Udostępnij to

Większość wtyczek WordPress Popular (zupełnie za darmo)

Nie ulega wątpliwości, WordPress jest najpopularniejszą platformą CMS preferowane przez wielu przedsiębiorstw i firm na swoich stronach internetowych. Od osób fizycznych i małych firm do największych marek WordPress jest faworytem. Powodem jest, jest łatwy w obsłudze i wspierać tysiące plugin.

W przeciwieństwie do Magento, Drupal, i inne pluginy CMS, WordPress wtyczki są najbardziej popularne wtyczki ze względu na jego większą funkcjonalność i wbudowanych narzędzi SEO. Te WordPress wtyczki umożliwienie internetowej bardziej niezawodne i elastyczne, aby edytować i uzyskać najwyższą pozycję strony na szybszą osi czasu.

Dzięki deweloperów i programistów, którzy spędzili swój cenny czas i wysiłek, aby stworzyć te pluginy, które są razem zrozumiały dla nietechnicznych użytkowników.

Tutaj, wiele narzędzi & Instrukcje są dostępne do pracy ze stronami WWW do projektowania & rozwijanie różnych stron dynamicznych, witryn e-commerce, Aplikacja Web Portal i wiele więcej. Omówmy niektóre ważne WordPress Wtyczki następująco.

Nie przegap:

Przewodnik SEO dla początkujących.

pieniądze blogów.

1. WPtouch Komórka WordPress Plugin

Teraz te dni, większość odbiorców należą do kategorii użytkowników smartfonów. Natychmiast umożliwia mobilne przyjazną wersję swojej strony internetowej, która automatycznie dodaje prosty i elegancki motyw dla użytkowników mobilnych. Jeśli strona nie reaguje, wówczas potencjalny klient posiadający Smartphone nie będzie w stanie znaleźć swoją stronę łatwo przez wyszukiwarkę Google w telefonie komórkowym. Wtyczka WPtouch Mobile jest proste wtyczki do pracy do tworzenia swojej stronie WordPress do urządzeń przenośnych lub reaguje i zapłacił wtyczki wersja jest zawsze zalecane. Kolory & czcionki o zawartości strony może być zmieniona bez zmiany kodów.

2. Wtyczka W3 Razem Cache WordPress:

W3 Razem Cache jest znaczącym wtyczki do zmniejszenia powtarzania pobieranie nadmiarowych danych w przeglądarce. Statyczna pamięć podręczna jest tworzony dla każdej ze stron w związku z dynamicznym obciążeniu każdej strony, a co za tym idzie czas ładowania strony została znacznie zmniejszona. Wtyczka W3 Razem Cache nawet integruje się z CDN (Sieciach multimedialnych) w celu dalszego zmniejszenia czasu ładowania strony, choć jest to trochę puzzle początkowo skonfigurować.

Według sondażu KISSmetrics, okaże się, że 2-sekundowe opóźnienie w czasie ładowania strony może spowodować 14% utrata konwersji na stronie eCommerce. I trzeba sobie wyobrazić, że, W3 Razem Cache oszczędza Ile ilość przyspieszając czas ładowania strony.

3. wtyczki Akismet WordPress:

Akismet specjalizuje dla "redukcji Komentarz SPAM", który odfiltrowuje pochodzisz spamem w komentarzach i pozwala skupić się na bardziej istotnych rzeczy. jak we Nienawidzę spamu jak reagować sam ku Spam i przerywa reputacji witryny i obsługi wykrywania spamu mogą wykraść cenny czas biznesowe. Według kryteriów lub warunków ustalonych przez administratora, Akismet wykrywa spam i oszczędzać nasz czas.

4. Wszystko w jednym bezpieczeństwa wp & Wtyczka zapora WordPress:

Zabezpieczenie Wszystko w jednym WP WordPress wtyczki pomaga w utrzymaniu całego systemu zabezpieczeń mocno i skutecznie zmniejsza nieupoważnionego dostępu lub możliwości hacking. Zapewnia muru bezpieczeństwa przez jego firewall, aby Państwa witryna jest bezpieczna przed atakami hakerów. Zapewnia on różne opcje jak logowanie zablokować, bezpieczeństwa bazy danych, Zapobieganie spam itp. Zapewnia on następujące funkcje:

 

5. Disqus system komentarzy:

Disqus jest wymawiane jak “omawiać”, jest znany jako wspierający obsługę i narzędzia do komentarzy i dyskusji przez widzów online. "Disqus" sprawia, komentując działania łatwiejsze i bardziej skuteczne, gdy łączących społeczności internetowych i dyskusji.

Disqus API jest realizowany wtyczka WordPress przez auto-synchronizacji (utworzyć kopię zapasową) & podejmowania WordPress komentarze wiertła. W "Disqus" ma także inne korzyści, takie jak subskrypcji RSS, komentarz powiadomienia, filtracji spamu, i wiele więcej.

