Wysłany dnia
Udostępnij to

Radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresja Naturalnie

Radzenia sobie ze stresem: kiedy podkreślił, często czujesz jak masz zbyt wiele informacji na temat swojego umysłu, przytłoczony rzeczy do zrobienia, Plus-brak kontroli nad niektórymi aspektami swojego życia. Ważne jest, aby być bardziej świadomi rzeczy, które powodują stres w naszym życiu, aby zarządzać naszymi poziom stresu.

W tym artykule 'radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresję naturalnie’ opiszę krok po kroku krok metodami, aby uzyskać zwolnienie od stresu za pomocą naturalnych metod.

Radzenia sobie ze stresem

Jest tak, ponieważ im bardziej narażone są na stres najważniejszych czynników, tym bardziej prawdopodobne, nasza walka lub odpowiedź lot jest aktywowana. Niekontrolowane lub przedłużające się poziom stresu może doprowadzić do cięższych objawów, jak na przykład:

niepokój, depresja, wysokie ciśnienie krwi, a nawet będąc zbyt agresywne.

Stres wpływa psychicznie, społecznie, fizycznie, i emocjonalnie. Na podstawie badań przeprowadzonych przez American Institute of Stress, prawie 90% powikłań zdrowotnych połączone ze stresem.

Stres agitates wiele problemów zdrowotnych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, uderzenie, zaburzenia snu, depresja, i choroby serca. Oprócz problemów zdrowotnych, Stres wpływa na nas na poziomie społecznym i emocjonalnym. Stres może zaburzać zdolność, aby uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami.

Można łatwo wybuchają małych problemów, nawet z lekkim stresem. wpływ stresu na nasze relacje. Uczucie podkreślił, może faktycznie wpływać na nasz poziom testosteronu i chęć na seks.

wykazano, że różne badania impotencji może być spowodowane przez lęk wydajnością. Może to szczep relacji, zwłaszcza w odniesieniu do intymności. Nie możemy uniknąć stresu. To jest nieuniknione. Musimy zmierzyć się go w taki czy inny sposób.

Jeżeli nie udało, stres może mieć wpływ na każdy aspekt naszego życia. Nauka radzenia sobie ze stresem może pomóc nam dostać się z naszego normalnego życia. To może poprawić nasze stosunki, zwiększyć naszą produktywność, poprawy zdrowia i pomóc dostać się na ścieżce stabilnego sukcesu. na szczęście, istnieje wiele praktycznych sposobów, w jaki możemy radzić sobie ze stresem. Jak więc sobie z tym poradzić?

Musisz przeczytać:

Poprawa biegłość w języku angielskim.

Najlepszy Motywacyjne mowy.

Kariera w Blogging.

Motywacja do udanego życia.

Dowiedzieć się, co Podkreślając You:

Często czują się jak nasze życie rozpada się, gdy przechodzi sytuacjach stresowych. Zamiast tarzają się na swoich myślach o awarii, dowiedzieć się, co jest przyczyną bezstresowe.

Radzenia sobie ze stresem

Wskazać stresu w swoim życiu. Jeśli jest niekompletna zadaniem, niespłacone zaległości, lub spór rodziny, wydzielić go i nie pozwól, by mieć wpływ na inne aspekty swojego życia.

Zawsze Stay Positive:

“Pozytywna postawa może nie rozwiąże wszystkich naszych problemów, ale to jest jedyna opcja mamy, jeśli chcemy wyjść z problemów. "-Gary Keller

Jako pozytywne pomaga lepiej radzić sobie ze stresem. To jest trudne lub wręcz niemożliwe do wyeliminowania stresu w naszym życiu. Co możemy jednak zrobić, to mieć pozytywne podejście do niego. Pozytywny pozwala znaleźć sposoby radzenia sobie ze stresem.

Ucz się od porażki:

Perfekcjonizm to sposób myślenia, który często powoduje wiele stresu. Próbując uniknąć ryzyka i robi błędy mogą być męczące. Masz tendencję do włożył wiele presji na siebie, aby przeprowadzić.

jednak, jak ludzie, jesteśmy zobowiązani do popełniania błędów: nie są idealne. Embrace błędów i wykorzystać je do nauki i rozwoju. Pozwoli to złagodzić presję na ciebie, a tym samym zmniejszyć stres.

Bilans pracy z życiem:

Jest to jedno z najtrudniejszych zadań, zarządzania, jednak najważniejsze. Nie można pozwolić na pracę przejąć swojego życia. Twoje życie osobiste jest równie ważne. Odwrotnie, nie powinien przynieść problemy w życiu osobistym do pracy. Spowoduje to zmniejszenie ostrości w tym co robisz. Równowagę między pracą a życiem osobistym.

