Ostateczne wytyczne odnośnie Inbound Marketing

Wysłany dnia
Udostępnij to

 

Ostateczne wytyczne odnośnie Inbound Marketing

Kiedyś odwiedził klasę trenerską do szkolenia IELTS. Zabrali moje dane kontaktowe. Następny 4-5 dzień mam zadzwonić kilka razy do podjęcia wstęp.

Cały miesiąc mam takie połączenia co mnie denerwują. To dlatego, że nie ponosi żadnej odprawy. zzzz. .. co niepokojące!

To nie jest tylko moja sprawa, wszystkie zostały przeszły tego rodzaju sytuacji. Niektóre sprzedawca przerywa wiele razy, aby dokonać sprzedaży lub polityki.

Agenci ubezpieczeniowi cię irytuje wywołując wielokrotnie sprzedać swoje polityki. Są to wszystko o tradycyjnych lub wychodzących przykładów marketingu.

W tradycyjnych firm marketingu potrzebują klientów dlatego one wyznaczyć cele do swoich sztabów i przerywać ludziom spełnić swoich celów. Ten zwyczaj jest wciąż powszechne, ale dzisiejsi klienci są na tyle inteligentne.

W tym 'Ostateczne wytyczne odnośnie Inbound Marketing', Mam zamiar omówić Krok po kroku skutecznych metod przychodzących, które na pewno zwiększyć swój biznes online i prowadzić generacji.

Przed zakupem jakiegokolwiek produktu robią wiele badań i porównuj ceny na różnych stronach internetowych. Duże firmy zrobić marketingu wychodzącego przez reklamy telewizyjne, Reklamy papieru, aby marki swoich produktów.

Ale prawdą jest fakt, nikt nie lubi reklam telewizyjnych, a to sprawia, że ​​przerwy w ulubionym serial telewizyjny. Niektóre gazety takie jak Times of India wypełnić ich pierwszy 2-3 strony tylko reklamy.

Ale przychodzące strategia marketingowa jest różny od that.This strategii marketingowej rozwija się z dnia na dzień. Technologia stało się proste i zorientowanego na użytkownika. Jeśli firmy stworzyć swój blog nie trzeba iść do klientów.

Klienci będą je znaleźć i udostępniać swoje dane kontaktowe.

Kolejnym faktem jest to, Tradycyjny marketing jest bardzo drogie w porównaniu do Inbound Marketing. Nie mówię, że era marketing wychodzący jest skończona.

Jednak dla małych i średnich firm jest bardzo trudne, w wyniku czego koszty wychodzące. Inną wadą jest marketingu wychodzącego, jest on ograniczony do kierowania ludzi z określonym położeniu geograficznym.

Podczas gdy za pomocą Przychodzące można kierować ludzi na całym świecie.

Inbound Marketing to strategia, opracowane cyfrowe(Internet) Marketing. Opiera się on Customer Centric i zamiast przerywania klientów jak tradycyjny marketing koncentruje się on na przyciąganiu i angażowanie klientów jak magnes ołowiu.

Inbound marketing obejmuje metodykę 4 Procesy tj przyciągnąć, konwertować, zamknij i rozkoszy. The 4 process involve attracting strangers to make them customers and promoters.

Dzięki tej technice można przyciągnąć obcych poprzez dostarczanie im cennych informacji, których potrzebują, oferując im e-książek, wideo, szablony i w zamian coraz swoje dane kontaktowe.

Następnie można zamienić przewody na klientów za pomocą e-mail lub mediów społecznych kampanii. Kiedy klienci są zadowoleni stają się promotorami usługi.

Ten ostateczny Wytyczne dla Inbound Marketing, pomoże przyciągnąć nowych użytkowników do swojego bloga i przekształcenie ich w odprowadzeniach.

Każdy nabywca kończy swoją podróż zakupu w 3 kroki: Świadomość, Wynagrodzenie, oraz decyzja. Na etapie świadomości, kupujący przechodzi objawów problemów i są nieświadomi produktów.

Z uwzględnieniem stopnia, nabywca prowadzi badania dotyczące sposobów rozwiązania jego problemu. W etapie decyzji, kupujący postanowił swoją strategię rozwiązania poprzez listę decyzji zakupu.

Wiele firm, pisać blogi, aby sprzedawać produkty bezpośrednio do klientów, co jest złe strategii. Blog powinien być w stadium świadomości rozwiązać problemu kupujących, Nie bezpośrednio sprzedawać produkty. Czy kupisz produkt amazon nie czytając opinie użytkowników?

Inbound Marketing jest mieszanką treści i kontekstu. Zawartość może być w postaci blogów, images / infografiki, filmy lub e-książki, podczas gdy kontekst jest kogo jest tworzona treść.

Prawy treści powinny być tworzone dla właściwym kontekście.

Pociągać

Etap przyciągnąć obejmuje blogów, optymalizacja działalności serwisu i mediów społecznościowych. Blogowanie jest sposobem, aby przyciągnąć obcy, kto szuka informacji w Internecie.

