Udostępnij to

Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google

Każdy kocha ich stronę internetową, aby uzyskać najwyższą pozycję w SERP. Nie jest to jednak możliwe dla każdej strony, aby pozycję na górnym położeniu. Piszesz dobrej jakości posta, robi dobre badania słów kluczowych, uzyskiwanie dobrych linków, ale wciąż walczy o pozycję na najwyższej pozycji.

So the common question hovering in the mind of most marketers is: how to rank faster on the first page of search engine?

Więc to już koniec. Mam zamiar omówić Najlepsze strategie SEO na pozycjonowanie witryny w Google szybciej. tak, co słyszałem ma absolutną rację. nie żartuje.

Prawdą jest, że jeśli konkurencja dla słowa kluczowego jest wysoka lub objętość wyszukiwania jest duża, trudno jest uzyskać witryny na pierwszej pozycji, a w niektórych przypadkach zupełnie niemożliwe.

Bo, niektóre strony uzyskały pozycję na długi czas o dobrej jakości linków. Ale można ich pokonać stosując kilka potężnych taktykę, która może potrwać kilka miesięcy lub nawet więcej.

Możecie stać się zazdrosny widząc innych zdobywania najwyższej pozycji i walczą trudno je pokonać.

Można się zastanawiać:

Dlaczego każdy chce, aby podnieść ich rangę do góry w Google?

Jak Google wiedzieć, która strona jest lepsza niż inne?

Jak niektóre strony przewyższać innych szybko w poszukiwaniu dużej objętości?

Tutaj mówię o Google, ponieważ jest to najczęściej używane na całym świecie wyszukiwarka.

Więc każdy kocha, aby pozostać na szczycie. Weź przykład z każdej dziedzinie może być student, biznes, firma, aktor filmowy, Polityk wszystkim chce pozostać top w swojej dziedzinie.

Korzyści mają być na szczycie rankingu Google:

Pozostając na szczycie oznacza nawiązaniu siebie jako organ. Twoja strona przyciągnie tysiące gałek ocznych. I każdy chce zwiększyć ich użytkowników.

Faktem jest prawdziwa, Pierwszy 4 strony internetowe na szczycie rankingu dla danego słowa kluczowego uzyskać jak najwięcej gości. Więcej ruchu oznacza więcej akcji społecznych i więcej biznesu, więcej zysku.

Jeśli rangi co najmniej 8-10 stanowisk na najwyższych stanowiskach następnie Twoje inne blogi dostanie gości bez indeksowane na szczycie wyszukiwarki.

Niektóre strony się w górnym położeniu, ale nie może utrzymać swoją pozycję na długi czas. Więc ja będę cię nauczyć Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google a także utrzymania pozycji zawsze tak, że konkurenci "nigdy nie może przewyższać cię.

Przeczytaj go uważnie, bez pomijania żadnej krok, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości pytaj terminie lub upuścić komentarzy. Ale teraz, aby telefon, Facebook, napisz cicha i przeczytać go w całości.

Nie zamierzam dyskutować, jak to zrobić na stronie lub wyłączenie strony. Możesz czytać:

Najlepsza strona o strategie SEO pozycjonowanie witryny na wysokim wyszukiwarce.

SEO Porady dla początkujących.

Podzieliłem moje badania w następujących częściach:

 • Jak Google znaleźć najlepszą stronę dla danego słowa kluczowego?
 • Czy dobre słowa kluczowego badania i analizy przed utworzeniem treści.
 • Załóż oryginalną treść.
 • Oznaczanie i Pingowanie wpis do indeksu szybciej.
 • Trzymając górną pozycję tak, że inne strony mogą przewyższać pozycję.

Jak Google wyszukuje najlepszą stronę :

Gdy jesteś oddanie każde zapytanie w Google, a następnie szukasz na stronie indeksu Google, Nie w internecie. Google lub dowolnej wyszukiwarce ma kilka botów lub pająki, które są wykonane z pewnym zestawem algorytmów.

Boty są również nazywane pająki lub robotów, które są takie programy. Te roboty są wykonywane przez karmienie pewne zasady optymalizacji pod kątem wyszukiwarek stworzonego przez inżynierów Google, takich jak Matt Cutts.