Pracować, co masz:

Niektóre z rzeczy, które powodują stres w naszym życiu są poza naszą kontrolą. Nie można kontrolować, jak twój szef daje ci zbyt wiele zadań. Nie można kontrolować przekazywanie bliskiej osoby. jednak, co można kontrolować to sposób, w jaki reagują na nią.

Radzenia sobie ze stresem

Znajdź sposób, aby zakończyć ciężkich zadań pod ręką, wymyślić sposób, by wyleczyć się z bólu utraty. Stres może być paraliżujący, Dlatego jest zawsze mądry, aby robić to, co jest w twej mocy.

Zarządzanie czasem:

Jest to jedna z najprostszych sposobów ‘Radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresję naturalnie'. To jest zawsze stresujące, gdy nie możemy dostać czas, aby zrobić coś lub zakończyć. To jest jak czas leci jak więcej pracy, obowiązki, oraz inne zobowiązania piętrzyć. Często chcemy wiecej godzin dziennie. Co nie wiemy, jest to, że faktycznie mamy więcej czasu, niż nam się wydaje.

Zarządzanie czasem jest kluczowa w walce ze stresem. Można zaplanować swój czas efektywnie, dzięki czemu można zarządzać dzielić chwile z rodziną, kończyć pracę, i mają wystarczająco dużo czasu dla siebie. będziemy zagłębiać się w kwestii zarządzania czasem szeroko w kolejnych rozdziałach.

Co Nadmiar możemy odebrać z naszego Plate?

Mamy wiele rzeczy do zrobienia w jeden dzień, tydzień, miesiąc, lub rok. jednak, nie zawsze można osiągnąć wszystko, co chcemy zrobić. Konieczne jest, aby skupić się na najważniejszych zadaniach, pozostawiając na działania, które nie są tak niezbędne. Innymi słowy, priorytet.

Radzenia sobie ze stresem

Różne zadania mają różne poziomy pilności. Pracować na najbardziej pilne i ważne, pierwsza, a następnie można wznowić inne zadania, które nie są tak pilne. Ale nie szczędzić czasu na działania, które nie są pilne, ani ważne, ponieważ nie dodają wartości do swojego życia. Zmniejszenie ekscesy może pomóc zmniejszyć stres.

Duchowość i Medytacja:

Jest to najbardziej popularna i skuteczna metoda radzenia sobie ze stresem ": Jak pokonać stres i depresję naturalnie ". Duchowość jest często ignorowane, ponieważ nie jest namacalnym sposobem radzenia sobie ze stresem. jednak, odkrywania swoją duchowość daje jaśniejsze spojrzenie na życie.

To pozwala dostrzec istotne z nie tak niezbędnych aspektów życia. Można także wziąć czas, aby medytować, aby uspokoić swój umysł. To pomaga nam, aby wyregulować ostrość w naszym życiu, sposób radzenia sobie ze stresem.

Twój Social Network:

To nie znaczy, grupę wsparcia. Twoja sieć społeczną jest rodzina i przyjaciele, którzy są wiarygodne i można liczyć w trudnych czasach. Czasami mamy do czynienia z życiem kwestionuje, że nie możemy poradzić sobie z samotnie.

Sieć wsparcia społecznego są ludzie, którzy pomogą Ci przejść przez trudny stresującym times.They poprowadzi Cię, słuchać, i pomagać w których mogą zmniejszyć stres w swoim życiu.

Radzenia sobie ze stresem

Gdy połączysz się z ludźmi, krewny, przyjaciele wtedy dzielić swoje uczucia i usuwa stres, niepokój, strach. Masz rozwiązanie problemu. mingling społeczna jest jednym z integralnych części ludzkich zachowań. Jest to najlepszy sposób ‘radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresję naturalnie'.

Outsourcing:

Spojrzmy prawdzie w oczy! Nie można osiągnąć wszystko, wszystko na własną rękę. Jest ambitny i pracowity jest dobre dla ciebie, ale pracuje na więcej zadań niż można obsługiwać dodaje zmęczenie i stres.

Radzenia sobie ze stresem

Prowadzi to do zmniejszenia wydajności i nieekonomicznego działań wykorzystywanych do pracy na różnych zadań. To jest, w związku z tym, konieczne delegować obowiązki wobec innych osób. Pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek, który może być ponownie kierowane do angażowania się w inne działania.

Outsourcingu o pomoc w zadaniach można znaleźć trudne do opanowania i skupić się na tym, co jesteś dobry w. Zmniejszy to stres związany z obsługą zbyt wiele zadań, a tym samym zwiększyć produktywność.

