Udostępnij to

Top Secrets SEO na stronie nie słyszałeś wcześniej

Once an interviewer asked me “ What is the role of on page SEO? Does it play a major role in ranking?

My answer was, “Yes on-page is required for ranking, But it does not play as much role as off page.

It is compulsory as it enhances the beauty of page and readers engagement. I think its role is 30% and off-page 70%”.

This was the case before 10 roku. I got selected in the company, but If you are gonna answer this question as I did, today you will not be selected. Today scenario is completely changed.

Also Read:

początkujących’ SEO guide.

Blogowanie tajemnic dla początkujących.

Mam zamiar podzielić się moim osobistym doświadczeniem na Najwięcej na stronie tajemnic SEO nie słyszałeś wcześniej. Podczas 2005-07 Byłem w pracy w gospodarstwie SEO. Social media były nowością na rynku, a użytkownicy są bardzo małe.

Zawartość Plagiat było popytu te dni. Kiedyś pisałem moje własne treści bez kopiowania innych.

Ale kilka innych miejsc wykorzystywanych skopiować moje treści i były wyższe niż ranking moich stron byłem pracujących dla. Zrobiłem dużo ciężkiej pracy, aby stworzyć unikalne treści i moi konkurenci kopiuje moje treści bez wspominania nawet nazwisko autora i były outranking. Co może być powodem, że?

Odpowiedź to zwrotne. Są one wykorzystywane do generowania tysiące wstecznych przy użyciu narzędzi programowych w ciągu kilku sekund. Więcej wstecznych witryna gdyby został zwycięzcą. Dlatego poza stronie wygrywał nad Na stronie.

Stan na stronie była gorsza mało. Cienkie zawartość łącznie 200-300 słowa i grubości gęstość słów kluczowych były zwycięzca.

Google nie rozwinął żadnego algorytmu złapać plagiatu lub spam. specjalistów SEO można łatwo oszukiwać google.

I również w praktyce za pomocą automatycznego programu do generowania wstecznych. Ale dzisiaj kopiowanie zawartości innych jest całkowicie zakazane. I powinno być.

Ciężko pracujesz na temat, a badania są skradzione przez innych, jak się czujesz? Dzięki algorytmów Google, które oszczędzają wypracowania dla wielu pisarzy treści.

Dzisiaj Google jest wystarczająco inteligentny. Jeśli zrobisz żadnego spam lub użyj duplikaty zawartość Twoja strona może być całkowicie zakazane.

Na stronie optymalizacji odgrywa kluczową rolę w rankingu swojej stronie internetowej. Jednak większość właścicieli bloga zaniedbać tę część i tylko skupić się na off-strony. Większość uważa się strona nabywa 70% w rankingu na stronie internetowej.

Ale to nie jest prawda. W niektórych przypadkach, to działa jak na stronie głównej witryny internetowej firmy, która składa się z podstawowymi informacjami o firmie z dobrą obrazów wideo i formie subskrypcji. Ale należy podać na stronie 50% Priorytetem w celu optymalizacji swojego bloga.

Istnieje jeszcze wiele wewnętrznych czynników Google, które nie zostały ujawnione do specjalistów SEO. Można uzyskać czasami dylemat, Czynnikiem, który do naśladowania, a które nie. Więc lepiej nic nie wiesz na temat zasad zostawić.

Na stronie optymalizacji obejmuje wiele czynników, takich jak tytuł optymalizacji, URL optymalizacja, obraz, Optymalizacja stopka itp. Wcześniej gęstość słów kluczowych i meta słowa kluczowe były ważnym czynnikiem w rankingu celów.

Jednak z powodu jego niewłaściwego użycia przez ekspertów czarnych kapeluszy, google przestał dawać pierwszeństwo. But keyword density is today necessary in some amount.

Think there are two shops both selling cards and stationary items. One shop has a beautiful interior design with well-behaved staffs and customer support and the other is scratchy old fashioned design with unfriendly staff behavior. Which will be in profit?

