Wysłany dnia
Udostępnij to

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

 

Główną zaletą SEO jest uzyskać stały przepływ wolnego ruchu na swojej stronie internetowej. Praktykowanie SEO może pomóc łatwo pozycjonowanie witryny na górze strony w wyszukiwarce. W Google istnieją samodzielnie 7 milion wyszukiwania przeprowadzone w każdej sekundzie.

Jeśli nie robią właściwego SEO brakuje tysiące możliwości w postaci klientów, którzy chcą czytać swoim blogu lub kupić swój produkt / usługę.

Praktykowanie SEO pozwala w łatwy sposób poprawić swoją stronę page rank, aby zapewnić, że będzie łatwo odnalezione przez tysiące klientów, którzy poszukują pewnych określonych słów kluczowych.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Ranking witryny może być możliwe głównie wykonując kilka prostych zmian na swoich stronach internetowych, postów, obrazy, zawartość. Podobnie jak działa sklep lub sklep detaliczny komercyjnych wymaga dobrej lokalizacji przy stałym przepływie klientów, Dźwięk utrzymania klienta, Twoja strona jest potrzebna do rangi na pierwszej stronie wyszukiwarce google, aby potencjalny przepływ ruchu. Oto ja zamierzam wzmianki Top 7 SEO Tips and Tricks, które są bardzo skuteczne, aby zwiększyć swój ranking i sprzedaż.

Mają dokładnie badania słów kluczowych:

Podstawowym błędem początkujących zrobić w dziedzinie SEO, które zwalczają one kluczowe przypadkowo bez jakiegokolwiek właściwego badania. Ich celem są słowa kluczowe, które są mało skuteczne i poza ich niszowym temacie.

Dobrym badania w kluczowych oszczędza dużo czasu w rankingu. Jest kluczem do sukcesu swojej stronie internetowej, aby zidentyfikować najbardziej popularnych słów kluczowych związanych swojej stronie.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Pierwszy, trzeba sklasyfikować produkty w swojej działalności, tak jak w sklepie e-commerce oraz zestaw słów kluczowych w zależności od produktów. Robi lepsze dochodzenie jak,

kto jest rynek docelowy? Słowa kluczowe, które ludzie najczęściej korzystać, aby szukać swoich produktów w internecie?’

Zawierać informacje o lokalizacji w oparciu o lokalizację w oparciu biznesu. Załóżmy, że prowadzisz restaurację w Hongkongu wówczas strona powinna kierować słowa kluczowego takiego jak "najlepsza restauracja w Hongkongu".

Zawsze podjąć niskie słowa kluczowego konkurencji z długi ogon. Podobnie jak "kupić skórzane buty-line w 50% rabatu "będzie działać lepiej niż" kup buty w Internecie ".

jakość treści:

Dobrej jakości treści zwycięża nad treścią ilości. Lepiej jest pisać pojedynczy jakości bogatej zawartości tygodniowo zamiast delegowania 4 do 5 cienkie treści. roboty wyszukiwarek nie może odczytać pliki graficzne, Zawartość wideo lub animacje, mogą czytać tylko tekst.

Wyszukiwarka jest coraz inteligentniejsze z dnia na dzień z powodu różnych zmian w algorytmach. Jeśli skopiujesz innych treści lub obracać zawartość to z pewnością swojej witryny Drop Rank i oberwać aktualizacja Panda. Unikalne treści z tekstu sformatowanego jest obowiązkowe. Dni cienkiego duplikaty jest już koniec.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Treść dobrem wyjątkowa obrazy, pogrubienie, italski, podkreślać, Wewnętrzny związek działa dobrze. Dobre treści daje dobre zwrotne od innych właścicieli witryn i dobre połączenia podnieść swój ranking. Wielkość zawartość powinna wynosić co najmniej 500 słowa i lepiej, jeśli jest 1500- 2000 słowa. Unikaj błędów pisowni i gramatyki.

Czytać:

wytycznych SEO.

