Wysłany dnia
Udostępnij to

Top off strona SEO strategii, które zwiększą ruch w witrynie

Off optymalizacji strony odgrywa znaczącą rolę w poprawie pozycji strony i pokonać szeregi swoich konkurentów. Kiedyś trudno inwestować 100 dolarów tygodniowo na reklamę, kiedy zacząłem tę witrynę.

Koszt domeny i hostingu były tylko 20$. Więc jak mogłem udało się uzyskać przewody? To jest search engine optimization. tak, odgrywa ważną rolę, aby odnieść sukces w małych i średnich firm, jak i dla dużych marek dziś.


Jeśli nie są duże marki jak Ford, Toyota więc jak można wydać miliardy na reklamę? Trzeba zależą wyłącznie od ruchu w wyszukiwarce. I ja też tak, że. SEO wymaga czasu, ale jest bardzo skuteczna w dłuższej perspektywie ruchu.

Ja zamierzam dzielić się krok za krokiem Top off strona SEO strategii, które zwiększą ruch w witrynie. SEO jest podzielony na trzy główne kategorie na stronie, na miejscu i poza stronie. Wszystkie trzy odgrywać ważną rolę w optymalizacji.

Możesz czytać:

Top na stronie tajemnic SEO.

Przewodnik SEO dla początkujących.

Jak wyłączyć pomoc Strona SEO:

Pierwszy, trzeba wiedzieć, co jest wyłączone strona SEO?

Jest to jeden z głównych elementów techniki optymalizacji wyszukiwarek, które jest prowadzone na zewnątrz swojej stronie. Niektórzy eksperci nazywają go jako link budynku. Link budynku jest częścią strategii strona Off.

Ale od strony SEO jest poza link budynku. W link budynku, pracujesz tylko coraz linków. Ale w off strona SEO, trzeba pracować na uzyskanie połączenia, jak również odwiedzających. Jest to ważne, ponieważ wyszukiwarki miłości back-linki.

To sprawia, że ​​witryny organu, który jest bardzo ważne w świecie internetu. Weźmy na przykład sklep, przy zakupie produktu i uzyskać zadowolony polecisz innym kupić ten produkt z tego sklepu. Im więcej zalecenia sprawiają, że sklep ustanowić siebie jako autorytet na rynku.

Gdy sklep staje się odwołanie od innych właścicieli sklepów jej wartość rośnie więcej niż uzyskiwanie odwołanie od zwykłego klienta. W ten sposób, robi zysku przez klientów pośrednich. Śledź strony Początek off strategie SEO że wzrośnie ruch na stronie i na pewno poprawić page rank.

Na stronie vs stronie off:

Trzeba dać priorytet zarówno na stronie i od strony SEO. Nie będę Szczegóły na stronie SEO tutaj. Ale na stronie obejmuje techniki optymalizacji przeprowadzane na swojej stronie internetowej, takich jak tytuł, meta, URL, optymalizacja pozycji, dobre treści pogrubioną, italski, podkreślenia itp.

Jeśli optymalizacji witryny dla bardzo niskich kluczowych zawodów rangi wtedy można go na SERP bez optymalizacji strony off. Natomiast, Strona odbywa się poza stroną. A także odgrywa kluczową rolę, aby pokonać swoich konkurentów szeregi. Jej inna nazwa jest również link budynku. Jeśli budować dobre połączenia jakości z dobrych stron władz wtedy można wyższej rangi na SERP.

Off stronę SEO pomaga nie tylko w podnoszeniu page rank w wyszukiwarce, ale również pomaga w zwiększeniu ruchu na różne sposoby.

Znajdująca się na stronie SEO przestrzeń jest ograniczona, ale off stronie przestrzeni SEO jest bardzo szeroki i rozległy i to się robi w pracy zespołowej. Wiele firm zatrudnić linku ekspertów budowlanych w celu poprawy ich page rank.

Jeśli tak się strony SEO skutecznie wówczas duża ilość ruchu popłynie do witryny z kątem 360 stopni może być z różnych wyszukiwarek, youtube filmy, blog komentowania, akcje społeczne i zapamiętywania, post gościnny, sieć 2.0 Miejsca, listę witryn, złożenie katalogu, Kanał RSS etc. omówię jeden po drugim w szczegółach po prostu przeczytać artykuł „top od strony strategii SEO, które zwiększą ruch w witrynie’ całkowicie bez pomijania każdy krok.

Blog komentowania:

Blog komentowania jest jednym z najprostszych technik off strona SEO, które mogą dać ci wstecznych w krótkim czasie. W tej metodzie, trzeba czytać blogi z różnych stron internetowych związanych z przemysłem i upuść swój komentarz i adres URL witryny w polu poniżej niej. W ten sposób, można uzyskać wstecznych, a także budowania relacji z blogerami.