Te boty przejść przez miliony stron w ułamku sekundy, a skanowanie stron pasujących zasady SEO, takich jak prawidłowe tagu tytułu, nagłówek, gęstość słów kluczowych, jakości linków, oryginalna treść, niechcianej Strona etc.

A to wyeliminować stron o niskiej jakości i podniesienie stron spełniających podane kryteria. Więc idź wnikliwie zasady SEO i pracy zgodnie z tym. Jeśli pracujesz według zasad optymalizacji wyszukiwarka google to będziesz miał korzyści.

Czy badania słów kluczowych prawidłowo:

Słowo kluczowe trzyma klucz, aby otworzyć drzwi do swojej strony widzów na całym świecie. Przed przystąpieniem do strategii Top SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej na górze google, trzeba wiedzieć podstawowe badania słów kluczowych.

Jest to obowiązkowy etap przed przejściem podróż do SEO. Wielu ekspertów powie ci zrobić badania słów kluczowych na Planowanie słów kluczowych Google. Ale prawdą jest fakt, że nie może dać kompletny wynik.

Można tu zobaczyć Szukałem przez długi ogon słów kluczowych: “Porady SEO pozycjonowanie strony szybciej na google” i nie wykazują żadnych wyświetlacz.

Nie mówię, że zaniedbać tego narzędzia. Ale podczas wyszukiwania przez długi ogon słów kluczowych nie wyświetli wynik. Wyświetla tylko wynik na krótki ogon słów kluczowych. Na przykład:

Nie będę szczegółowo o badania słów kluczowych, jak pisałem kolejny post na nim. Mam zamiar Cię pokrótce kilka faktów o badania słów kluczowych.

Więc sztuczka słów kluczowych badań jest wziąć długi ogon słów kluczowych, zamiast krótkim ogonem. Jeśli kierujesz swoją stronę na długi ogon słów kluczowych, a następnie będzie to łatwiejsze do rangi go na krótki ogon.

Zobaczmy przykład, tu są kierowane na stronę dla 'Top na stronie tajemnic SEO nie słyszał przed " , ale w rankingu na pierwszej stronie, ale nie na pierwszej pozycji. A jeśli wpiszesz 'Top na stronę tajemnic SEO', który jest krótki ogon słów kluczowych można znaleźć mojej strony w górnym położeniu.

Jadąc do następnego punktu, jeśli chcesz rangi w ciągu dwóch godzin, a następnie trzeba wybrać niską słowa kluczowego konkurencji. Przejdź do wyszukiwarki i wziąć słowa kluczowego, który ma między 500000 do 10,00000 Średnie miesięczne wyszukiwania. Inaczej, Twoja strona zostanie w rankingu, ale to zajmie trochę czasu, której nikt nie wie, ile czasu to zajmie.

Więc znaleźć długi ogon słów kluczowych związanych z danym tematem można wziąć pomocy longtail pro narzędziem, która jest wypłacana jeden. Ale będzie to zaoszczędzić czas i pieniądze. Wiele agencji SEO i firmy wolą ten.

Jeśli jesteś ucznia lub uruchomienie następnie sprawdzić narzędzie Yoast SEO sugerują. Będzie ona zaproponować długi ogon słów kluczowych dla krótkiej pozycji ogona, ale nie pokaże średnią miesięczną liczbę wyszukiwań.

Create a killer content:

Ya what you heard is really true. Create a killer content. Create a content that can kill others content and be viral. In depth content are most shared and read. There are millions of articles uploaded everyday. Then how can you attract the eyeballs?

Teraz nadszedł czas, aby stworzyć treść. Tak jak mówiłem, że trzeba działać zgodnie z zasadami Google, Oryginalne i długie zawartość jest jednym z czynników rankingu Google.

Nie pisz powielone treści lub kręcenie zawartość. Jeśli piszesz treści odnoszące się do innych witryn, a następnie wspomnieć tych stron czy zostały wykonane. Inaczej, Twoja strona będzie oberwać panda lub pingwina jak aktualizacje które mogą zakazać witryny z wyszukiwarki.