Obviously the first one. Visitors want the best things in the market. If you provide them the best things with friendly behavior you will sustain in the market.

To convert a visitor into a customer is not a child’s play. Musisz go przekonać o swojej dobrej jakości wiedzy na temat produktu i informacji.

Następnie można złapać psychologię. Dobrą jakość informacji przyklejona przy pozyskiwaniu i wciągające multimedialne mogą włączyć go do klienta, a on będzie kupować produkty.

To samo dzieje się w przypadku na stronie również. Jeśli masz dobry wynik na stronie, a następnie goście będą przeliczane na pewno.

Przeczytaj ten artykuł w całości 'top na stronie tajemnic SEO nie słyszałeś wcześniej’ aby uzyskać pełne wyobrażenie na temat na stronie. Następnie wdrożyć.

jakość treści:

Korzystanie z treści można przyciągnąć gości do dzielenia się informacje potrzebne. Dobrej jakości treści naprawdę poprawia wynik SEO.

Są miliony treści przesłanych na dobę na całym świecie. Więc dlaczego ludzie czytają treści, Dlatego treść jest wyjątkowy, trzeba przeanalizować to i według tego, tworzenie treści.

Użytkownicy muszą zawartości informacyjnej, jak zawartość jest udostępniana. Dobrej jakości treści nie tylko przyciąga wielu turystów, ale także zwiększa retencję użytkowników.

Przed napisaniem treść trzeba badać słowa kluczowego masz zamiar kierować do. Następnie należy utworzyć zawartość według słów kluczowych w tym słów kluczowych w treści, które nazywa gęstość słów kluczowych.

 • Treść powinna składać się z wyraźnym nagłówkiem, precyzyjna przestrzeń między zdaniami, obrazy, filmy i infografiki.
 • minimalny zapis 300 zawartość słów.
 • Spis treści zawierające słowa więcej niż 2000 rank higher soon.
 • Staraj się, aby długość zawartości między 800-1800 słów, aby uzyskać najlepszy wynik.

Ponieważ bardzo długie zawartość czasem udaremnić czytelników i pozostawiają bez czytania całego posta.

Tytuł strony:

Tytuł powinien być unikalny dla każdej strony lub pocztą. Jak wyszukiwarek wiedzieć o swojej treści z tytułem.

 • Tytuł powinien jasno określić swoje stanowisko i obejmują głównego słowa kluczowego.
 • Boty wyszukiwarek najpierw określić tytuł, a następnie zeskanować pozostałe elementy.
 • Tytuł powinien ściśle dopasować do treści jako wyszukiwarkę znaleźć zależność między słów kluczowych i treści.
 • Tytułowy powinien być ograniczony do 74 postacie.
 • Możesz napisać tytuł włącznie z myślnikiem lub symbol potoku także.
 • Include the title in <tytuł>....</tytuł> tag w html.

<głowa>

<tytuł> Sprzedam buty męskie w Internecie - Jabong.com</tytuł>

</głowa>

 • Wpisz tytuł w tagu H1 tak, że roboty mogą być w stanie zidentyfikować stanowisko prawidłowo.
 • Dodaj słowa jak Najlepszy energii, Top, recenzja, poradnik , poprowadzi etc. w tytule.

Url Struktura:

URL lub Uniform lokalizator zasobów jest adres swojej strony internetowej. Jeśli nie wspominając o prawidłowy adres swojego domu, jak można listonosz dostarczy list lub paczkę?

Podobnie za pomocą struktury adresu URL roboty znajdzie swoją stronę i odczytać zawartość, obraz, pliki i odpowiednio go indeksu. Zawsze używaj unikalny adres URL dla każdej strony, w tym kluczowym są kierowane na stronę.