6. Wtyczka Yoast SEO WordPress

Wtyczka Yoast SEO powiększa doświadczenie WordPress SEO i zapewnia najlepsze narzędzia i komponenty do promowania prac SEO. Słowo kluczowe celem jest jednym z istotnych składników SEO stosować materiały w formie pisemnej.

Yoast Aktualności SEO, Yoast Local SEO i SEO Yoast wideo są bardzo przydatnych rozszerzeń plugin Yoast SEO do wspierania kampanii SEO & lepiej treść doświadczenie pisania.

Poprzez Yoast SEO wtyczka WordPress wiele rzeczy mają być osiągnięte, takich jak edytowanie i .htaccess pliku robots.txt, Multi-Site Kompatybilny, Import & Funkcja eksportu do innych wtyczek WordPress SEO, własna dostępna język może być wybrany do pracy z Yoast SEO wygodnie.

7. CPO shortcodes wtyczki WordPress:

Zapewnia pakiet skróconych do projektowania wysokiej jakości treści. Będzie można dodać przyciski, tabela cenowa, pokazy slajdów bez użycia skomplikowanego kodowania.

Czytaj więcej:

Cyfrowy marketing do promowania swojej stronie internetowej.

Treść Pisanie Porady.

8. Spacer wtyczki WordPress:

Przed zainstalowaniem tej wtyczki trzeba zainstalować wtyczkę CPO shortcodes. Wtyczka Spacer wstawia kod przestrzeń do edytora wizualnego, która pomaga w przestrzeniach między wierszami edycji treści i ujemnej odstępów, jest również do przesuwania zawartości górę.

9. Tytuł usuwania wtyczki WordPress:

Wtyczka Tytuł usuwania integruje prosty meta pole, które ma kontrolę nad ukrywanie lub wyświetlanie tytułów przez CSS lub kodów JavaScript.

10. Wtyczka Leadin WordPress:

Leadin marketing jest najbardziej przyjazny użytkownikowi & odwiedzający śledzenia plugin, który pozwala zachować oko na użytkowników. To działa jak magnes, który ma prowadzić różne formy, które zbierają adres e-mail z różnych form abonamentu i wysyła e-mail do skrzynki odbiorczej właściciela zapewniając szczegółowy źródło ruchu.

11. Tiny MCE zaawansowany plugin WordPress:

Tiny MCE rozszerzone wtyczka WordPress pozwoli Ci zorganizować lub zmieniać pozycję przycisków wyświetlania na pasku narzędzi wizualny edytor. Można dostosować umieszczenie przycisków formatowania czcionki, takie jak kolor, rodzaj, rozmiar & wiele więcej. Dodaje pasek składający się z menu jak plik, edytować, włóż które pomogą Ci dodać nowy styl czcionki, rozmiar, tworzenia tabel itd.

12. Niedziałający link checker wtyczki WordPress:

Niedziałające linki mogą mieć wpływ na ranking wyszukiwarek. To wtyczka WordPress daje szybki fix do powiązań, które już nie istnieją są. Skanuje posta, komentarze i blogi i wykrywa nieprawidłowe połączenia i wysyłać dane na e-mail. Można ręcznie naprawić lub usunąć linki.

13. Przycisk akcje niestandardowe z pływającym pasku bocznym wtyczki WordPress:

Social media optymalizacji jest ważnym czynnikiem wpływającym na pozycję w wyszukiwarkach. Więcej niż 20 miliard akcji występują codziennie w internecie, który jest ważną strategią marketingu swojej stronie internetowej. Ten WordPress plugin ma niesamowite funkcje zapewniające pływający pasek boczny dzielenia ikony social media. Może obsługiwać do 9 media społecznościowe takie jak Facebook, Linkedin, Google+, Twitter itp. Można użyć wersji Pro, aby uzyskać więcej korzyści. Zapewnia on zarówno pływających jak również stałe opcję udostępniania społecznej.

Wniosek:

Praca z różnymi WordPress wtyczki będzie rozwijać swoje doświadczenie. Niektóre wtyczki WordPress są dotknięte przez złośliwe oprogramowanie, które powinny być przekazywane przez kontrolę bezpieczeństwa przed instalacją. Dlatego przed zainstalowaniem sprawdzić liczbę pobrań i ocena wtyczki. Nie należy instalować żadnej wtyczki ślepo. Czytaj opinie użytkowników i sprawdzić, czy jest on zgodny z aktualną wersją WordPress czy nie. Instalacja zbyt wielu wtyczek może również dokonać tylną dysfunkcję końcową.

za mną

ZA. Bharadwaj

Digital Marketing Expert, Trener i konsultant, Twórca stron internetowych, Przedsiębiorca w Way2inspiration
Jestem założycielem way2inspiration.com która to strona oparta technologia dla entuzjastów marketingu internetowego. Jestem blogerem, trener, treść pisarz i znawca mediów społecznościowych. Lubię czytać książki i prowadził badania w internecie. Prowadzę coachingu na marketingu cyfrowego, SEO, Google Adwords, Marketing mediów społecznościowych.
za mną

Najnowsze posty ZA. Bharadwaj (widzieć wszystko)