I f rangi na górze za pomocą duplikat lub cienką zawartość następnie po kilku dniach pozycja zostanie usuniętych, a strona zostanie rzucony na ostatnich stronach wyszukiwarki.

Wstaw słowa kluczowego w tytule, Nagłówek, meta opis, Strona WWW , Tekst alt obraz dokładnie. Bądź śmiały ważne zdania, kursywa i zastosować numerację pocisku, które będzie łatwe do roboty, aby przeczytać treść.

Wykonaj na stronie SEO poprawnie, jak to jest podstawowym pracy indeksować strony i się znaleźć przez roboty mają być przeszukiwane. Stwórz swoją treść w taki sposób, że czytelnicy pokochają zrewidować swoją stronę.

Oznaczanie i pingowanie swoją stronę:

Więc podjęły niskiej konkurencji długi ogon słów kluczowych i stworzył treści. Potem przychodzi ważny krok, który jest główną częścią Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google.

Ta technika może zwiększyć swoją stronę w ciągu 2 godzin (okazały). Większość firm SEO używać go jako tajną broń, aby zwiększyć rangę. Do tego trzeba podjąć pomocą wtyczki WordPress jak automatyczne taggers pocztowe. Zainstalowanie tej wtyczki i dodanie słów kluczowych słów kluczowych i związanych z nimi w tej opcji.

Ping oznacza Pocket Internet susła. Ping jest obsługa RSS, który wysyła sygnał do różnych wyszukiwarek, katalogi jak najszybciej opublikować post. Pomoże to na swoim blogu, aby uzyskać indeksowane przez wyszukiwarki szybciej.

Należy pamiętać, że aby zostać sklasyfikowanym w górnym położeniu Mówiłem już, że Hasło operacji wyszukiwania powinna być mniejsza. Inaczej, Nie wiń mnie. Możesz użyć pingler.com która jest wolna service.Go do serwisu i wprowadź tytuł (Hasło), URL i wybrać kategorię.

Inną skuteczną metodą jest wpisanie miejsc po pingowania w ustawieniach swojego wp admina.