W wordpress można wykorzystać następującą opcję w ustawieniach:

Nie pisz url podobny:

Możesz pisać:

www.way2inspiration.com/top-blogging-secrets

Można użyć breadcumbs napisać strukturę url następująco:

Są to dynamiczne adresy URL, które są wykorzystywane przez witryny e-commerce.

Nagłówek tagi:

Użyj nagłówek tag przy H1, H2, H3. Tag tytuł jest traktowana jako tagu H1, dzięki czemu nie trzeba go powtarzać.

Nie należy przyjmować więcej niż 1 tag H1 i H2 nie powtórzyć, H3 tagi tyle razy. Podpozycje należy stosować przy użyciu H2 lub H3 tagi.

Gęstość słów kluczowych:

gęstość słów kluczowych (Nie. występowania słów kluczowych w poście) powinna wynosić minimum 0.5% i nie więcej niż 1.5%. Główne słowo kluczowe lub ostrości kluczowe powinny być stosowane w pierwszym i ostatnim akapicie.

I powinien on być stosowany wewnątrz słupka 2-3 czasy. Należy podkreślić swoje ważne słowa kluczowe pomoca pogrubienia, italski, podkreślać.

meta opis:

Meta opis zawiera krótki opis swojego blogu. Więc powinno być unikatowe w tym głównego hasła.

Długość meta opisu nie powinna przekraczać 160 postacie. Google nie daje pierwszeństwo meta słów kluczowych.

<meta name =”opis” content=”Kup najlepsze książki online na różnych kategoriach fizyki, Chemia, Biologia, Ekonomia, Prawo, Inżynieria. Zadzwoń teraz: +21-3444949433″/>

optymalizacja obrazu:

Obraz służy do przyciągnięcia i zaangażowania czytelników. Ale wyszukiwarki nie rozpoznaje obrazy.

Jedynym sposobem, aby pozwolić wyszukiwarek wiedzieć o obrazie jest dodanie tekstu alternatywnego. Tekst alt powinien zawierać kierowane słowa kluczowego. Można użyć SEO friendly wtyczki obrazu, który będzie dodać tekst alt automatycznie w WordPress.

Zmniejsz rozmiar obrazu za pomocą opcji Zapisz dla WWW w Photoshopie lub WP Smush, EWWW obrazu optymalizator wtyczka WordPress. Obraz duży rozmiar wzrośnie czas ładowania strony internetowej.

Rozmiar obrazu powinny być kompresowane, dzięki czemu nie będzie zmniejszać prędkość ładowania strony jak szybkość ładowania jest jednym z czynników rankingu wyszukiwarki rankingu.

Czy dobrą Linking:

Linkowanie wewnętrzne i powiązanie wychodzące są użyteczne techniki indeksowania witryny szybka. Wychodzące linki do pokrewnych silnika posty Pomoc Szukaj zidentyfikować swoje badania na stanowisku zostały opublikowane.

podobnie, wewnętrzne linki do różnych stanowisk wykorzystujących anchor text można łatwo pomóc w witrynie pełzać szybciej i ranga na wyszukiwarce.

Użyj co najmniej 3-4 wewnętrzne i wychodzące Linki w 1000 słowa pisać.

Dobry Szybkość ładowania strony:

Sprawdź, czy Twoja witryna nie powinny być ładowane w ponad 3 towary drugiej jakości. Dlatego zawsze wybieram dobry plan hostingowy. Jeśli wybiera plan startowy lub planu gospodarczego, a następnie zwiększyć poziom zasobów lub użyć VPS hosting.

Zawsze kompresji rozmiar multimediów, kino, infografiki przesyłasz na swojej stronie. Check your site speed at Pingdom, Google Insight, GT Metrix.

Dobry Social Sharing:

Dobry Udostępnianie społeczna jest jednym z czynników rankingu SEO. Istnieje wiele stron internetowych, które zależą wyłącznie od mediów społecznościowych, aby uzyskać ogromną ilość ruchu.

