Udostępnij to

11 skutecznych strategii social media marketing, aby zwiększyć świadomość marki

Moc social media marketing nie jest ukryty któregokolwiek. Jest to łatwy sposób na zwiększenie świadomości marki firmy w krótkim okresie czasu, nie wydając dużej ilości budżetu. Następujące 11 Social media marketing strategie pomogą Ci zwiększyć świadomość marki Twojej firmy.

Wybierz sieć :

Bez wątpienia prawie 2 miliard ludzi na całym świecie są na facebooku. Więc wybierz sieć, którą chcesz zrobić, albo jest marketing facebook, Twitter czy MySpace kij do niego. Nie można tego zrobić na marketing 10 sieci jednocześnie. Więc lepiej dać czas na 2-3 sieci, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu na kanały i kontaktów.

Czytaj więcej:

Rewolucja social media.

SEO Porady dla początkujących.

Na stronie SEO.

Off strony SEO.

Blogowanie przewodnik dla początkujących.

Treść Pisanie Porady.

Jeżeli jesteś b2b następnie Linkedin powinno być twoim priorytetem numer jeden, a jeśli jesteś firmą B2C następnie przejść do facebook lub wybrać zarówno. Zamiast próbować kilka portali społecznościowych dać czas do jednego lub dwóch sieci, tak, że będzie Ci łatwiej poradzić sobie z zadaniami i interakcję ze swoimi wyznawcami. Nie ulega wątpliwości, sieci, które mają więcej użytkowników powinien być pierwszym priorytetem, ale nie posiadają dobre dla wszystkich przypadków.

Skonfiguruj swój profil w sposób profesjonalny:

Musisz utworzyć swój profil lub stronę firmy w profesjonalny sposób przy użyciu wysokiej rozdzielczości obrazu wyraźnego profilu, Linia głowy kuszące, opis etc. Umieść swoje dane osobowe starannie i poprawnie. Twoje zdjęcie facebook twitter nagłówek lub uchwyt powinien być atrakcyjny. Można przyjąć pomocy Canva zaprojektować nagłówka zdjęcie Facebook czy Twitter. Ludzie znają cię z Twojego zdjęcia. Zawsze używaj uśmiechniętej pozy, ponieważ może przyciągnąć wielu gałek ocznych. Ludzie lubią łączyć szczęśliwych ludzi.

Wzrost obserwuje:

Jest to jeden z głównych zadań realizowanych przez wiele firm w celu zwiększenia ich świadomości marki. Im więcej zwolenników nie tylko daje większą sprzedaż, ale może zwiększyć świadomość marki Twojej firmy. Początkowo, trzeba zbudować jeden do jednego stosunku z każdym można natknąć się na mediach społecznościowych. Gdy twoi zwolennicy wzrośnie do pewnego poziomu, to reszta będzie łatwiej rozwijać obserwuje.

Trzeba dać bezpłatne porady i darmowe rzeczy, które ludzie mogą potrzebować. Można rozwiązać swoje problemy poprzez nadanie odpowiedniego rozwiązania. Nazwa tej gry nazywa się wartością. Jeśli ludzie ci zaufać potem podążać swoją markę. Trzeba stosować różne strategie, jak łączenie różnych grup, Zawartość jakości wpis, obrazy, filmy etc.

Jeśli po prostu powiedzieć, za mną albo jak mój post wtedy nikt nie będzie za tobą. Trzeba podążać za innymi, Podobnie jak inni stanowisk i upuść komentarz. tak, algorytmy social media są wykonane w taki sposób, że sprawdza obecność społeczną, Interakcja i zwiększa świadomość marki.

Użyj atrakcyjne multimedia:

Sukces w mediach społecznościowych kryje wewnątrz przyciągają użytkowników poprzez angażowanie obrazów, filmy lub infografiki. Po otwarciu Facebook czy Instagram masz tylu nieme filmy, które są bardzo niesamowite oglądać. Pinterest i Instagram sieci są całkowicie oparte na dzieleniu obrazu.

Jeśli obrazy i filmy niesamowite i niepowtarzalne, to ludzie będą na pewno trzymać się go. Małe klipy wideo zawierające zabawne treści lub zdobywające temat są przydatne do zwiększenia upodobania i udziały. Weźmy na przykład YouTube, gdzie miniatur odgrywa ważną rolę. Większość YouTuberzy starają się oszukać widzów, wyświetlając kuszące miniaturę, które nie odnoszą się do oryginalnej treści.

post konsekwentnie:

Delegowanie konsekwentnie w określonym czasie zwiększa zaufanie użytkowników. Użyj kalendarza social media, aby ustalić czas delegowania. Jeśli jesteś mały, średnie lub duże przedsiębiorstwo, inwestowania pieniędzy i siły roboczej w social media marketing. Można zatrudnić zespół lub zlecić do dowolnej agencji dla społecznej marketingu i strategii medialnej. Zamieszczenie na bieżąco mogą zwiększyć swoją obecność w internecie i rozwijać zaufanie czytelników. Może to poprawić swoją władzę i pomóc w uznaniu marki.

