Wysłany dnia
Udostępnij to

krok po kroku formuły ustalania cel dla udanego życia

Większość ludzi zrobić wielką pracę przez ustawienie bramek, ale jest to trudne dla niektórych. Ludzie spędzają dużo pieniędzy, ale nie może być w stanie skutecznie i efektywnie kierować swoje cele. Ja będę akcji, co ludzie podstawowe błędy i jak ich uniknąć. Dowiesz się, jak zwiększyć swoje dochody 3-4 razy, a może 10 Czasy w następnym 12 miesiące. Bo trzeba trochę czasu, aby zrozumieć proces wyznaczania celów, Proces osiągania celem. W tym artykule dzielę Ci idealny krok po kroku formuły ustalania cel dla udanego życia, które przynosi mnóstwo radości i pomyślności.

Czytaj więcej:

Najlepsze pomysły na biznes on-line

Blogowanie w karierze.

Popraw swoją biegłość w języku angielskim.

Radzenia sobie ze stresem.

dieta wegetariańska.

Są różne sposoby, w jaki sposób przyciągnąć dobrego zdrowia, relacja, Bogactwo przez prawo przyciągania. Jak uczynić swoje życie arcydzieło, Jak czują się dumni z siebie i poznać znaczenie swojego życia. Tak właściwie, idea wyznaczanie celów I generowane było w wieku 19, kiedy opuściłam szkołę, ale udało mi semestru, a spadła w ogromnym kłopoty. Piękne ubrania, żywność, luksusowy budynek, samochody były marzeniem w dzieciństwie jak spędziłem dzieciństwo w ubogich. Starałem się znaleźć rozwiązanie w celu przezwyciężenia sytuacji i obserwowane styl życia ludzi sukcesu. Przeczytaj ich biografie, książki o motywacji, spełnił wielkie towarzyskie. tak, to naprawdę wziął czas, ale dostałem odpowiedź. Znalazłem rozwiązanie.

Formuła wyznaczanie celów

Po tym, Nigdy nie spojrzał. Jeśli jesteś zainteresowany milionerem lub zobowiązanie do stania się dobrym człowiekiem, aby osiągnąć swoje cele, a następnie odczytać z wyprzedzeniem, bez pomijania żadnej linii. Przeczytaj to 2- 3 Czasy przynajmniej. Różnica między zainteresowany i zaangażowany jest to, że jeśli jesteś zainteresowany, aby osiągnąć swój cel i mieć dobry stan zdrowia, bogactwo, ładna budowa ciała, a następnie zrobić to, co jest łatwe, wygodne i co każdy robi.

Określ swój cel jako bycze oko:

jednak, jeśli podejmie decyzję, jakie zostaną następnie trzeba uniknąć wymówek. Musisz przestać obwiniać innych ludzi, Twoja sytuacja, przestać obwiniać gospodarkę, brak wiedzy, brak wykształcenia i umieścić całą swoją uwagę skupić jak będzie i jak można osiągnąć cel. będę dzielić się nie tylko jak ustawić plany, ale również jak stać się celem i celem Achiever seter. 3-5 % ludności świata wie, jak ustawić cel prawidłowo, ponieważ nie są prowadzone. Mają tylko nadzieję i marzenie. Musisz nauczyć się proces nie nadziei lub sen przemieniać swoje cele do rzeczywistości.

W pierwszej piramidy swój cel, trzeba zacząć absolutną precyzją dokładnie to, co chcesz osiągnąć. Rozważ swoje cele jako bycze oko, co sprawia, że ​​ostrość dokładnie jej osiągnięcia w różnych dziedzinach życia. Załóżmy, że w zdrowiu czy chcesz duchowe zdrowie, Zdrowie emocjonalne, co dokładnie jest. Jeśli wziąć precyzji dokładnie, co chcesz, podać konkretne instrukcje do mózgu, co skupić się na i ludzi, którzy uczą się skupić, co dokładnie chcesz osiągnąć cel będzie znacznie wyższy odsetek niż ludzie, którzy nie mają jasności ostrości.