Kolejne ważne kroki w celu Stress Relief:

 • Take zieloną herbatę z miodem, imbir i 2-3 liście mięty. Jest to cholernie dobry lek stres. Sączyć się powoli i cieszyć się każdym łyku. Przynosi spokój i cisza.
 • Czekolada, Mango, truskawki są dobre lek stres. Ciemna czekolada jest dobra dla serca także.
 • Być może już Cricketers gumy do żucia w dziedzinie. Czy kiedykolwiek próbował dowiedzieć się powodem tego? Powodem jest to, aby pokonać stres. Krykiet jest naprawdę najbardziej stresujące gry. Żuć gumy, aby pokonać stres.
 • Weź letnie wodę, dodać trochę soli i zanurzyć stopy 2-3 minuty. Na pewno uzyskać wynik.

Bilom i jego morganatyczny dwa pranayama Khapalbhati. Pranayam ma bardzo silny wpływ na stres.

 • Medytuj codziennie 5- 10 minut i skupić się na każdej zewnętrznej i wewnętrznej części ciała podczas medytacji. Można skupić się na swojej szerokości również.
 • Dwa Yognidra. Są Yognidra, można zamówić podświadomości na stres.
 • Jeśli chcesz natychmiastową ulgę od tej pory stres wiadomości kremu lub oleju w dłoniach.
 • Korzystanie terapii akupresury można uwolnić się od stresu również. Akupresura mat, wałek, fotelik samochodowy są bardzo skuteczne.
 • Oglądaj filmy komediowe SOAP / czy śmiech jogi. Jeśli śmiać się serdecznie, a następnie poziom tlenu we krwi wzrasta i można od razu stres.

Unikaj używek takich jak alkohol, papierosy, wino. Są to wielkie powody stresu. Jeśli uważasz, że przez palenie lub picie można podnieść swój stres i zmęczenie pracy, to jesteś głupcem, który urodził się, kiedy tysiące głupców zmarł. Nie chcę cię skrzywdzić, ale nie może wspierać również fałszywy. Uważaj na używki.

 • Unikać późno pracę w porze nocnej. Późno Night Party, film, praca, Należy unikać badanie. Getup wcześnie i wykonywać swoją pracę. Można poczuć poziom energii.
 • Być może już starożytne wizerunki muldach cesarzy trzymając różę w ręku i wąchania go. Czy kiedykolwiek próbował znaleźć przyczynę? A powód jest, Kadzidło kwiatów łagodzi stres. Idź na spacer rano w ogrodzie kwiatowym. Jest to sprawdzony.
 • Czasami nasze działania dzieciństwa pracować. W moim dzieciństwie, Kiedyś, aby przejść do balkonie i policzyć liczbę autobusów, samochody ciężarowe, silniki. Technika ta jest naprawdę zabawne. Wypróbuj go i zobaczyć wynik.
 • Słuchanie muzyki jest fantastyczna. Można słuchać piosenek sufickich, opera i powolna muzyka instrumentalna, aby uzyskać zwolnienie od stresu.
 • Gry są fantastyczne. Czy to jest na zewnątrz oraz wewnątrz nich są świetne. Można grać Pc, telefonu komórkowego lub PlayStation, Xbox gry, aby uniknąć stresu. Sudoku, krzyżówki są świetnymi grami.

Podsumowanie:

Wyjaśniłem różne metody ‘radzenia sobie ze stresem: Jak pokonać stres i depresję naturalnie'. Mam nadzieję, że powyższe kroki pomóc odeprzeć stresu. Trzeba wiedzieć głównych przyczyn stresu i nauczyć się sposobów zapobiegania.

Radzenia sobie ze stresem

Czytaj więcej:

Metody Medytacja pokonać stres.

Usuń stresu Jogi.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, po czym spadnie poniżej swój komentarz. Czuję stres, pisząc na długi godzinę, Idę na zewnątrz, aby trochę świeżego powietrza.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Seo golfowe w Chandigarh

   Ładna przeczytaniu postu . Lubię swój blog .

  • czytaj trzcinę

   bardzo dobry artykuł. Niedawno odkryto uważności i spróbować medytować każdego dnia i po prostu spokojnie, letting thoughts in and out of the mind has really helped with my stress

  • digital marketing services in hyderabad

   very nice information provided.thanks

  • Pingback: Facts about nutrition you never know before|way2inspiration.com()

  • Tony Cox

   This is a post I wish more people could read. Stress wreaks havoc in so many people’s lives. I even piked up a few good tips!

  • Pingback: 5 habits of highly successful people you don't know()

  • makes india clean

   The water treatment plants recycle the wastewater and in this way, we can save water by purifying the wastewater and bringing it for use.http://www.makesindiaclean.com/water-treatment-plants/ This is one of the important initiatives and save this water in a life time use.