Dołączyć i tworzyć grupy:

Czy to na Facebooku czy Linkedin, Grupy odgrywają ważną rolę w promowaniu i świadomości marki. Można wyszukiwać grupy związane z różnych nisz i prośba o dołączenie. Korzyści z przystąpienia grupy są ich będzie maksymalne prawdopodobieństwo osiągnięcia swoich postów na członków grupy. Jeśli masz dużą liczbę zwolenników można utworzyć grupę i poprosić ich do przyłączenia. Skype i WhatsApp są również dobre do tworzenia i łączenia grup.

Tworzenie kalendarza social media:

Twój sukces w mediach społecznościowych zależy od dobrego planowania. Musisz utworzyć kalendarz social media i zdecydować, datę nadania. Twój planowanie powinno obejmować różne strategie marketingowe oparte na social media tematów trendów lub ważnych wydarzeń. Każdy przychodzi z nowym planem marketingu.

Można użyć kalendarza Google lub android app kalendarza jako miesięczny plan książki. Można ustawić daty i czasu, jak dodawać przypomnienia. A najlepszym sposobem jest użycie arkusza Excel. Można tworzyć plany w serwisach społecznościowych na ważne dni, tematy polityczne, łamanie wiadomości.

Nie zaniedbuj w sobie moc #tags:

Tagi Hash są ważne dla rosnącego zasięgiem swoich postów. Można uzyskać maksymalne wrażenia stosując popularne i trendy hash tagów. Użycie znaku hash dostaję tysiące wrażenia w jeden dzień. Można sprawdzić najnowsze hashtags tutaj.

Zrób wirusowe posta:

Wirusowe wideo lub placówka ma wielkie znaczenie w karierze każdego YouTuberów lub social media marketingu. Czy można zrobić wirusowe wideo, to możesz łatwo uzyskać duże obserwuje liczba abonentów i łatwo. Może to zwiększyć swoje sympatie stron i popularność. Przynosi zwrotnym w karierze. Tak właściwie, nie zawsze można zagwarantować, że post jest będzie wirusowe. Niektóre włożył wiele wysiłku, aby uzyskać wpis wirusowe i nie uzyskać sukces. A niektóre posty do wirusowego bez świadomości.

Pierwszy, wybrać zawartość użytkownika zorientowanych. Zawartość, która może dać emocje, zabawa, przynieść emocje. Algorytmy social media sprawdzić akcji interakcji użytkownika i pokazać go często do użytkowników. Tym bardziej, że pojawia się przed widzem więcej przechodzi wirusowe. Tworzenie dobrego planu i treści, aby utworzyć stanowisko.

Idź do odpłatnego marketingu:

Daję płatnego marketing największy priorytet. Ponieważ Facebook ogranicza zasięg postów do widzów. Więc jeśli chcesz natychmiastowy efekt lub potencjalnych klientów, a następnie przejść do płatnego marketing. Ma wiele zalet. Pierwszy, może to zaoszczędzić czas i drugie może to daje natychmiastowy efekt, może być zwiększona na stronie m.in., strona internetowa lub sprzedaży. Więc weź swoje zalety. Wiele znanych marek polegać wyłącznie na płatnego marketingu promocji.

Weźmy przykład Facebooku kampanii marketingowej za pomocą których można zwiększyć swoje posty, promować swoją stronę, instalować aplikacje, Zwiększenie konwersji itp.

Posługiwać się Media społecznościowe narzędzia do zarządzania:

Social media narzędzia zarządzania można zaoszczędzić dużo czasu. Jeśli chcesz post w różnych sieciach jednocześnie wtedy te narzędzia mogą pomóc i te odgrywają ważną rolę w mediach społecznościowych strategii marketingowych. Działa jako narzędzie do automatyzacji, które można ustawić na określony czas do posta. HootSuite, kiełkować społeczną, bufor, dlvr.it są uważane za najlepsze narzędzia do zarządzania.

Ostatnie słowa:

Social media optymalizacji i Marketing mediów społecznościowych Strategie odgrywać istotną rolę w świadomości marki firmy. Bez społecznej obecności mediów, sprzedaży i marketingu może stać się niemożliwe po kilku latach.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)