 • Zawsze komentować blogi związane z niszowych i przeczytać pełną słupek przed komentowania.
 • Nie rób jeden komentarz liniowy jak co wspaniałego postu, Dzięki za takie niesamowite postu etc. pisać co najmniej 50-100 słowa.
 • Nie używaj linków wewnątrz skrzynki komentarz.
 • Napisz komentarze o swoim własnym stylu bez kopiowania innych jako duplikat komentarz nie zostanie zatwierdzona.

Podziel się z innymi i zakładek:

Jest to jeden z moich ulubionych Top off strona SEO strategii, które zwiększą ruch w witrynie i poprawić ranking.

Istnieją różne social bookmarking, gdzie można promować swoją stronę, poza stronę, aby uzyskać dużo gości. W social bookmarking może poprawić swój ranking SEO, organ domeną, ruch drogowy, i Alexa ranking.

Niektóre popularne social bookmarking są Pinterest, Reddit, StumbleUpon, Del.io.us, digg, nggo, Scoop.it, Tumblr etc.. Social bookmarking dużo aktywnych członków, którzy stają się gości po przesłaniu link do swojego bloga. Pomaga swoim blogu w szybki i głębszym indeksowaniem, poprawę jakości, jak i organu.

zakładki do witryn są generalnie dwa typy tj wysoką i niską PR PR. Gdy otrzymujesz linki z wysokich miejsc PR jego wartość będzie bardziej. Umieść linki w obu nie naśladowania i witryn no follow. Z drugiej strony, Udostępnianie social media jest najszybszym sposobem, aby wzrastać popularność swojego bloga.

Połowa ludności świata jest na Facebooku, Świergot, Instagram. Można udostępniać swojego bloga i otrzymywać powiadomienia przez ludzi. Ale to nie jest łatwe, jak się wydaje. Trzeba stworzyć niezwykłą zawartość, która może od razu zwrócić uwagę ludzi, jak ich oko przesuwa się na nim.

Sieć 2.0 Miejsca:

Sieć 2.0 Miejsca są bardzo popularne i ważne dla SEO. Miejsca te są nową generację stron internetowych, które są bardzo interaktywne i użytkownik- przyjazny. Można komunikować się z innymi użytkownikami poprzez komentarze, dzielenie i lubić swoje posty.

I kolejna ważna cecha to miejsca te są całkowicie darmowe i można rozpocząć swoją stronę w ciągu 10 minuty. Weźmy przykład Facebook, gdzie można udostępniać zdjęcia, jak postach, sprawiają, komentarze itp.

Miejsca te są bardzo przydatne dla blogerów, internet marketer nie tylko dzielić posty ale również do interakcji z ludźmi. Strony te zawierać fora, podcasty, Media społecznościowe, blogi, witryn udostępniania wideo, udostępniania witryn itp artykuł.

Można uzyskać wysokiej jakości linki zarówno przestrzegają i nie wynikają z tych stron. Post przynajmniej 400-500 Słowa oryginalne artykuły z dobrą gęstość słów kluczowych. Zwrotne od sieci 2.0 Miejsca są ważne i cenne z punktu widzenia wyszukiwarek. Istnieją pewne wysoki PR internetowej 2.0 strony podobne weebly.com, blogspot.com, wordpress.com, yola.com, angelfire.com, webs.com dla off optymalizacji strony.

udostępniania dokumentów:

Dokumenty udostępniania stron są bardzo popularne, ponieważ zapewniają one sok łącza do witryn za pośrednictwem udostępnionych dokumentów. Dokumenty mogą być w formacie pdf, słowo doc, przewyższać, ppt slajdów, obrazów etc.

Miejsca te są doskonałym źródłem do zwiększenia odwiedzających do witryn jak uzywasz bezpłatnych treści dla czytelników poza stronę. Można uzyskać linki z witryn wysoki PR i poprawić SERP Ranking w ten sposób.

Istnieje wiele stron takich jak udostępnianie dokumentów Slideshare, Scribd, wynikające, Dysk Google, gdzie można udostępnić swoje dokumenty. Dokumenty udostępniane w tych miejscach są indeksowane w wyszukiwarkach szybko jak te miejsca są bardzo upoważniony.
Można udostępniać zdjęcia na Flickr, Picassa, Pixabay etc.

Audio i wideo dzielenie tereny:

Filmy są wielkie możliwości, aby przyciągnąć odwiedzających. Jak uczyć lekcji do prawej gości. To prawda, fakt, że filmy zaoszczędzić czas widzów Jak łatwo zrozumieć prezentację.

Youtube jest 2. największym wyszukiwarka po Google. Istnieją inne filmy udostępniania stron takich jak Dailymotion, Wino, Vimeo, archiwum, gdzie można przesyłać filmy wideo i inne linki.