Więc musi zawierać przyciski udostępniania społeczne lub wtyczek w każdym poście. Jeśli Twój post staje się bardziej społeczny podział, then readers’ trust increases and they stick to it.

Istnieje wiele darmowych wtyczek dostępnych takich jak WordPress, digg, kwoty, Shareaholic itp. boty wyszukiwarka również dać pierwszeństwo najbardziej wspólnych stanowisk.

Podsumowanie:

Na stronie jest główną częścią SEO. W przypadku zastosowania dobrej strategii na stronie, a następnie można łatwo pozycję na SERP. Jeśli jesteś początkującym wtedy zrobić na stronie optymalizacji w użyciu wordpress Yoast SEO Wtyczka, która wykryje błędy i poprowadzi cię w następujący sposób:

Mam nadzieję, że można się podobało w słupek "na stronie Top Secrets SEO nie słyszał przed". Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o spadku komentarz, i dzielić się tą wiedzą w gronie przyjaciół.

Czytaj więcej:

SEO pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i odpowiedzi.

Wpływ mediów rewolucji społecznej.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną
 • Pingback: Top Secrets SEO na stronie nie słyszałeś wcześniej | way2inspiration()

 • Pingback: Top on page seo secrets you haven't heard befor...()

 • Kam Dargin

  Very good blog, thank you very much for your time in writing this post.

 • filmy sex

  Po prostu chcę powiedzieć, Twój artykuł jest tak zdumiewające. WyrazistoÊci do znosić to po prostu świetne i że mogłem przypuszczać, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Dobrze wraz z pozwoleniem pozwala mi chwycić swój kanał RSS, aby być na bieżąco z zbliżającego się postu. Dziękuję Ci 1,000,000 i proszę kontynuować satysfakcjonującej pracy.

  • dzięki za miły komentarz. miej oko na innych stanowiskach, jak również.

 • pokemon idź Hack

  Naprawdę nazywa się Search Engine Marketing, że kiedy szukać niniejszego ustępu Znalazłem to miejsce na szczycie wszystkich blogów w wyszukiwarce.

 • Beulah Cesare

  Wielki post edukacyjne. Mam nadzieję, że można również omówić kilka zielone projekty domów z wielkiej planowania architektonicznego

 • Frederic Reinsch

  No hej. Jestem młodą Most i Zamek Oferty i został chcąc lepiej być przygotowanym na moją karierę w Kraft Foods. To jest powód, dlaczego przyjechałem do swojego dziennika internetowego. Uprawiane w Daleville i pozycji do szkoły na Uniwersytecie Lourdes (O) w Newbern, pomogła mi przygotować się do mojego przeznaczenia. Mój ojciec i matka byli również instruktorzy i powiedziano mi o tym blogu tuż po przeczytaniu ciemny chleb i miód. pozdrowienia

 • Daniel

  Zdecydowanie zgadzam się z tym…zrobiłeś kawał dobrej roboty z dostaniem tego poprzek. Dziekuje Ci za to!

 • Jody Epley

  Wielki post, ale ja chce wiedzieć, czy można napisać Litte więcej na ten temat? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mógł Pan dalej rozwinąć trochę. Dziękuję Ci!

  • Tak w następnym poście napiszę długi opis. Dzięki za komentarz

 • Warren Delrosso

  Hi thanx, jego wielki artykuł zakładka jest nadzieją więcej artykuł takiego od ciebie

 • Pingback: Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google. - Way2inspiration()

 • Pingback: Przerosnąć od strony SEO strategii, które zwiększą ruch w witrynie()

 • PerryDLangel

  Jest to dobra wskazówka szczególnie ludziom świeże
  blogosfera. Krótki, ale bardzo precyzyjne
  Informacje Dziękujemy za udostępnienie tego jednego. Konieczność przeczytać
  artykuł!

 • fifa 17

  Utrzymać doskonałą pracę i generowania tłum!