http://rpc.pingomatic.com/http://blogsearch.google.com/ping/RPC2http://1470.net / api / pinghttp://api.feedster.com/pinghttp://api.moreover.com/RPC2http://api.moreover.com/pinghttp://api.my.yahoo.com/RPC2http://api.my.yahoo.com/rss/pinghttp://bblog.com/ping.phphttp://blog.goo.ne.jp/XMLRPChttp://blogdb.jp/xmlrpchttp://blogmatcher.com/u.phphttp://bulkfeeds.net/rpchttp://coreblog.org/ping/http://mod-pubsub.org/kn_apps/blogchatthttp://www.lasermemory.com/lsrpc/http://ping.amagle.com/http://ping.bitacoras.comhttp://ping.blo.gs/http://ping.bloggers.jp/rpc/http://ping.cocolog-nifty.com/xmlrpchttp://ping.blogmura.jp/rpc/http://ping.exblog.jp/xmlrpchttp://ping.feedburner.comhttp://ping.myblog.jphttp://ping.rootblog.com/rpc.phphttp://ping.syndic8.com/xmlrpc.phphttp://ping.weblogalot.com/rpc.phphttp://ping.weblogs.se/http://pingoat.com/goat/RPC2http://rcs.datashed.net/RPC2/http://rpc.blogbuzzmachine.com/RPC2http://rpc.blogrolling.com/pinger/http://rpc.icerocket.com:10080/http://rpc.newsgator.com/http://rpc.pingomatic.comhttp://rpc.technorati.com/rpc/pinghttp://rpc.weblogs.com/RPC2http://topicexchange.com/RPC2http://trackback.bakeinu.jp/bakeping.phphttp://www.a2b.cc/setloc/bp.a2bhttp://www.bitacoles.net/ping.phphttp://www.blogdigger.com/RPC2http://www.blogoole.com/ping/http://www.blogoon.net/ping/http://www.blogpeople.net/servlet/weblogUpdateshttp://www.blogroots.com/tb_populi.blog?id = 1http://www.blogshares.com/rpc.phphttp://www.blogsnow.com/pinghttp://www.blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.cgihttp://www.mod-pubsub.org/kn_apps/blogchatter/ping.phphttp://www.newsisfree.com/RPCCloudhttp://www.newsisfree.com/xmlrpctest.phphttp://www.popdex.com/addsite.phphttp://www.snipsnap.org/RPC2http://www.weblogues.com/RPC/http://xmlrpc.blogg.dehttp://xping.pubsub.com/ping/http://zhuaxia.com/rpc/server.phphttp://audiorpc.weblogs.com/RPC2http://blog.youdao.com/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ae/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.at/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.be/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.bg/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ca/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ch/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.cl/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.cr/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.hu/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.id/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.il/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.in/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.jp/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.ma/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.nz/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.th/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.uk/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.ve/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.co.za/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.ar/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.au/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.br/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.co/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.do/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.mx/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.my/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.pe/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.sa/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.sg/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.tr/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.tw/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.ua/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.uy/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com.vn/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.com/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.de/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.es/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.fi/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.fr/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.gr/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.hr/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ie/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.it/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.jp/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.lt/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.nl/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.pl/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.pt/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ro/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.ru/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.se/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.sk/ping/RPC2http://www.blogsearch.google.us/ping/RPC2http://rpc.twingly.comhttp://api.feedster.com/pinghttp://api.moreover.com/RPC2http://api.moreover.com/pinghttp://www.blogdigger.com/RPC2http://www.blogshares.com/rpc.phphttp://www.blogsnow.com/pinghttp://www.blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.cgihttp://bulkfeeds.net/rpchttp://www.newsisfree.com/xmlrpctest.phphttp://ping.blo.gs/http://ping.feedburner.comhttp://ping.syndic8.com/xmlrpc.phphttp://ping.weblogalot.com/rpc.phphttp://rpc.blogrolling.com/pinger/http://rpc.technorati.com/rpc/pinghttp://www.feedsubmitter.comhttp://blo.gs/ping.phphttp://www.pingerati.nethttp://www.pingmyblog.comhttp://geourl.org/pinghttp://ipings.comhttp://www.weblogalot.com/pinghttp://api.my.yahoo.com/RPC2http://api.my.yahoo.com/rss/ping

Przejdź do ustawień, a następnie pisanie i skopiuj powyższy kod, a następnie kliknij aktualizację. Za każdym razem kiedy opublikuje wpis zostanie ping do różnych stron.


Trzymaj pozycję na górze na zawsze:

Teraz uplasowali się na najwyższej pozycji. Teraz nadszedł czas, aby utrzymać pozycję, więc nikt nie może cię przewyższać. Wielu właścicieli witryn rangi na górze, ale nie uda się utrzymać pozycję na długi okres.

Zwrotne przytrzymaj klawisz, aby utrzymać pozycję. Aby utrzymać pozycję trzeba dokonać pewnych jakościowych linków. Nie buduj wszystkie linki w jednym dniu. To zajmie trochę czasu, czy można zatrudnić kogoś, kto może zrobić to za Ciebie.

Wyszukiwarki miłość linki wsteczne i jest to jeden z głównych czynników rankingu. Zwrotne lub linków są potężną broń, która będzie pozycjonować swoją stronę na szczycie przez outranking innych stron. Więc nie próbuj oszukać wyszukiwarki za pomocą automatycznego oprogramowania link budynku. boty wyszukiwarek są wystarczająco inteligentny.

Budowanie wstecznych z odpowiednim temacie. Jeśli Twój blog jest oparty na żywności i budujesz linki z Baby Care blogu wtedy wartość będzie się zaniedbane. Postępuj według następujących zasad:


 • Post konsekwentnie co najmniej jeden blog tygodniowo.
 • Aktualizacja dawne stanowiska w pewnym odstępie.
 • Budowanie relacji z ekspertami w swojej branży i zrobić blogowanie gość.
 • Użyj Quora zrobić mikroblogowania związane z niszowych.
 • Postaraj się, aby linki z wysokim PR i miejscach da. Więcej niż 5 jest dobry.
 • Prześlij odpowiedzieć w internecie 2.0 Strony podobne Blogspot, wordpress.com, Wix.
 • Użytek mediów i serwisów społecznościowych social bookmarking, aby użytkownicy i linki, jak również.
 • Umieść linki do miejsc składania katalogu.
 • Użyj Fiverr dostać na koncert 5$ gdzie masz swoją pracę, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas.

