analizy wstecznych swoich konkurentów’ strony tak, że możemy ich pokonać.

Na stronie optymalizacji z tytułem, URL, optymalizacja meta tagi, optymalizacji treści, optymalizacja obrazu, Składanie strona w narzędziu Google dla webmasterów, Sitemaps generacji, URL przekierowania, kanoniczne linki

Off optymalizacji strony:

Po zakończeniu wszystkich powyższych zadań nadszedł czas, aby zrobić od strony optymalizacji, który obejmuje:
Metody budowlane link, wnioski katalogu, social bookmarking, niejawne złożenie, blogowania gość, informacja prasowa.

Aby zwiększyć swoją rangę witryny potrzebuje dobrze autoryzowanych powiązania z wysokimi stron PR z przestrzegają ani też obserwacja. Link budynku odgrywa kluczową rolę w rankingu swojej stronie. Budujemy jednokierunkową autentyczne odnośnik do zwiększenia ruchu i popularność swojej stronie. Rośniemy link popularity poprzez tworzenie wzajemnych powiązań i nonreciprocal do generowania jakościowo i ilościowo ruchu.

Google dokonał SEO trudniejsze. Walka algorytm jest naprawdę trudne dziś. Jeśli witryna ranga spada to musi istnieć algorytm trafić za nim. Wspieramy najlepsze rozwiązanie do walki algorytmy jak panda, pingwin, kolibrów, aby uratować swoją stronę z upadku.

Korzyści ze współpracy z nami:

1. Pomagamy do 10-15 słowa kluczowe (1-umowa roku)
2. Używamy biały kapelusz i zniechęcić techniki czarny kapelusz. Wiemy, biały kapelusz jest obowiązkowe dla długoterminowej działalności.
3. Najlepsza analiza strona, badania słów kluczowych, analiza konkurencji, analiza wstecznego. Analiza wydajności.
4. 8 hrs miesięczne usługi konsultingowe dotyczące SEO.
5. Tworzenie dobrej jakości i ilości treści z plagiatem

reklama online i usługi PPC:

reklama online przeznaczony na natychmiastowy zysk na swoje biznes otwierając drogę do platformy na całym świecie dla firmy. Pozycjonowanie to proces, biorąc czas, ale PPC jest natychmiastowy proces. Po prostu trzeba zainwestować kilka dolców.

Ale to jest bardzo tanie niż tradycyjna reklama. Firmy są stopniowo zrozumieć potęgę reklamy online, a oni idą do reklamy online, zamiast wydatkowaniu ogromne kwoty na tradycyjnej reklamie. Google AdWords to potężne narzędzie do konwersji firmy do marki.

reklama Online zawiera:
1. Google AdWords: reklamy w wyszukiwarkach, reklamy displayowe, wideo (reklamy youtube), reklamy na telefon komórkowy, reklamy e-commerce
2. Facebook Ads
3. Twitter reklamy


Przede wszystkim google, Adwords jest najbardziej korzystne i skuteczne narzędzie, które jest wykorzystywane najczęściej na całym świecie. Korzyści z reklamy on-line są:

1. Można łatwo zlokalizować dowolny lokalizację geograficzną gdziekolwiek się znajdujesz.
2. Tańsze niż w przypadku tradycyjnych reklam(Telewizja, Gazeta)
3. Wyższy zwrot nad inwestycjami (ROI)
4. Ukierunkowana na konkretną grupę odbiorców w zależności od ich demografii, zainteresowanie, płeć, wiek, zawód.
5. Remarketing kierować widzów, którzy odwiedzili witrynę.

Marketing mediów społecznościowych:

Jeśli nie jesteś w mediach społecznościowych jesteś unsocial. Media społecznościowe odgrywać ważną rolę, aby przyciągnąć wielu klientów. Pomożemy Ci rozwijać swoją działalność w mediach społecznościowych hodując swoją stronę lubi, Fani. Szczególnie koncentruje się na facebook, świergot, Instagram i YouTube. Tworzymy różne strategie marketingowe Design Post na kanale social media.

1. Tworzymy stanowisko po wykonaniu wielu badań.
2. WE do tworzenia treści i kuratorów.
3. Możemy kierować do klientów według ich demografii, wiek, zainteresowanie, pasja, i stylu życia.
4. Konfiguracja Facebook Strona biznesowych i zwiększyć stronę
5. Zwiększ stronę Facebook Like.
6. Tworzenie aplikacji facebook i robić marketing
7. Płatny marketing na Facebooku, aby zwiększyć swoją stronę firmową i posty.
8. Twitter ustawień strony i marketingowe przy użyciu tweety # tagi.
9. Tworzenie youtube Kanał dla Twojego biznesu.
10. Tworzenie strategii marketingowej wideo i planowania.
11. Tworzenie animowanych i śmieszne filmy z dobrym wstępem.
12. Optymalizacja Youtube video tagowanie i opłacone przez marketing w AdWords.

Filmy są przyszłością dlatego marketing wideo jest niezbędna. Filmy są lekkostrawne i zrozumiałe. Większość sukcesu przedsiębiorstw opierają się na marketingu wideo dzisiaj.

Naszym głównym celem jest youtube marketing. Jeśli firma opiera się na strój mody i przemysłu spożywczego następnie Pinterest powinien być pierwszym wyborem. Bez wątpienia Facebook Jest to najlepszy wybór dla marketerów cyfrowych, ale wciąż musimy polegać na innych stronach społecznościowych.

e-mail marketingu:
E-mail marketing jest najlepszym wyborem dla relacji klienta. Wiele firm e-commerce podeszwa sprzedawać swoje produkty poprzez e-mail marketingu. Nasza usługa obejmuje e-mail marketingu:

za. Tworzenie strategii dla e-mail marketingu.
b. Tworzenie i projektowanie newslettera.
do. Tworzenie kampanii
re. Projektowanie szablonów
mi. Integracja form subskrypcji na stronie internetowej.
fa. Korzystanie z narzędzia automatyzacji e-mail marketingu.

treść piśmie:

Treść jest głównym tematem strony internetowej. Bez dobrej treści, strona internetowa jest jak życie bez dziewczyną. Dobre i łatwy angażowanie treść jest trendy w obecnej dobie technologii informacyjnych. Mamy zespół dobrych pisarzy treści, którzy mogą przygotować dobrą planowaniu zawartości strony internetowej i pisać. Dobre treści może przyciągnąć dobrą objętość klientów i większej liczby klientów prowadzi do większej liczby konwersji.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub usługi związane z SEO, digital Marketing Kontakt z konsultantem SEO Indie teraz.