Blogowanie nie tylko przyciąga nowych użytkowników, ale również pomaga w konwersji użytkowników na przewodach. Regularne blogowania poprawia autorytet swojej firmy.

Poprzez blog, możesz pomóc odwiedzającym, aby rozwiązać swoje problemy poprzez zapewnienie bezpłatnej konsultacji. Jeśli goście zaufać treści, są one bardziej prawdopodobne, aby być zainteresowani swoimi ofertami i usługi.

Im więcej blogu więcej stron tworzysz na swojej stronie internetowej, co pomaga w podnoszeniu swoją pozycję w wyszukiwarce. Twój blog powinien być wiarygodnym źródłem informacji, które mogą budować zaufanie potencjalnych klientów w celu przekształcenia ich w klientów.

Blog powinien być napisany z dobrym tytuł i nagłówek z dobrej jakości obrazów i info-grafiki. Wybierz temat istotnych dla danej branży i sprawiają problem edukacji treść rozwiązywania.

Zawsze wybieraj przekonujące nagłówek i ośmielamy, kursywa ważnych liniach. Jeśli to możliwe zdań podświetlenia, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo odczytać.

Pogrubienie tekstu ważne, Biuletynie oraz numeracji ważnych punktów może czytelnicy szybko zrozumieć stanowisko.

Blog Optymalizacja:

Wyszukiwarki są bramami, aby otworzyć swój blog do widzenia światowej. Dlatego trzeba szukać technikę engine optimization pozycjonowanie bloga w wyszukiwarce.

Jest więcej niż 200 Czynniki szukać blogów lub stron internetowych rangi silniki. Jednym z najważniejszych czynników jest kluczowe. Miłego słowa kluczowego badania przed wydaniem tytuł do swojego bloga i zawsze wybrać słowo kluczowe długi ogon.

Obcy znajdzie swoje blogi przez słowa kluczowe, które są kierowane do swojego bloga. Wybierz słowa kluczowe, według kategorii blogów. Jeśli sprzedajesz buty i mają różne strony kategoryzacji różnych produktów, takich jak buty męskie, obuwie damskie można wybrać odpowiednie słowa kluczowe, wykonując odpowiednie badania słów kluczowych.

Po wybraniu słów kluczowych docelowych zacząć pisać blogi. Zawierać słowa kluczowe w tytule bloga, URL, meta opis.

Innym ważnym czynnikiem jest link budynku. Czy linki wewnętrzne, jak i zewnętrzne linki. Dobre połączenia przychodzące dokonać blogów wyższej rangi.

Social Media Optimization:

Jest więcej niż 2 miliard ludzi aktywnych w mediach społecznościowych na całym świecie. Social media jest doskonałym narzędziem do promowania i wzmacniania swojego bloga. Od przyciągnięcie użytkowników do konwertowania ich do potencjalnych klientów i klientów to pomaga promować swoje blogi lub strony internetowej.

Właściciele firm, którzy spędzają co tydzień 6-8 godzin na social media mogą łatwo rozwijać swoją działalność 60% jeszcze. Musisz zrobić swój profil w rodzaju pracy badawczej, w tym dobrego logo, Nazwa firmy, dobry opis firmy i rozwijać połączenia z ludźmi i ekspertów z branży.

Dzięki dobrej strategii i planowania, można osiągnąć swój cel społeczny mediów i wykorzystać swoją działalność.

Monitoringu Społecznego i wydawnictwa Społecznej są świetne sposoby, aby budować swoją strategię przychodzącego. Poprzez monitorowanie społecznego, you can get detail information about your buyer personas’. Through which you can connect with the right audience and build the relationship.

W publikacji społecznej, jesteś rozpowszechnianiu treści, które zostały opracowane dla publiczności. Natomiast, Raportowanie społeczne służy do monitorowania skuteczności strategii.

Facebook i Linkedin są wielkie platformy, aby rozpocząć swój social media Journey. Facebook Jest to platforma dla konsumentów B2C, natomiast LinkedIn jest dla konsumentów B2B.

Łączenie różnych grup Facebook i rozpowszechniania treści niszowym temacie może przyciągnąć wielu widzów, a następnie można przekształcić je w przewodach i klientów. Można tworzyć grupy przedsiębiorstw i zaprosić znajomych do przyłączenia.

W Linkedin można podłączyć do specjalistów i właścicieli firm oraz budowanie relacji z nimi, komentując swoje blogi, zadaje kilka pytań i udostępnianie innym pisać.

Regularna aktualizacja jest konieczna, aby zwiększyć wydajność profil.

Konwertować

Etap Convert służy do włączania użytkowników do ołowiu i klientów. Ten etap obejmuje właściwą treść, wstęp, wezwanie do działania, dziękuję stronę. Jest to ważny etap strategii przychodzącego, który jest stosowany w celu zwiększenia sprzedaży i zysków swojej firmy.

Dobra strategia konwersji mogą rosnąć zyski swojej firmy. Dlatego trzeba świetne materiały, dobre strony docelowej, gdzie użytkownicy mogą wypełnić szczegółowe informacje, i dobre wezwanie do działania.