 • TammyXSeling

  Witam mam drogo ukochanej! Wolę powiedzieć, że ten post jest niesamowity, świetnie napisany i obejmują około wszystkie istotne infos.

  Osobiście chciałbym, aby wyglądały bardziej posty podobne do tej .

 • MauroNTwiest

  Mam nauczyć się kilku znakomitych rzeczy tutaj.
  Oczywiście cena za ponowne bookmarking.
  I dziwi, jak wiele wysiłku należy ustawić, aby taki wspaniały stronę informacyjną.

 • HelenCZinsli

  Dobra odpowiedź z powrotem w zamian z tego zapytania z prawdziwych argumentów
  i wyjaśniając wszystko na temat tego,.

 • FidelPDurr

  Witaj. Natknąłem się na swoim blogu za pomocą MSN. To może być bardzo sprytnie napisany artykuł.
  Dopilnuję, żeby go do zakładek i wrócić, aby przeczytać więcej o pomocnych informacji.
  Dzięki za posta. Na pewno wrócę.

 • JillYOpoka

  Może masz za publikowanie ebook lub authoring gość na innych blogach?
  Mamy blog skoncentrowany o tych samych pomysłów omówić i chciałbyś posiadać udostępniać jakieś historie / informacja. rozumiem
  moja publiczność doceni pracę. Jeśli jesteś zainteresowany nawet zdalnie,
  Może chcesz wysłać do mnie maila.

 • EvelinPEnman

  Można na pewno odwiedzić swoją wiedzę z artykułu piszesz.
  Arena ma nadzieję na bardziej namiętny pisarzy takich jak Ty, którzy nie boją się
  otworzyć drogę ich zdaniem. Przez cały czas podążać za głosem serca.

 • Shanon Nicklas

  Jestem bardzo szczęśliwy, aby przeczytać. Jest to rodzaj podręcznika, który należy poświęcić, a nie przypadkowy dezinformacja to na innych blogach. Dziękujemy za udostępnienie tego najlepszego doc.

 • Odwiedź stronę

  Jest to bardzo fascynujące, Jesteś bardzo wykwalifikowanych blogger. Mam dołączył swój kanał i usiąść do poszukiwania bardziej swojej wspaniałej postu. do tego, Udostępniam swoją stronę w moich sieciach socjalnych. Odwiedź mój blog: http://ow.ly/OBGn303jqlB

 • ClintKJethro

  To bardzo proste, aby dowiedzieć się, każdą sprawę na siatce
  w porównaniu z książki, jak znalazłem ten post wokół tej stronie.

 • Więcej Hot Leads

  Ładna lista sztuczek! Jestem wielkim fanem liczenia gęstość słów kluczowych w oparciu o to, co robi konkurencja. Czuję, że nie ma 1 reguła pasuje do wszystkich nisz, co myślisz?

 • Najlepszy Pomarańczowy SEO

  niesamowite porady! Chciałbym sprawdzić moje strony z rezerwacją on-Page Grader z MOZ Pro. Oczywiście to kosztuje trochę się zapisać, ale jest to bardzo przydatne, jeśli chodzi o sprawdzenie upychanie słów kluczowych.

 • Zero Limit WWW

  Ile słów myślisz, najlepiej na stronie SEO? znalazłem to 1000-1200 Słowa najlepiej, ale zawsze można znaleźć na stronach z super cienką zawartości rankingu. Ktoś jeszcze ma zdania na ten temat?

 • Pingback: Co rodzice powinni przeczytać: Doskonałym poradnictwo zawodowe dla dzieci - Way2inspiration()

 • Sravya

  bardzo dziękuję za podzielenie się taki miły artykuł o SEO na stronie.Najnowsze Online Marketing w Hyderabad

 • Taylor Bracken

  Jest to świetna lista na stronie optymalizacji techniques.I wiele się nauczyłem i zasoby, które cytowane wtyczek WordPress są idealne. Dzięki za posta!