Cyfrowy przewodnik Marketing dla startupów.

Skuteczne porady blogów.

Na stronie tajemnic SEO.

Off stronie strategii SEO.

powrotem linki Jakość:

Jeśli witryna nie jest ranking po dużo wysiłku, to ta wskazówka pomaga. Z powodu ostatnich aktualizacji przez głównych wyszukiwarek wygrywa jakość nad ilość. Przed 8 Właściciele rok witryny używany, aby linki do swojej strony za pomocą zautomatyzowane oprogramowanie, Sieci łącza, aby zwiększyć ich rankingu.

Tysiące niskiej jakości łącza nie była to kwestia. Ale te czasy minęły. Nie należy używać automatycznego oprogramowania, lub skomplikowane techniki budowlane link jak wynajęcie faceta z fiverr dać tysiące wstecznych do witryny. Będzie to niekorzystne i może zakazać witryny z wyszukiwarki.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Single Link jakości z dobrej strony pr wygrywa ponad setki łącza o niskiej jakości z niskich miejsc pr. Więc pojawia się pytanie, w jaki sposób dostać linki ze stron władz, mających więcej niż dobry PR 5. Czy blogowanie gościnnie w dobrym miejscu organ.

Unikać Czarny kapelusz technik:

Niektórzy używają technik czarny kapelusz szybko rangi ich strony. Może on pracować dla krótkoterminowy zysk, Ale jeśli chcesz robić interesy z długoterminowego celu, a następnie należy unikać tej techniki.

Unikaj używania słowa kluczowego farszu. upychanie słów kluczowych jest praktyka kierowania stronę z niezwykłą ilością powiązanych lub niepowiązanych słów kluczowych.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Załóżmy, że użytkownik jest wpisanie hasła "koncepcji zarządzania zasobami ludzkimi", ale jest on coraz wyników odnoszących się do stron internetowych "projektowanie stron www z HTML 'to można łatwo zidentyfikować to jako technikę upychanie słów kluczowych jest używany.

Blackhatters zrobić tę technikę, aby oszukać widzów lub wprowadzenia marki na swojej stronie. Możesz łatwo zwiększyć ruch przez pewien krótki okres czasu, ale wyszukiwarka może zauważyć po pewnym czasie i upuść rangę, aw niektórych przypadkach sprawiają, że zakaz z niego.

Nigdy nie używaj maskowanie. Maskowanie jest ulubioną techniką praktykowane przez wielu czarnych kapeluszników. W tej technice, wykorzystują zautomatyzowane oprogramowanie aby użytkownik nawigacji jednej strony na drugą. Służy przede wszystkim do wyświetlania reklam.

Używać świeżych aktualizowane i interaktywnych treści:

Regularnego komentarz na swoim blogu i aktualizować stare zawartość. Wyszukiwarki zawsze dostarczamy najlepszej jakości up-to-date i istotnych informacji dla ludzi.

Jeśli prowadzisz serwis i nie aktualizujesz najnowsze tematy, jak można oczekiwać, dobrą pozycję w rankingu. Wykonywanie regularnych delegowania czyni swoim blogu na bieżąco i świeże.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Dobry interaktywnych treści mogą przyciągać uwagę użytkowników na dłuższy okres czasu. Goście nie zawaha się ponownie i ponownie odwiedzić w witrynie, jeśli zawiera interaktywne treści.

Można posadzić interakcji użytkownika poprzez dodanie komentarze, czat, fora dyskusyjne, złożenie Przegląd produktów, dodawanie przycisków udostępniania społecznych i oko chwytliwe obrazów. Najlepszym przykładem interaktywnej zawartości jest ocena użytkowników amazon. Jeżeli użytkownicy odwiedzają opinie znowu i znowu przed zakupem produktu.

Sprawdź konkurentów:

Zawsze trzymać oczy otwarte dla zawodników, którzy są na szczycie rankingu dla słów kluczowych, które są kierowane. Bez analizy konkurencji, jak można je pokonać?