Jeśli widzowie lubią swoje filmy będą one lubią, aby subskrybować kanał i odwiedzić swoją stronę. Istnieje wiele stron internetowych, które dostać się do ruchu tylko z witryn do udostępniania wideo.

Użyj witryn pingowania:

Ping jest usługą, która opowiada innych wyszukiwarek jak najszybciej opublikować na blogu. W ten sposób, roboty indeksujące z różnych wyszukiwarek znaleźć swój post i jest indeksowane szybciej.

To pomaga zwiększyć page rank i ruchu. Ale to nie powinno odbywać się częściej niż raz lub dwa razy w przeciwnym razie może być uznany za spam. Miejsca Ping działa jako posłaniec, który natychmiast wysłać sygnały do ​​ważnych blogów i stron internetowych tak, że blog będzie otrzymywać powiadomienia.

Istnieją różne usługi, takie jak pingowanie pingler.com, ping.in itp. Jest to najczęściej stosowane Najlepsze off strona strategie SEO, które przyczynią się do zwiększenia ruchu na stronie.

Prześlij witryny do różnych katalogów RSS:

przedłożenie katalogów RSS jest jednym z najszybszych sposobów jak zwiększyć ruch na stronie. katalogi RSS są traktowane jako wysokiej wartości przez wyszukiwarki i raz zgłosić swoją witrynę jest łatwo dostać indeksowane przez roboty. Można złożyć kanałów RSS, aby zwiększyć dzienne czytelników, narażenie swoich blogów na tych stronach.

składania directory:

składania Directory jest najlepsza metoda, aby uzyskać wysokiej jakości linków z witryn wysokiej PR. Miejsca te oferują płatne i darmowe funkcje. W wolnej funkcji, nie ma gwarancji, zatwierdzenia link lub może to zająć dużo czasu na zatwierdzenie.

Ale zapłacił funkcja daje natychmiastowe zatwierdzenie. To pomaga w lepszej wyszukiwarki rankingu, szybsze indeksowanie blogów i stron, Rośnie popularność link i zwiększa ruch.

o firmie i klasyfikowane witryn:

Możesz dodać swoją stronę do renomowanych katalogów biznesowych i pokazać go do lokalnych odbiorców, jak również globalnej publiczności. Te wizytówki i listę witryn może pomóc rozwijać swój ruch i prowadzenie.

Istnieją pewne popularne o firmie i klasyfikowane witryn takich jak bing, Yellopages, Justdial, Yelpkcom, Sulekha itp. Można złożyć ogłoszenia w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Forum Delegowanie:

Fora są ważnym miejscem wymiany wiedzy i dyskusji na temat. Istnieje wiele stron forum wysoki PR, jak Siteground, CNET, Microsoft, Seochat, Blackhatworld gdzie można łączyć i dzielić się swoją wiedzą.

Ludzie przychodzą do forum, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu, jeśli masz dobrą wiedzę na temat, to można dać rozwiązanie i dodawać witryny odnośnik.

I zazwyczaj wolą Quora i Yahoo! Answers jak mikroblogowania i forum delegowania. Istnieje ogromna ilość czytelników na Quora którzy mogą zauważyć posta.

publikuje artykuły:

Artykuł publishing jest jednym z wielkich sposobów kierowania ruchu do Twojej witryny. W ten sposób, można odpowiedzieć na pytania klientów i rozwiązywać ich problems.Always przedstawić unikalny artykuł, aby budować zaufanie w wyszukiwarce. Można złożyć w articlebase.com, ezinearticles.com, Storify, Hubpages itp.

Podsumowanie:

Są użyteczne techniki off page, które mogą być zaadaptowane jako początkujący w dziedzinie SEO. Są też inne metody, takie jak blogi gości i informacji prasowej, które można spróbować po pewnym doświadczeniem.

Jako gość blogów i informacji prasowej, nie są łatwo zatwierdzone więc spróbować powyższych metod i następnie zbudować autorytet swojej stronie. Jeśli masz jakieś sugestie na temat artykułu 'Top off strona SEO strategii, które zwiększą ruch na stronie', spadnie poniżej swoje komentarze i dzielić się wiedzą.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Wyciągi pięty wkładki

   Lovеlʏ tylko wwhat szukałem. Tһanks
   do autora za poświęcenie czasu hhis оnn ten jeden.

  • Pingback: Top 7 SEO Tips and Tricks- way2inspiration()

  • Merrill Stonich

   wolimy cześć wiele innych stronach internetowych netto w sieci, nawet jeśli aren

  • Sravya

   Wow ten artykuł jest bardzo pomocne, którzy szukają Learning SEO. Naprawdę appriciated. Online Marketing Otwory pracę w Hyderabad