Stwórz mentalny obraz swoich celów:

Więc co konkretnie chcesz osiągnąć w swoim zdrowiu, finansować trzeba zaprojektować jasne wyobrażenie. Zrób wirtualny obraz w swoim umyśle za taką kwotę pieniędzy, którą chcesz zarobić w przyszłym 6 miesiące, 12 miesięcy lub 36 miesiące. Jedną rzeczą, którą należy pamiętać, że idziesz do osiągnięcia cele nigdy przedtem, zanim osiągnięto. Ludzie błędem wyglądają ich obecnej sytuacji, ich konta bankowego, ich praca, Przychody i ich przeszłość, aby porównać to, co robią w ich przyszłości. Don’t allow your present or past circumstances to control your thinking or ustalanie celów process. Bo, kiedy cię widzieć w przeszłości lub obecnie jesteś psychicznie zamiar stworzyć taką samą sytuację. Otrzymasz strach, wątpienie, i niepokój, które znajdują się poza strefę komfortu.

Więc trzeba zdecydować, co chcesz osiągnąć w biznesie, Kariera, zdrowia konkretnie i precyzyjnie. Co zamierzasz osiągnąć w relacji. Możesz mieć dylemat, co się zdecydować, co do ustawienia I przeszli przez tą samą sytuację także. Początkowo, to sprawia, że ​​wątpliwe, ale jak przejść łatwiej. Wystarczy wziąć pióro i pisać na papier to, co chcesz. It sends an inner neurological message do mózgu i kiedy powtarzać codziennie mózg odbiera emocje i ciało uzyskać pochylone tych celów, a potem magia zaczyna się dziać. Więc naciskiem, ostrości i ostrość.

S + T + P: (strategia, taktyka, i procesu)

Strategia, taktyka, i procesu odgrywają istotną rolę w ustalaniu swoich celów. Każdy cel chcesz osiągnąć bez względu na to co to jest, już plan tego, co można zrobić i powinien zrobić jest strategia, taktyka, i procesu zrobić wykonaj. Na przykład, jeśli chcesz schudnąć, nie jest strategią trzeba wdrożyć jak to, co należy jeść, ile powinien jeść, nie jest taktyka w każdego dnia, aby przyspieszyć tempo przemiany materii, Aby przyspieszyć proces odchudzania. podobnie, Jeśli chcesz 2, 4,5 razy większe dochody, czego teraz zarobić rację trzeba skupić się na tym i opracować plan strategii, taktyka, i procesu. Widzę większość ludzi obserwując ich codzienne życie, co robią, Posiadamy wiele strategii, taktyka, a niektóre z procesem. But they haven’t really thought of a cohesive coherent way to carry out the strategy to target the goal. Bez strategii, używasz nadziei i wiemy, nadziei nie daje wspaniałe rezultaty.

Czytać, pisać i zanotuj:

  • Zawsze napisać swoje cele w czasie teraźniejszym. Znać różnicę między celami i życzeniami.
  • Pisać i mówić swoje cele w postaci afirmacji codziennie co najmniej dwa razy.
  • Pisanie może pomóc zaprogramować afirmacje w podświadomości i wpływu prawa przyciągania startów.
  • Powtarzanie oświadczenie i pisanie to regularnie może pomóc podświadomości go przyjąć, a twój umysł staje się wiary.
  • W ten sposób, jesteś rzeczywiście zamierza przekształcić się namacalne rzeczy niematerialnych. Idziesz do konwersji pragnienia w rzeczywistość.
  • Najpierw, można stracić wiarę, ale zachować cierpliwość. Gdy twój umysł zaczyna wierzyć reszta stanie się łatwiejsze.
  • Stopniowo pojawia się auto-sugestii oraz sprawozdania automatycznie unoszą się w twojej podświadomości podczas snu lub jakiejkolwiek pracy.

Czytanie sprawia Ci dokładną człowieka, ale pisanie sprawia, że ​​doskonały człowiek.

Przerwa na małe bramki planów:

Jest to ważny krok w swojej wyznaczania celów. Przerwa każdego z celów na małe plany i starają się koncentrować na każdym z planów. Wtedy łatwo byłoby kierować główny cel. Wszystkie korporacje przestrzegać tej reguły. Dają pewne konkretne cele do swoich sztabów miesięcznie. Pracownicy przekształcić go w małych planów i korzystać z różnych strategii, aby ją ukończyć. Weźmy przykład z firmy marketingu firmy lub zakładu ubezpieczeń muszą ściśle określonych sprzedaży miesięcznie. Robią plany zgodnie z tym. Następnie pracownicy są przypisane do pracy przez swoich miesięcznych planner.

Ostatnie słowa:

ustalanie celów jest istotne dla każdego człowieka w dzisiejszej generacji. Jeśli ustawiony wstępnie planowany cel łatwiej będzie się go namierzyć i życie stanie się gładka. Nadzieję, że podobał mi się ten artykuł na Formuła wyznaczanie celów. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, a następnie upuścić komentarzy.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)