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Pierwszy, Wykonać szczegółową analizę swojej stronie internetowej, zadowolony, strony internetowe. Istnieje wiele darmowych dostępne sprawdzić konkurentów narzędzia, ale są z ograniczonymi funkcjami.

Jeżeli poważnie myślisz o zrobieniu wielką Seo to polecam Ci podjąć jedna premia. Ale jako uczącego, łatwo korzystać z darmowych funkcji. Narzędzia, takie jak trzęsienia SEOmoz i SEO zapewni Ci doskonałą platformą do analizy PA, OF, gęstość słów kluczowych, zewnętrzny, wewnętrzne linki do swoich konkurentów’ Miejsca. Następnie można łatwo tworzyć strategię budowania witryny tak doskonale, że można je przewyższać.

Naucz się walczyć algorytmy:

algorytmy zmieniły oblicze SEO. Kiedy rozpoczął naukę w SEO 2008, I wykorzystywane do tworzenia wstecznych przy użyciu oprogramowanie do automatyzacji. Więcej wstecznych strona jest tym bardziej wykorzystywane do rangi. Nawet z treścią 100-200 Słowa z gęstość słów kluczowych może być na najwyższej pozycji w rankingu.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Po wpisaniu słowa kluczowego góry 4 do 5 Miejsca wykorzystywane do przestrzegania tej samej treści. Ale algorytmy dokonały SEO zupełnie inna. Jeśli tworzysz zawartość odnosząc 5-6 strony internetowe, pingwin takie jak aktualizacje mogą uderzyć swoją stronę.

Dlatego zawsze zachować czujność i aktualizowane, aby sprawdzić nowe aktualizacje i algorytmów opublikowanych przez google. Tak, że można uczyć się w głębi o aktualizacjach i podjąć środki ostrożności, zgodnie z aktualizacji.

Wniosek:

Im więcej ćwiczysz SEO bardziej będziesz ekspertem w nim. To wymaga dużo cierpliwości, która daje dużo ruchu na swojej stronie jako rezultat. Tylko czytanie nie będzie działać, wykonywać pracę w czasie rzeczywistym, aby być najlepszym. Czytaj więcej na:

Online Pomysły na biznes.

Blogowanie przewodnik dla początkujących.

Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Earnestine

   Witam koledzy, przyjemne post i dobra popychanie skomentował tutaj, Jestem autentycznie cieszy
   przez to.

  • Pingback: Jak zarobić pieniądze w Internecie - Praca Searcher()

  • Pisanie blogu

   Sławny! To jest po prostu niesamowite! Nie tylko jakość, Jednak również użyteczne dane. I to jest rzadkością, aby przyjść presentlies! Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zdumiony iz pewnością wrócić ponownie, jeśli utrzymać renomowanych i wartość materiału w tym stopniu, lub nawet dostać go na następnego stopnia. Naprawdę, ze wszech czasów niskiego mojego serca, dziękuję za Twój czas! Boże błogosław!

  • Pingback: Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google. - Way2inspiration()

  • Pingback: Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google - Way2inspiration()

  • Lowell Blizard

   Pozdrowienia! To jest mój nowy wizyta na swoim blogu! Jesteśmy grupą wolontariuszy i rozpoczęcie nowej inicjatywy w społeczności, w tej samej niszy. Twój post daje nam informacje edukacyjne do pracy nad. Zrobiliście kawał dobrej roboty!

  • Pingback: zainstalować motywy i wtyczki w wordpress | wordpress poradnik dla początkujących - SEO Horus()

  • Pingback: Top 7 SEO Tips and Tricks promować swoją stronę | way2inspiration()

  • Pingback: 5 Najlepsze pomysły na biznes online, aby zakończyć pracę()

  • zozothemes

   Thanks for sharing great information http://zozothemes.com/go-solar-clean-energy-wordpress-theme/

  • zerohourtrend

   Onpage tips was powerful for site rank and get better result. What you think about that?

   • aseem12

    yes