Podsumowanie:

Pierwsze w górnym położeniu jest dziś celem każdej witryny. Więc każdy chce szybkiego indeksowania i duży ruch. Oczywiście, konkurencja jest wysoka w każdym rodzaju biznesu w Internecie.

Jednak rankingu w górę nie jest ważne, posiadających rangę zawsze jest ważne, które mogą być wykonywane tylko przez dobrych strategii budowania link.

Jeśli zastosujemy się do zasad, o których wspomniałem, a następnie natychmiast otrzymać wynik. Jeśli masz jakieś sugestie lub wątpliwości dotyczących Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google, upuścić swój komentarz i dzielić się wiedzą wśród znajomych.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Najlepsze strategie SEO pozycjonowanie strony internetowej szybciej w Google | way2inspiration()

  • Shahriar Kabir

   Bardzo pomocna i ważny artykuł.. Czy może Pan powiedzieć o najlepszą strategię off-strony, aby uzyskać najwyższą pozycję w rankingu .
   Chcę tylko wiedzieć o konkretnym Offpage SEO i jeśli mogę użyć dokładnych słów kluczowych anchor text wtedy byłoby to szkodliwe dla strony internetowej?

   • Nie, to nie będzie szkodliwe i dzięki za uznanie

  • Hiren Patel

   Witam Bharadwaj,

   Doceniam pracę!! Jednak po zastosowaniu wszystkich wymienionych punktów przez Ciebie tutaj, Moja strona rankingi nie są dobre Czasy. Nawet zrobić więcej technik jak dostaję DO następująco linki na mojej branży niszy.

   Mam nadzieję, że będzie to wyjaśnić więcej sposobów.

   Z góry dziękuję.

   • Ok plz podjąć niskie słowa kluczowego konkurencji, aby uzyskać szybszy efekt

  • Raz Raghav

   Hi Bharadwaj,
   Ten blog jest naprawdę godne uwagi. Dzięki za udostępnienie tego wielkiego. Przechowywać dzielenia bardziej użyteczną i zwracający uwagę takie rzeczy. Dziękuję bardzo.

  • Wielkie dzięki.

  • Najtańszym i najprostszym KTA

   cześć!,Lubię swoje pisanie tak tak! Odsetek możemy pozostać w kontakcie więcej około Twój post w AOL? I wymagają eksperta w tej przestrzeni, aby rozwikłać mój problem. Być może, że to ty! Spojrzenie w przyszłość patrzeć ci. |

  • Najtańszym i najprostszym KTA

   Dzięki za podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat meta_keyword. pozdrowienia|

  • Kiran

   warto przeczytać i dzięki za udostępnienie tego z.

  • Leroux

   świetny artykuł! Czy macie jakieś sugestie, gdzie mogę uzyskać bezpieczne linki do zwiększenia rankingu?

  • Pingback: Top 7 SEO Tips and Tricks- way2inspiration()

  • Manish Manjari

   Jak bardziej szybkie indeksowanie w witrynie?

   • To zależy od różnych czynników, takich jak jakość treści, optymalizacja, Wiek domeny, jakości wstecznych.

   • aseem12

    Read it carefully

  • Pingback: seo pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej i odpowiedzi dla adaptacyjnych i doświadczonych()

  • można sprawdzić tutaj

   Ja po prostu chcę powiedzieć, że jestem nowy weblog i poważnie lubiłem tej stronie. Prawie na pewno jestem chcą zakładka Twój post na blogu . Naprawdę pochodzą z bardzo dobrych pism. Chodzi o dzielenie się z nami swoją stronę.

  • zerohourtrend

   I think keyword research the major problem to site rank. If we choose the correct keyword with low volume but low competition then our site goes more fast on google rank.

   • aseem12

    You can target high competition keywords but you should have a lengthy content and high quality backlinks to rank high