Zadowolony:

Bez treści sądzisz wstęga istniałby? Content is the gateway to convert your visitors. Every blog has content but few have the Good quality. Dobre treści może zwiększyć współczynnik konwersji.

Wezwanie do działania:

Wezwanie do działania jest po prostu przycisk, który przechodzi przez odwiedzających do odpowiedniej strony docelowej. Odgrywa kluczową rolę w procesie konwersji poprzez przekształcenie gości do potencjalnych klientów i ostatecznie klientów.

Gdy użytkownicy klikają na przycisk CTA są nawigować do strony docelowej, gdzie wypełnić formularz i po tym, są one lądować na stronę thank you.

Korzystanie CTA podać wartość dla odwiedzających, dając im ofertę w postaci książki lub jakiejkolwiek blogu wideo. Dlatego przycisk powinien być zaprojektowany z dobrym kontrastującym kolorze i litery tak, że użytkownik może z łatwością zauważy go i kliknij na nią.

Przycisk CTA składający słowa kluczowego powinny być dopasowane do zaoferowania jak "pobrać darmowy poradnik Wakacje w Paryżu" lub "pobierz za darmo ebook bezpieczeństwa zdrowotnego" etc.

Pasek boczny i koniec blogu są najlepsze miejsca, aby umieścić swój CTA, gdzie można umieścić swoją ofertę, webinar.

wstęp

Strona docelowa, Jest to strona, na której goście lądować. Powinien on składać się wyraźny nagłówek, Wartość lub informacji w postaci obrazu, krótkie wideo, i formularz kontaktowy.

Wolna informacje pomagają gości, aby ich oferta lub roztworu i wypełnić formularz i staje przewody. Dobra strona docelowa jest pomocne do konwersji potencjalnych klientów na klientów.

Firmy posiadające więcej NO. jakości strony docelowe mają większe szanse na konwersję.

Formy i wykazy:

Formularze są skuteczne sposoby zbierania informacji o użytkownikach i przekształcenie ich w odprowadzeniach. Formularze należy składać etykiety nazwa użytkownika, adres e-mail, numer telefonu i pytania dotyczące osobistości kupującego. Formy nie powinien być zbyt długi, które mogą odwrócić odwiedzających.

Kontakty i listy pomogą Ci przechowywać szczegóły dotyczące perspektyw w bazie danych przy użyciu właściwej segmentacji.

Blisko

E-mail marketing jest niezbędny do utrzymania klientów. Jest więcej niż 4 miliard kont pocztowych na całym świecie.

E-mail marketing jest konieczne, aby wysłać właściwej treści właściwym kontekście i pielęgnować przewody. E-mail marketing skutecznie zachowuje klientów, wysyłając im nowe aktualizacje przemysłu.

Weźmy przykład Amazonka Produkt został zakupiony. Po kilku dniach, otrzymasz e-mail o niektórych produktów i ich cen.

Rozkosz

W tej fazie, Zadowoleni klienci stają się promotorami firmy. Dlatego należy dać pierwszeństwo zapewniając najlepszą obsługę klientów.

Jeśli klienci są zadowoleni nowi obcy będzie przyciągać do nich za pośrednictwem swojej stronie. Dlatego klienci i pracownicy powinni być największym atutem firmy.

certyfikacja Inbound

Aby rozwijać swoją działalność Inbound Marketing jest niezbędny. Więc być Inbound profesjonalnym marketingu stosują egzamin certyfikacji przychodzących z HubSpot academy.

Podsumowanie:

Inbound Marketing to gra w odpowiedniej treści i właściwym kontekście.

Ale w tym konkurencyjnym świecie marketingu zarówno przychodzące i wychodzące są konieczne. Ale firma startowy lub małe, że nie można wydać dużą kwotę na tradycyjnym marketingu, dlatego przychodzące przynosi skuteczną i niezawodną drogę do potencjalnych klientów, ponieważ jest całkowicie darmowy.

Wyjaśniłem ostateczne wytyczne dla Inbound Marketing które z pewnością pomogą Ci rozwijać firmę. Rzuć komentarzy, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i dzielić się nią.

Dołącz kurs za darmo !

Zapisz się teraz

Nigdy nie oddać, handlu lub sprzedać swój adres e-mail. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)

  • Pingback: Ostateczne wytyczne odnośnie Inbound Marketing | way2inspiration()

  • Pingback: Jak zarobić pieniądze w Internecie - Praca Searcher()

  • dancome

   Hello ~ Awesome content ~ Thank You

  • Daysi Nienaber

   Dzięki, it was a good read.

  • gratis sexcam

   This is just a top site over here. I think I will visit your website more when you post more of the specific information. Thanks a lot for posting this info.

  • rijpe vrouwen

   i found your weblog is very helpful for me. If you keep up the perfect job We’ll come back at your blog.

   • thanks for your kind words it motivates to publish great posts.

  • Daniel Debose

   Good job on this article! I really like how you presented your facts and how you made it interesting and easy to understand. Dziękuję Ci.

  • nba 2k17 coins

   Simply wanted to express I’m delighted that i stumbled on the website!.